reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mama Ginekolog fajnie tluamczy o co chodzi w tym PAPPA i dlaczego jednak warto je wykonac.

Oczywiscie to decyzja indywidualna kazdej z nas, czy wykona takie badanie, czy nie ale najwazniejsze jest, zeby kazdy mial swiadomosc, o co w nim dokladnie chodzi i na czym polega.

@Milenka28 , jesli sie bardzo denerwujesz, to tam najlepiej zadzown i zapytaj, dlaczego masz sie stawic osobiscie - czy chodzi o omowienie wynikow, czy masz sie spodziewac czegos niedobrego. Jak im powiesz, ze sie tym denerwujesz, to pewnie uzyskasz odpowiedz, bo taki dodatkowy stres w ciazy nie jest wskazany!

Musi byc dobrze!
Naprawdę fajny filmik [emoji6]
 
Mama Ginekolog fajnie tluamczy o co chodzi w tym PAPPA i dlaczego jednak warto je wykonac.

Oczywiscie to decyzja indywidualna kazdej z nas, czy wykona takie badanie, czy nie ale najwazniejsze jest, zeby kazdy mial swiadomosc, o co w nim dokladnie chodzi i na czym polega.

@Milenka28 , jesli sie bardzo denerwujesz, to tam najlepiej zadzown i zapytaj, dlaczego masz sie stawic osobiscie - czy chodzi o omowienie wynikow, czy masz sie spodziewac czegos niedobrego. Jak im powiesz, ze sie tym denerwujesz, to pewnie uzyskasz odpowiedz, bo taki dodatkowy stres w ciazy nie jest wskazany!

Musi byc dobrze!
Ja nie jestem przekonana i dlatego tez nie robię, oczywiście to każdego decyzja. U mnie nic mi zmieni to jakie dziecko sie mialo by urodzic. Pamietam,ze 8 lat temu takich badan nie bylo ,moze byly,ale robily je kobiety powyżej 35 r życia,zadna z moich koleżanek i ja nie mialysmy nawet badania prenatalnego mimo,ze przed synem mialam trzy straty i powiem szczerze,ze duzo stresu mi to oszczedzilo, moj lekarz wykonal mi usg i sam nie zlecił papy biorąc moj wywiat pod uwagę
 
Może po prostu ktoś Cię w błąd wprowadził, że wyślą pocztą. Może po prostu taka procedura, że jak są wyniki i sporządzą opis to zapraszają na omówienie wyników, mogłaś zapytać czy z wynikami coś źle.

Pytałam, ale pielęgniarka do mnie dzwoniła i ona nic nie wiedziała. Miała tylko napisane żeby wyników nie wysyłać i ma mnie zaprosić na konsultację.
 
Olimpia, Lublin, termin 6.03.2019 ten sam z om i USG, moje pierwsze maleństwo.
Witaj. Fajnie masz, te pierwsze ciążę są super, wszystko nowe :)

Ja dziś wstałam o 6.25 obudzona przez budzik bo z synem do ortopedy na zdjęcie gipsu. Byliśmy ok 8 i już w poczekalni 15 osób.
Oczy mi się zamykają a w domu dwójka dzieciaków.
Powodzenia na wizytach!!!!!!
 
reklama
Do góry