reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja wczoraj sie wkurzylam to dzis sie martwie czy wszystko dobrze z malenstwem, bo tak mnie wczoraj brzuch z nerwow bolal, mam nadzieje,ze to tylko żołądek był
 
reklama
Dziewczyny spokojnie, dla zdrowych kobiet zdenerwowanie, czy lekki wysyłek to nic
@Adeline89 nie martw się na zapas, brzuch będzie czas od czasu bolał to norma, ja jak zdenerwuje się bez ciąży to mnie boli [emoji6] nie zamartwiaj się wszystkim, lepiej ochłonąć i będzie OK
 
Hej ja tez spania nie mam[emoji53]nie poznaję się .przecież ja uwielbiam spać [emoji24]czy można uznać to za objaw?[emoji38]
 
Hej ja tez spania nie mam[emoji53]nie poznaję się .przecież ja uwielbiam spać [emoji24]czy można uznać to za objaw?[emoji38]
Ja mam tak samo :/
Tydzien po owulacji zaczelam wczesnie wstawac, mimo tego ze pozno sie kladlam spac.
Taka bezsennosc w ciazy jest normalna, choc dla mnie to nowosc, bo w poprzednich ciazach nie mialam tego objawu.
 
Jadę po hot dogi, nareszcie spełnię swoją zachciankę [emoji39] no muszę powiedzieć, że po 2 dniach ochoty na hot doga, to szybko dobrego sklepu idę [emoji23]
 
Hej dziewczyny :)
A ja tylko chciałam napisać ze jak jesteście gdzieś zgłoszone jako dawca np szpiku w dkms, to trzeba ich poinformować bo Was wtedy wyłączną na 15 miesięcy z bazy.
a Mój mąż szedł na 6 do pracy i muszę sama mieszkanie dziś ogarnąć a takiego mam lenia dzis ;)
 
Ja zachcianek jeszcze nie mam, za to apetyt mi dopisuje ;)
Wszystko mi smakuje i o tyledobrze ze nie wymiatam jak odkurzacz, to moze waga tak szybko nie poszybuje w gore :D
 
reklama
Do góry