reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
To widze a ja najdluzej planuje pracowac bo do konca roku. Zobaczymy czy sie tak uda.
Mi poczatkowe zmeczenie przeszlo, a teraz mam dodatkowa motywacje bo rano dziecko do przedszkola zawoze I na pewno jak juz bede na l4 to bede chciala zeby on do przedszkola chodzil nadal, wiec poranne wstawanie mnie nie ominie :-)
 
Ej a teraz zauwazylam, ze jak na telefonie korzystam z forum, normalnie przez strone to widze wszystkie sygnatury gdy trzymam telefon w poziomie, a gdy w pionie to ich nie ma. :-)
 
Ja nie wiem, jak u mnie będzie z pracą. Jestem na własnej działalności i projektuję strony internetowe. Przeciętny projekt trwa ok. pół roku a potem nie będę miała komu oddać rozpoczętych więc teraz przyjmuje już tylko małe. Więc coraz mniej zarabiam i zaraz nie będzie mi się to opłacać. Jak bym poszła na zwolnienie, to przynajmniej będę na plusie ale nie naściemniam tak lekarzowi, że nie mogę pracować przy biurku, kiedy nikt mi nie każe siedzieć 8 godzin...
Dziewczyny z pracą biurową, kiedy Wy idziecie na zwolnienie i z jakiego powodu?
 
Cześć,
Nie nadrobię bo kompletnie brak weny do czytania i pisania :(
Noc do kitu - Młoda od 1 się wierciła bo ją nogi pod kolanami bolały (bóle wzrostowe ma od ok 2 rz teraz na szczęście mniej intensywne), potem brzuch (ale to chyba jej się śniło bo podejrzanie szybko przeszło... Nie wiem jak bidulka w szkole wytrzyma
A mnie jakieś przeziebienie łapie :( moczę więc nogi w magnezie zrobiłam cebulę z miodem i cebule z imbirem i czosnkiem i siedzę pod kołdrą.... Oby przeszło...
Miłego dnia!
 
reklama
To widze a ja najdluzej planuje pracowac bo do konca roku. Zobaczymy czy sie tak uda.
Mi poczatkowe zmeczenie przeszlo, a teraz mam dodatkowa motywacje bo rano dziecko do przedszkola zawoze I na pewno jak juz bede na l4 to bede chciala zeby on do przedszkola chodzil nadal, wiec poranne wstawanie mnie nie ominie :-)

To rzeczywiscie ambitny plan! Trzymam kciuki, zeby zdalo Ci sie wytrwac, tak jak sobie zalozylas! :-)

Ja grudzien przeznaczam na zakupy i kompletowanie wyprawki, a w styczniu planuje wylecic do Norwegii - na sama mysl o przeprowadzce troszke mi sie goraco robi! Nie wiem co zabrac dla maluszka, dla siebie - nic nie wiem na obecna chwile!

Ostatnio doszlo nawet do mnie, ze bede musiala zapakowac kilka sloikow ogorkow kiszonych, bo bez ogorkowej nie przezyje, a w Norwegii przeciez tego nie znaja! Ale maz znalazl polski sklep z kapusta kiszona, ogorkami, piergami itd i specjalnie na dowod wszytsko mi sofotografowal :laugh2::laugh2::laugh2:
Ale i tak wiem, ze bedzie to rewolujca.. Mam nadzieje, ze grudzien wystarczy na przygotowanie tego wszytskiego! ;)
 
Do góry