reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej jak zwykle mało się udzielam ale mam mdłości siedząc na telefonie[emoji33]tak samo myśląc o praniu,kiełbasie[emoji23]ale wczoraj i dzis juz jest fajnie.jestem w 12.2 dniu ciazy wiec licze ze będzie coraz lepiej[emoji4]
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze[emoji4]
Jeśli chodzi o zbliżenia to ja raz na kilka dni coś przydzialam z mężem ale ogolnie nie mam dużej ochoty no i oczywiście jest strach ze coś będzie nie tak.
Apetyt mi powoli się zwiększa.oby już było wkoncu lepiej [emoji4]miłego dnia
 
Hej dziewczyny, a czy macie bóle podbrzusza? Ja do tej pory miałam zero odczuć w brzuchu a od wczoraj wciąż ćmi mnie macica. To w zasadzie nawet nie ból a taki dyskomfort, że ją czuję. Trochę mnie to martwi, bo niby wszędzie piszą, że rozciąganie ale do tej pory w ogóle nic nie czułam. Dobrze, że w piątek wizyta.
 
Hej dziewczyny, a czy macie bóle podbrzusza? Ja do tej pory miałam zero odczuć w brzuchu a od wczoraj wciąż ćmi mnie macica. To w zasadzie nawet nie ból a taki dyskomfort, że ją czuję. Trochę mnie to martwi, bo niby wszędzie piszą, że rozciąganie ale do tej pory w ogóle nic nie czułam. Dobrze, że w piątek wizyta.
Też tak mam ale wydaje mi się że jednak mi to pradkuje od wiazadeł bo jak tam przy is e to bardziej boli więc macica się rozciąga no cóż dzidzia chce więcej miejsca
 
Też tak mam ale wydaje mi się że jednak mi to pradkuje od wiazadeł bo jak tam przy is e to bardziej boli więc macica się rozciąga no cóż dzidzia chce więcej miejsca

Mnie bardziej boli przy poruszaniu się, jak napinam mięśnie brzucha. Wkurza mnie to, bo nie daje o sobie zapomnieć i wciąż się martwię.
 
Oj tak. Są strasznie sztywne. Kiedyś miałam ma skórzanych paskach i komfort dla dziecka był super. Teraz nowoczesne sztywne machiny robią.
No wlasnie te na paskach najlepsze,ale sa tez na takich plastkach i one tez sie fajnie bujaja, cos w stylu retro
Screenshot_20180905-093534.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180905-093534.jpg
    Screenshot_20180905-093534.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 257
reklama
@agrafka07 koniec pierwszego trymestru to kolejne przemeblowanie w brzuchu, bo macica zaczyna sie podnosic i dyskomfort moze byc. Jak boli brzuch to zmien pozycje, i sprawdz czy przechodzi. Mozesz lykac magnez, wtedy mniej sie to odczuwa. W razie gdyby bol nie mijal dlugo lub sie nasilal trzeba to sprawdzic u gina lub na ip

@Adeline89 i moze sie zdarzyc, ze po kochaniu sie bedziesz plamic lub krwawic. To tak bys sie nie wystraszyla zbytnio. Szyjka jest teraz mocno ukrwiona i rozpulchniona. To moze byc przyczyna
 
Do góry