reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie córka jak poszła do nowego przedszkola miała problem z jedną dziewczynką która ją cały czas biła... kazałam mojej oddać jak znowu się sytuacja będzie powtarzać i to zrobiła od tamtej pory były dobrymi koleżankami w przedszkolu [emoji23] aż panie się zdziwiły co im się nagle stało
 
reklama
Wiesz co chyba właśnie skonsultujemy to z kimś innym bo też dla mnie to dziwne. Kujawsko pomorskie
O matko, daleko. :( Ja południe to u mnie dr Novak z kliniki w Czechach, ewentualnie prof. Silmanowicz i kliniki UP Lublin. Twoich regionów nie ogarniam, ale poszukałabym na regionalnych psich grupach pomocy. Jak już pies ma mieć operację, niech robi to ktoś najlepszy, kto ma pojęcie. Życzę zdrówka Kochani. :)
 
U mnie córka jak poszła do nowego przedszkola miała problem z jedną dziewczynką która ją cały czas biła... kazałam mojej oddać jak znowu się sytuacja będzie powtarzać i to zrobiła od tamtej pory były dobrymi koleżankami w przedszkolu [emoji23] aż panie się zdziwiły co im się nagle stało
Moj mial taka sytuacje,ze w autobusie jakis chłopak go uderzal i moj mi powiedzial,ale mowi mama ja powiedzialem,ze mnie to nie boli, a ja mu powiedziałam,ze ma pani powiedzieć i doszukaja sie ktory to ze starszej klasy tak robi bo to dwa lata starszy a moj w zerowce i pani przeszla klasy znalazla go i dostal jakas tam nagane od tej pory tak samo kumpel jest dla syna
 
Jestem w szoku że nauczycielka dwóch stron nie wysłuchała z osobna tylko od razu kara bez rozmowy z dziećmi
Tak często jest. Mój jak już się odważył i np.pokazał język koledze (wow), to pani natychmiast to wyłapywała i reagowała. W sumie łatwiej opierdzielić tzw.pierdołę niż hardego chłopaczka.

Emilkę wychowam na potfora. :D
 
Ja zawsze powtarzam córce ze ona ma nie zaczynać ale jak jej dziecko dokucza i bije to najpierw zwrócić uwagę i powiedzieć dziecku ze Jak jeszcze raz tak zrobi to mu odda a jak to nie pomaga to oddać. Zazwyczaj u nas działa chociaż w szkole w zeszłym roku miała chłopca z którym nie umiała sobie poradzić i tylko przy jednej nauczycielce był grzeczny a przy innych nauczycielach dzieci były biedne z nim w jednej klasie...
 
Żartuję. Wychowanie wychowaniem, ale dobrych genów nie oszukasz. :D

Zrobiłam pyyycha rosołek. Uwielbiam. Odlałam trochę dla psa przed przyprawieniem. Wszyscy zjedli, a ja zalałam dodatkowo psu suchą paszę do namoczenia. Skubana nie tyka suchego bez namoczenia i okraszenia mięskiem pół na pół. Psi terrorysta. :)
 
reklama
Żartuję. Wychowanie wychowaniem, ale dobrych genów nie oszukasz. :D

Zrobiłam pyyycha rosołek. Uwielbiam. Odlałam trochę dla psa przed przyprawieniem. Wszyscy zjedli, a ja zalałam dodatkowo psu suchą paszę do namoczenia. Skubana nie tyka suchego bez namoczenia i okraszenia mięskiem pół na pół. Psi terrorysta. :)
Jak moje suchego nie zjedzą, tez daje możliwość rosół, albo do ryzu karmę mokrą
 
Do góry