reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
No mi akurat w szpitalu zalecili leżenie i wstawianie tylko do wc pewnie skoro tak kazali mieli racje no i donosilam synka a krwiak sie wchłonal
Tak,przy krwiaku oczywiście że tak. Pisałam ogólnie, że nie ma idealnej rady przy ciąży, leż czy bądz aktywna. Anna Lewandowska ćwiczyła i jest ok,a mama ginekolog przeleżała i straciła -takie dwa porównania.
 
reklama
W ciąży ogolnie moga zdarzac sie koszmary i większa ilość snów, tez tak mam, po prostu tamte koszmary to byl wypadek,bedzie dobrze ,az takimi czarodziejkami nie jestemy zeby sny sie sprawdzily [emoji23]
Widocznie ja jestem czarownicą bo w dwóch ciążach miałam sny prorocze....i za kilka dni traciłam moje dzieci.

Jednak teraz oddalam te złe sny !!
 
Tak,przy krwiaku oczywiście że tak. Pisałam ogólnie, że nie ma idealnej rady przy ciąży, leż czy bądz aktywna. Anna Lewandowska ćwiczyła i jest ok,a mama ginekolog przeleżała i straciła -takie dwa porównania.
Niestety nie na wszystko mamy wpływ jednym zaszkodzi aktywny tryb zycia, innym nie tak samo jak leżenie nie zawsze pomoze jeśli z ciaza juz sie cos dzieje,a mamie ginekolog juz w 13 tygodniu nie dawali szans i ona tak naprawde na siłę dotrwala tyle czasu.
 
Właśnie jaką macie opinię na temat basenu w ciąży? Bo słyszałam, że można infekcji się nabawić i bakterii. A chciałabym zacząć od października chodzić na basen.
 
Właśnie jaką macie opinię na temat basenu w ciąży? Bo słyszałam, że można infekcji się nabawić i bakterii. A chciałabym zacząć od października chodzić na basen.
Ja chciałam isc posiedziec tylko,ale u nas jest mega goraca woda, no i ja mam problemy z infekcjami wiec nie ryzykuje, i tez trzeba wziasc pod uwage ,ze na basenie raz na jakis czas zdarza sie zlapac gronkowca.
 
Niestety nie na wszystko mamy wpływ jednym zaszkodzi aktywny tryb zycia, innym nie tak samo jak leżenie nie zawsze pomoze jeśli z ciaza juz sie cos dzieje,a mamie ginekolog juz w 13 tygodniu nie dawali szans i ona tak naprawde na siłę dotrwala tyle czasu.
Tak,tak,tak.
Co nie oznacza, że mamy od pozytywnego testu położyć się i leżeć [emoji6] my mamy po przejściach mamy całkiem inne myślenie i nie ma się co dziwić. Jednak kiedy nic się nie dzieje to mamusie ćwiczące przecież dostosowują ćwiczenia pod swój stan. I kiedy wszystko jest pozornie ok to czy leżąc czy ćwicząc można ciąże stracić.
 
reklama
Do góry