reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No oczywiście,ze w ciąży nie powinno pracować 8 h przy biurku , musisz poinformować szefa

Wlasnie poszperalam i w poczytalam:


''Od 1 maja 2017 roku zmieniły się przepisy i pracownica w ciąży nie może jednorazowo pracować przy ekranie komputera dłużej niż 50 minut, a po tym czasie powinna skorzystać z co najmniej 10-minutowej przerwy. Po zmianie przepisów zachowane zostało ograniczenie łącznego dobowego czasu pracy w wymiarze 8 godzin.''

Ale wiecie jak to wyglada w paraktyce - jak akurat mam cos do zobienia na JUZ, to nie odejde od komputera, zeby sobie 10 min posiedziec obok - no tak sie nie da... Wiec raczej nie mam tu niestety o czym dyskutowac...
 
Obudziłam się dziś że strasznym bólem głowy.. masakra ostatnio co chwilę mnie boli a nie chce brać przeciwbólowych bo jednak się boję że to na dziecko wpłynie, a apap i tak mi nie pomoże bo jest dla mnie za słaby..

Wczoraj byliśmy w gościnie czy Was też męczą takie wypady? W sumie nic się nie robilo a wróciłam padnieta..
Ciśnienie teraz w ostatnim czasie bardzo kiepskie - ja mam to samo ale kawa po południu ratuje mi tyłek :D


Boska !!! Serio, śpię już na niej długo i długo się z nią nie rozstane [emoji23]
Mój narzeczony chcę ,żebym mu uszyła jak sobie , bo mówi , że taka meg wygodna .


WIZYTY

10.09.- @Rose.mart
10.09.- 15:30 @Ewka_85 prenatalne
10.09.- 13:00 @judytka777 prenatalne
10.09.- 14:00 @agrafka07 prenatalne
10.09.-14:00 @Kasia323 prenatalne
10.09.- 15:30 @paulina.blachut
10.09.- 16:00 @tikatukatam

trochę tu dziś wizyt jest,powodzenia !!!!
OOo to dzisiaj znowu nam chłopcy i dziewczynki wpadna do tabelki :) POWODZENIA :)
 
Ja tez pracuje przy biurku, tylko ze nie w domu.
Moja ginekolog pytala mnie juz na 1 (!) wizycie, czy piszemy zwolnienie - lekko zdziwiona bylam, powiedzialam, ze nie potrzebuje, bo planuje jeszcze pracowac - powiedziala, ze w kazdej chwili sie moge zglosic, bo mam pamietac o tym, ze teraz ja i ciaza jestesmy najawzniejsze, a nawet 8godzinne siedzenei przy biurku i stres w pracy moga miec negatywne skutki. Na razie u mnie jest OK, choc tak jak pisalam, planuej od grudnia zajac sie tylko soba i skupic na dziecku - miec ten czas tylko dla siebie, zeby moc sie przygotowac.
U mnie to samo - byłam zdziwiona jak mi powiedział , że on woli żebym w domu leżała wcinała krakersy i oglądała na kanapie klan :D hah


Dziewczyny a o do L4 orientujecie sie dokladnie jak to działa z wypłacaniem ? 100% płatne to wiem ale doczytałam tez , że średnia z ostatnich 12 miesięcy a mi tu sie cos nie zgadza bo mi wypłacili po prostu 100% a ze średniej miałabym więcej
 
Ciśnienie teraz w ostatnim czasie bardzo kiepskie - ja mam to samo ale kawa po południu ratuje mi tyłek :D



Mój narzeczony chcę ,żebym mu uszyła jak sobie , bo mówi , że taka meg wygodna .



OOo to dzisiaj znowu nam chłopcy i dziewczynki wpadna do tabelki :) POWODZENIA :)
No życzę powodzenia dziewczyna żeby się dowiedziały ja się nie dowiedziałam na prenetalnych
 
reklama
Witam, mam na imię Natalia obecnie jestem w 11+5 tyg ciąży ;) to moja druga ciąża, pierwsza pół roku temu zakończyła się poronieniem w 8 tyg. Podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się odezwać. Od 3 tygodni przebywam na l4, mam straszne mdłości i oczywiście brak apetytu na cokolwiek... Termin wg om i usg 27.03 :) Miło mi będzie przechodzić ten cudowny czas razem z Wami ;)
 
Do góry