reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mi gin zaleciła przeciwciała na toksoplazmoze i cytomegalie, mocz, morfologia, tsh, ft3, ft4, gr krwi, glukoza, hbs, HIV, HCV no i beta. W sumie nie wiem kiedy wyniki... Częściowo może i jutro. Podpytam w samym laboratorium. Przeciwciała pewnie długo...
W zeszły pon beta była 4489 i nie robiłam po 48h przez strach. No teraz się okaże.... Jak będzie dużo to porycze się z radości. Dzisiaj 6tydz i 2 dz wg Om. Ostatnio właśnie w tym czasie poronilam. Oby wszystko było dobrze...
Mam nadzieję, że będzie dobrze, mi pobrali krew przy wizycie, a teraz mocz muszę dowieźć jeszcze

Brzuch mnie boli od lewego jajnika [emoji849]
Do tego auto dzisiaj nam stanęło !!! Na lawetę musieli go brać
 
reklama
Och kochana, z rodzinka działa tylko spokoj, ja wywody mojej mamy jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam :p
Mam to samo z sąsiadami, ja nie mam dzieci, oni tak i te ich dzieciaczki uwielbiają muzykę na full, juz nie mowie o gustach, ale kurczę, blok to blok, cienkie ściany i glosna muzyka to nie to samo co placzace dziecko czy pralka, moim zdaniem to zwykle chamstwo, jedyne co na nich działa to zemsta, oni glosno, my glosno i caly blok chodzi :p
Moi sasiedzi maja w zwyczaju bawic sie ze swoim jedynakiem o 1 w nocy na przyklad, a zabawa polega na wydzieraniy sie i waleniu nogami w podlogi, gdzie my mieszkamy ponizej :p
Ja kiedys pilnowalam, zeby wieczorami bylo cicho, bo sama szanuje spokoj innych, ale po takich akcjach trzeba bylo wlaczyc akcje "zemsta" i jest lepiej, choc na tych ludzi bezczelnych chyba nic nie podziala :p
A w prawie nie ma czegos takiego jak cisza nocna, to kwestia umowna grzecznosciowa i nie mozna za to karac, co nie znaczy ze nalezy robic co sie komu podoba.


Aaaa i trzymam kciuki za wszystkie najblizsze wizyty! :)
 
Mi gin zaleciła przeciwciała na toksoplazmoze i cytomegalie, mocz, morfologia, tsh, ft3, ft4, gr krwi, glukoza, hbs, HIV, HCV no i beta. W sumie nie wiem kiedy wyniki... Częściowo może i jutro. Podpytam w samym laboratorium. Przeciwciała pewnie długo...
W zeszły pon beta była 4489 i nie robiłam po 48h przez strach. No teraz się okaże.... Jak będzie dużo to porycze się z radości. Dzisiaj 6tydz i 2 dz wg Om. Ostatnio właśnie w tym czasie poronilam. Oby wszystko było dobrze...
Trzymam kciuki żeby było duzo[emoji3]
 
reklama
Do góry