reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jadlyscie kiedys takie banany ?
IMG_20180713_200127.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180713_200127.jpg
    IMG_20180713_200127.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 308
Planowane, planowane.:)
synek na 4,5 roku :D jest opóźniony psycho-ruchowo stąd te lęki i niepewnosc
A no tak pisałaś czasem za dużo osób i mi sie miesza. Moja kolezanka tez ma syna tak jak twoj podobnie psycho-ruchowo, i synka drugiego chyba po dwóch latach jakoś urodzila zdrowy, dzis juz ten starszy ma 7 lat swietnie sobie radza mimo,ze większość czasu spędza sama,bo mąż pracuje za granicą. Ty tez dasz rade zobaczysz
 
A no tak pisałaś czasem za dużo osób i mi sie miesza. Moja kolezanka tez ma syna tak jak twoj podobnie psycho-ruchowo, i synka drugiego chyba po dwóch latach jakoś urodzila zdrowy, dzis juz ten starszy ma 7 lat swietnie sobie radza mimo,ze większość czasu spędza sama,bo mąż pracuje za granicą. Ty tez dasz rade zobaczysz
Dzięki :*
Aż sobie awator ustawiłam żebym była bardziej charakterystyczna ;)
 
A może któraś z was wie, w którym tygodniu ciąży można dojrzeć płeć na USG 3D/4D robiłyście może w poprzednich ciążach ?:)
 
reklama
Do góry