reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Biedny piesek oby wszystko dobrze sie skonczylo. I tez bym chyba z innym weterynarzem to skonsultowala bo troche duzo chcą za operacje za niewiadomo co....

Jesli chodzi o dokuczanie i bicie to moj syn tez czesto wracal ze szkoly z placzem bo mu dokuczali i nasmiewali sie z niego a matkę to boli podwojnie.... on od zawsze mial lepszy kontakt z dziewczynkami niz z chlopcami i obawiam sie ze z nowym rokiem szkolnym znow zacznie sie dokuczanie ....

Tyle dzis tego napisalyscie ze juz pozapominalam co komu mialam odpisac

A i pochwale sie moim pieskiem jest z nami od 12 lat Zobacz załącznik 892635
Ale słodziak ;)
 
reklama
@Sliim Oby było z psiakiem ok
@AngelMum Mój to Wariat uwielbia się bawić, ale nieraz okazuje zazdrość w stosunku do rodziny jak się ktoś przytuli do mnie to potrafi się wepchać mi na kolana albo między dlatego nieraz czuje lęk
 
Jestem już po badaniu wszystko ok. Czekam teraz w kolejce na oddanie krwi wyniki za tydz. Plci dr nie chciał strzelać ale powiedział girl :)
Super:)
No to i ja postanowiłam odezwać się po wizycie; na 90% będę miała parke :-D
Super:)
Psiak musiał zostać u weterynarza.. mówi, że konieczna będzie operacja mają mu rodzić dzisiaj dodatkowe badania, pobiora krew.. jutro operacja 3200 zł. Kupę kasy ale jeśli dzięki niej wszystko będzie z nim dobrze to warto .. biedny maluch :(
Biedny psiak... Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
Hej dziewczyny, udało mi się załapać na prenatalne, było ostatnie miejsce w tym terminie. USG super, wszystko na miejscu, przezierność 2,6 ale lekarz powiedział żeby się nie stresować bo jest w normie. Wychodzi mi 13+3tc. Serduszko bije 164 u/min. Wielkość dzidzi to 7,5cm. Test pappa zrobiony wyniki za ok 10 dni, jak będzie coś nie tak to do mnie zadzwonią i umówimy się na wizytę a jak będzie dobrze to przyślą mi pocztą. No i podobno mam w brzuszku kolejnego synka.

Halaszka gratuluję parki:biggrin2:
Super, że USG ok i trzymam kciuki za dobre wyniki Pappa:)
 
@Sliim Koło mnie otwierają szkołe taneczną od września i chyba pójdę zobaczyć czy może coś dla mnie się znajdzie, bo mi niestety wieczna rehabilitacja jest potrzebna. Od drugiego trymestru zamierzam pochodzić chociaż dwa razy w tygodniu na basen oraz zacząć ćwiczyć jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Bo ruch mi jest potrzebny. Niestety boję się że za dużo przytyje i moje kości ucierpią.
 
@Halszka_00 Gratulacje !
@nata$za88 Ja też chyba spróbuje iść na prawko jeszcze, aby zrobić zanim urodzę. Bo mój mąż nie zawsze będzie mógł ze mną jeździć. Nie martw się moja mama krawcowa, ojciec wyszywał a mnie igła i nitka parzy, więc nie jesteś sama
 
Jak moje suchego nie zjedzą, tez daje możliwość rosół, albo do ryzu karmę mokrą
Ja bez wypełniaczy, tylko mięso, warzywa i suple. Ziemniaki kam bek, ryż to samo. Po surowym siadła jej trzustka (ostre zapalenie) :( więc nie eksperymentuje tylko gotuje. Ma jeszcze suche exclusive of gosbi grain free, ale skubna chciała sie w tym tarzać i mimo głodówki nie tyka. Nie będę znęcać się nad psem, jestem mądrzejsza, więc namaczam, okraszam i daję. Jeszcze 10 kg mam. Zejde z paszy i nigdy więcej suchego. No może royal i tyle. :)
 
reklama
Dziwne że nie informują :eek: ja jak tylko szkarlatyna zaczęła panować to każdemu rodzicowi mówiłam że proszę by obserwować dziecko bo mamy przypadek szkarlatyny:) ale to pewnie zależy od osoby miałam koleżankę która bała się informować o chorobach nie wiem czemu
No właśnie to jest najgorsze bo mój mały prawie trzy tygodnie chorował i jak poszedł to znów. A tak to bym dla dziadka go zostawiła albo mąż by z nim siedział. A tak to znów chory. I tylko zadzwonili się zapytac czy będzie od poniedziałku A przypadek już w czwartek był więc mogli powiedzieć.
 
Do góry