reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć!

Witam sie nieśmiało.
W poniedziałek zobaczyłam testy pozytywne. Ostatnia miesiączka byla 26 maja.
Wczorajsza beta 694.

Dziś wizyta u gin i lekarz wcale mnie nie uspokoił. Zalecil badania krwi i moczu i usg za ok 2 tyg i za 3 kolejna wizyta... Mam zle mysli bo oczekiwalam ze lekarz nie podejdzie do mnie z regułką. Jutro idę na kolejną betę. Nie sądziłam że bedzie az taki stres..

Aneczko życzę Ci by jutro okazalo sie ze to jakiś błąd.. mocno ściskam.

Gratuluję serdecznie dzidzi :* trzymajcie się teraz w spokoju do końca.
 
Przy pcos to rosyjska ruletka czasem po 30 a czasem po 50 ;) na pomoc przychodzi duphaston by mieć przynajmniej pewność że będzie ten okres...

Ja też mam pcos. Bez stymulacji clo mam praktycznie wszystkie cykle bezowulacyjne, więc jeśli w ogóle Ci sie udalo naturalnie to super, bo u mnie decyzja o dziecku i każdy cykl ten sam schemat.
3-7dc clo, 13dc monitorig u lekarza kiedy będzie owulacja, zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków, monitoring czy pękły żeby się czasem torbiele nie zrobiły i pożniej duhaston przez siedem dni i czekanie czy się pojawi miesiączka.
Masakra dziewczyny, wszystko wyliczone co do dnia i godziny i zero spontanu.
 
O ludzie, nie zazdroszczę... U nas pełen spontan, rano stwierdziliśmy, że się staramy, tego dnia mialam owulację i jakoś wiedzieliśmy, że się udało od razu
 
reklama
Ja też mam pcos. Bez stymulacji clo mam praktycznie wszystkie cykle bezowulacyjne, więc jeśli w ogóle Ci sie udalo naturalnie to super, bo u mnie decyzja o dziecku i każdy cykl ten sam schemat.
3-7dc clo, 13dc monitorig u lekarza kiedy będzie owulacja, zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków, monitoring czy pękły żeby się czasem torbiele nie zrobiły i pożniej duhaston przez siedem dni i czekanie czy się pojawi miesiączka.
Masakra dziewczyny, wszystko wyliczone co do dnia i godziny i zero spontanu.
Niestety tak jest.
Mój cykl byl bez clo. Wtedy rzuciłam diagnostykę, lekarzy i badania akurat
 
Do góry