reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Niechce jechać na IP tu bo mnie zostawia w szpitalu a nie chce tutaj.. mam być wysłana do dobrej kliniki ( moja gin załatwia ) i jeśli faktycznie nie jest dobrze to tam wywołają poronienie i zbadają mnie jak należy
Jednak tkwi we mnie nadzieja, że będzie OK [emoji8]

A jak jednak nie (oby nie) to niech zbadają raz a dokładnie, co racja to racja, lepiej być pod dobrą opieką
 
Cześć!

Witam sie nieśmiało.
W poniedziałek zobaczyłam testy pozytywne. Ostatnia miesiączka byla 26 maja.
Wczorajsza beta 694.

Dziś wizyta u gin i lekarz wcale mnie nie uspokoił. Zalecil badania krwi i moczu i usg za ok 2 tyg i za 3 kolejna wizyta... Mam zle mysli bo oczekiwalam ze lekarz nie podejdzie do mnie z regułką. Jutro idę na kolejną betę. Nie sądziłam że bedzie az taki stres..

Aneczko życzę Ci by jutro okazalo sie ze to jakiś błąd.. mocno ściskam.
 
Cześć!

Witam sie nieśmiało.
W poniedziałek zobaczyłam testy pozytywne. Ostatnia miesiączka byla 26 maja.
Wczorajsza beta 694.

Dziś wizyta u gin i lekarz wcale mnie nie uspokoił. Zalecil badania krwi i moczu i usg za ok 2 tyg i za 3 kolejna wizyta... Mam zle mysli bo oczekiwalam ze lekarz nie podejdzie do mnie z regułką. Jutro idę na kolejną betę. Nie sądziłam że bedzie az taki stres..

Aneczko życzę Ci by jutro okazalo sie ze to jakiś błąd.. mocno ściskam.

Chciałabym zeby to był błąd, moja beta z poniedziałku na 6t4d wskazywała ok a dzisiaj świat mi się zawalił . Dlaczego Twoja gin kazała zrobić badania ? Miałaś usg dzisiaj ? Niska masz bete jak na ost miesiączkę
 
Ja badania krwi i moczu zawsze na pierwszej wizycie robiłam i tutaj tak samo, krew pobrali wczoraj, a mocz muszę dowieźć jakoś na dniach [emoji6]

Ja na necie w ogóle się nie znam
 
Chciałabym zeby to był błąd, moja beta z poniedziałku na 6t4d wskazywała ok a dzisiaj świat mi się zawalił . Dlaczego Twoja gin kazała zrobić badania ? Miałaś usg dzisiaj ? Niska masz bete jak na ost miesiączkę
Ja mam cykle po 50 dni ;) wiec u mnie nie będzie książkowo.
Nie miałam usg. Mam za 1.5 tygodnia. Przy becie tak niskiej na ten moment nie będzie nic widac
 
reklama
Do góry