reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam Bebetto Ale podoba mi się Quinny. Szwagier miał i mi się bardzo podobał i się dobrze prowadził.

Zastanawialam sie nad Quinny ale maja mniejsza gondole w porownaniu do Bebetto.
Quinny ma tez te przewage, ze maja skladana na plasko gondole, no ale jednak u mnie argument wiekszej gondolki wygral. Quinny to dobra marka, wiec i jakosc i wzgeldy techniczne na pewno na wysokim poziomie :-)
 
reklama
Kobietki, a jak wspominacie to badanie, gdzie trzeba bylo wypic rozwtor glukozy?
Czy to jest na prawde takie starszne? Slyszalam, ze czasem czlowiek zle sie caly dzien po tym czuje - jest sie czego bac?
 
Kobietki, a jak wspominacie to badanie, gdzie trzeba bylo wypic rozwtor glukozy?
Czy to jest na prawde takie starszne? Slyszalam, ze czasem czlowiek zle sie caly dzien po tym czuje - jest sie czego bac?
Ja sie czulam fatalnie smak jest mega slodki później mnie mdlilo i wymiotować sie chcialo a spędzić musisz tam dwie godziny to sie wlecze, w ostatecznosci slabo mi bylo i musialam leżeć na kozetce, ale później jak zjadłam bylo juz ok
 
Kobietki, a jak wspominacie to badanie, gdzie trzeba bylo wypic rozwtor glukozy?
Czy to jest na prawde takie starszne? Slyszalam, ze czasem czlowiek zle sie caly dzien po tym czuje - jest sie czego bac?
Wszystko do przeżycia,fakt potem człowiek zamulony ale pamiętam zrobiłam drzemkę w domu i było ok. Nie jest miłe bo to meeeeega słodkie no ale jak trzeba to trzeba, szłam z nastaaieniem że muszę to przetrwać. Nawet dałam radę przy mega mdłościach na początku ciąży.
 
Moja teściowa 30 km dalej i żądło się widujemy. Za to moja mama nadrabia.... ostatnio nawet psa mi nie pozwoliła wyprowadzić- bo szarpala smycza ( na widok mojej mamy tak w ogóle bo dawno jej nie widziala). I niestety moja mama to panikara.... zawsze rzuci jakiś tekst niepokojący (np dlaczego ona jeszcze nie siada? Jak próbuje ja posadzić to płacze, może ona jakaś wade ma. Jedzcie do lekarza) a ja głupia daje się wkrecac i tlumacze (płacze bo ja ciagniesz za ręce sadzajac, daj jej spokój) i potem jak ja się skręca w tłumaczenie to ona odwraca kota ogonem i mówi że przecież ja niepotrzebnie panikuje.... dopiero po 6 latach dotarł do mnie ten schemat....

Położna była u mnie raz na 15 min i tyle...
 
Zastanawialam sie nad Quinny ale maja mniejsza gondole w porownaniu do Bebetto.
Quinny ma tez te przewage, ze maja skladana na plasko gondole, no ale jednak u mnie argument wiekszej gondolki wygral. Quinny to dobra marka, wiec i jakosc i wzgeldy techniczne na pewno na wysokim poziomie :-)
Ja mam o tyle dobrze że bebetto już mam. Starszy może jeździć w spacerowce quinny A młodszy w gondolce bebetto A później zamiana.
 
Wszystko do przeżycia,fakt potem człowiek zamulony ale pamiętam zrobiłam drzemkę w domu i było ok. Nie jest miłe bo to meeeeega słodkie no ale jak trzeba to trzeba, szłam z nastaaieniem że muszę to przetrwać. Nawet dałam radę przy mega mdłościach na początku ciąży.

Pytam, bo juz sie zastanawiam, czy jest opcja, zeby po tym wrocic normalnie do pracy, czy jednak lepiej zglosic w firmie, ze nie bedzie mnie caly dzien...
Ja w ogole nie lubie nic slodkiego (ze slodkiego to najlepsza dla mnie jest kielbasa! :laugh2:), wiec nie wiem, jak ja dam rade to wypic.

Slyszalam o jakims triku z dodaniem soku z cytryny - czy ktos stosowal / slyszal?
 
reklama
Ja sie czulam fatalnie smak jest mega slodki później mnie mdlilo i wymiotować sie chcialo a spędzić musisz tam dwie godziny to sie wlecze, w ostatecznosci slabo mi bylo i musialam leżeć na kozetce, ale później jak zjadłam bylo juz ok

Rozumiem ze 2 godziny po wypiciu tego rozwtoru badany jest cukier?
 
Do góry