reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja odkad jestem w ciąży boje sie wspolzyc ,tez tak macie?
Ja sie nie boje ale nie moge.. i bardziej mąż sie boi ze znowu cos sie wydarzy bo w tej straconej ciazy to bylismy jak kroliczki i naczytal sie ze seks moze szkodzic.. chociaz moze nie bez powodu gin nam zabronil?
 
Mam jednego aniołka , córkę 12 lat . Także,nie pierwsze ale bardzo wyczekane
Witaj :)

Dziewczyny naprawdę nie zamartwiajcie się brakiem objawów a cieszcie.
W żadnej ciąży ani tej pierwszej wzorowej, ani tej bezzarodkowej nie miałam typowo ciążowych objawów, mdłości, zachcianki itp. nic.
Moja mama nie chciała mi wierzyć bo przeszła trzy ciąże i każdą mocno odczuła.
Brak objawów kompletnie o niczym nie świadczy, każda z nas jest inna.

Zazdroszczę Wam tych wizyt, też już chcę słyszeć serduszko :)
 
Ja już po wizycie. Jest pęcherzyk ale na razie serduszka brak, termin wg usg na 07 marca. Muszę brać luteinę, zero stresów, przemęczania i seksów wyniku wczorajszej bety nadal nie mam i teraz na nią będziemy czekać...

Masz termin pare dni po moim także spokojnie . Ja byłam w piątek u gin i tez serduszka nie było jeszcze
 
reklama
Ja sie nie boje ale nie moge.. i bardziej mąż sie boi ze znowu cos sie wydarzy bo w tej straconej ciazy to bylismy jak kroliczki i naczytal sie ze seks moze szkodzic.. chociaz moze nie bez powodu gin nam zabronil?

Ja także nie mogę współżyć jak narazie bo miałam tego krwiaczka i mam leżeć , pierwsze jak jego zobaczyła na usg to zapytała mnie czy wspolzylismy od tego pierwszego usg bo nie było krwiaka. Oczywiście seks był ale nie długo bo bolało mnie podbrzusze
 
Do góry