reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Wykorkuję z tą moją betą :( właśnie odebrałam wynik i już nie wiem co myśleć. Wyczytałam, że po przekroczeniu 1200 podwaja się wolniej (w ok 96 godz) tylko czy to prawda?
05.07. 2035
09.07. 3953
14.07. 8751
Dobrze, że przynajmniej nie spada..
 
Wykorkuję z tą moją betą :( właśnie odebrałam wynik i już nie wiem co myśleć. Wyczytałam, że po przekroczeniu 1200 podwaja się wolniej (w ok 96 godz) tylko czy to prawda?
05.07. 2035
09.07. 3953
14.07. 8751
Dobrze, że przynajmniej nie spada..
Bo podobno w ktoryms momencie wolniej rosnie a nawet chyba spada. Kiedy masz wizyte? Bedzie dobrze, zobaczysz :)


Ojjj ile ja jestem spokojniejsza jak tej bety nie robie.
W tej ciazy wyszlam z zalozenia ze co ma byc to i tak bedzie.
 
reklama
Wykorkuję z tą moją betą :( właśnie odebrałam wynik i już nie wiem co myśleć. Wyczytałam, że po przekroczeniu 1200 podwaja się wolniej (w ok 96 godz) tylko czy to prawda?
05.07. 2035
09.07. 3953
14.07. 8751
Dobrze, że przynajmniej nie spada..
SA takie źródła że..." wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy" ale nie poznałam żadnego przypadku... Moja beta wcześniej też jakieś dziwne przyrosty i wiara zostaje. A każdy przypadek pewnie indywidualny i najważniejsze usg :*
 
Do góry