reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Nie jesteś sama ja też nie mam prawka. Teraz chciałam iść a dowiedziałam się o ciąży. No ale i tak się zastanawiam czy szybko jeszcze nie ogarnąć prawka. Żeby samochodem jeździć na wizyty
Mnie udalo się zrobic 13 lat temu i leży w portfelu:) ale czuje sie jakbym nie miała bo nie korzystam z niego;)
 
reklama
Wiesz co chyba właśnie skonsultujemy to z kimś innym bo też dla mnie to dziwne. Kujawsko pomorskie
Biedny piesek oby wszystko dobrze sie skonczylo. I tez bym chyba z innym weterynarzem to skonsultowala bo troche duzo chcą za operacje za niewiadomo co....

Jesli chodzi o dokuczanie i bicie to moj syn tez czesto wracal ze szkoly z placzem bo mu dokuczali i nasmiewali sie z niego a matkę to boli podwojnie.... on od zawsze mial lepszy kontakt z dziewczynkami niz z chlopcami i obawiam sie ze z nowym rokiem szkolnym znow zacznie sie dokuczanie ....

Tyle dzis tego napisalyscie ze juz pozapominalam co komu mialam odpisac

A i pochwale sie moim pieskiem jest z nami od 12 lat
2017-11-29_21.12.58.jpg
 

Załączniki

  • 2017-11-29_21.12.58.jpg
    2017-11-29_21.12.58.jpg
    81,6 KB · Wyświetleń: 292
Hej dziewczyny, udało mi się załapać na prenatalne, było ostatnie miejsce w tym terminie. USG super, wszystko na miejscu, przezierność 2,6 ale lekarz powiedział żeby się nie stresować bo jest w normie. Wychodzi mi 13+3tc. Serduszko bije 164 u/min. Wielkość dzidzi to 7,5cm. Test pappa zrobiony wyniki za ok 10 dni, jak będzie coś nie tak to do mnie zadzwonią i umówimy się na wizytę a jak będzie dobrze to przyślą mi pocztą. No i podobno mam w brzuszku kolejnego synka.

Halaszka gratuluję parki:biggrin2:
To może też mam szanse na syna. U nas też 164/min. No i gratki wielkie.
 
reklama
Do góry