reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Nic mlecznego... Nic zmiksowanego [emoji12] żadnych jogurtów, lodów, naleśników czy gofrów... No dosłownie nic, nawet na chleb patrzeć nie mogę, o jajkach nie mogę myśleć... Nie wiem co jeść, żeby zjeść to ze smakiem [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Gratuluję !!!
A mąż co taki zszokowany!!!? Zrobił, to ma [emoji7][emoji7][emoji7] przez was i te wasze serduszka nie wytrzymam do 10.08 !!! Też chcę usłyszeć to bicie
No cieszy się trochę (bardzo chciał 2go dziecka) ale też i boi czy sobie poradzimy z dwójką dzieci, nie ukrywam ze mnie to też przeraża, poplakalam się przez to po wizycie
 
No cieszy się trochę (bardzo chciał 2go dziecka) ale też i boi czy sobie poradzimy z dwójką dzieci, nie ukrywam ze mnie to też przeraża, poplakalam się przez to po wizycie
Dacie radę, planowaliscie drugie czy przypadkiem? Ile ma lat pierwsze? Bedzie dobrze bedzie mialo rodzeństwo pozniej nie zostanie samo
 
No cieszy się trochę (bardzo chciał 2go dziecka) ale też i boi czy sobie poradzimy z dwójką dzieci, nie ukrywam ze mnie to też przeraża, poplakalam się przez to po wizycie
Poradzicie sobie [emoji8] znajoma ma trzy dziewczynki, najstarsza z zespołem Downa i dobrze sobie radzi, następne są zdrowe, tulaski dla was i duzo siły
 
Niby tak, ale ten niski przyrost bety, brak objawów ciąży i ustanie wrażliwości piersi dla mnie już są jednoznaczne. Zrobię jutro kolejną betę jak chciała lekarka i już się więcej nie katuję tym badaniem choćby chciała kolejne wyniki
Kurczę nie chciałam Cię zmartwić tą informacja.... Ale rzeczywiście może miałaś później owulacji, albo ja szybciej?
dostałam też skierowanie na badania prenatalne na NFZ ze względu na poronienie. Ale i takbym poszła nawet gdyby tego niezasugerowal.
 
Tak piszecie o zachciankach to i ja napiszę. Mam cudownego męża, dziś naszła mnie mega ochota na naleśnika z kurczakiem i serem i mężuś pojechał i mi przywiózł :blink: tak się najadlam że szok. A na deser mi kupił 3 Kinder bueno, duża milke i kinderki A w zamrażarce czekają lody z wczoraj. Dziś mam taki pierwszy dzień że z chęcią coś zjadłam bo do tej pory tylko mdlosci i lodówki nie mogłam otworzyć.
Miłego wieczoru kobitki :-) :)
 
Tak piszecie o zachciankach to i ja napiszę. Mam cudownego męża, dziś naszła mnie mega ochota na naleśnika z kurczakiem i serem i mężuś pojechał i mi przywiózł :blink: tak się najadlam że szok. A na deser mi kupił 3 Kinder bueno, duża milke i kinderki A w zamrażarce czekają lody z wczoraj. Dziś mam taki pierwszy dzień że z chęcią coś zjadłam bo do tej pory tylko mdlosci i lodówki nie mogłam otworzyć.
Miłego wieczoru kobitki :-) :)
O raju masz apetyt [emoji846] mnie właśnie coś zmulilo po lodzie
 
reklama
Do góry