reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie mam traumy z powodu cesarki. W sumie to nigdy nie miałam nawet parcia na naturalny poród [emoji12] tak się złożyło, że cesarki. Ale u nas dostajesz znieczulenie przy naturalnym, jeśli tylko chcesz. Bardzo kiepsko toleruję ból. Moi rodzice czy siostra to cyborgi. Nawet nie pisną przy porodzie. Można ich zszywać czy rwać zęby bez znieczulenia. Mnie to chyba w szpitalu podmienili [emoji23]
 
Teraz bym nawet podeszła do naturalnego, bo nie wiem kto mi z dziećmi zostanie. Ale teraz jest rok po cesarce dopiero. Raczej żaden lekarz się nie zgodzi.
 
A może któraś z was ma tak że co jaki czas pobolewanie ją jajnik? Ja tak właśnie mam że lewy jajnik mnie ze trzy razy na dzień pobolewa nie jakoś specjalnie mocno trwa kilka minut i przestaje . Po pierwszej ciąży pojawiały się u mnie torbiele krwotoczne na jajnikach które same się wchłaniały po jakimś czasie podejrzewano u mnie endometrioze , miałam też przez to zapalenie przydatków dwa lata temu, trochę się martwię tym pobolewaniem czy to objaw ciąży początkowy czy może znów torbiel się zrobiła ech . Ma któraś z was taka dolegliwość ? Pierwsza wizyta i USG we wtorek
Też mnie kuje czasem prawy! W czas niepojawiajafej się miesiączki słabe bóle typowo miesiączkowe. Jak byłam w pierwszej ciąży to strasznie panikowała z tego powodu i w tedy lekarz mi powiedział że to normalne ze czasem zaboli podbrzusze. Teraz już tym się nie przejmuje, no chyba że będzie super mocno bolało.
 
reklama
Do góry