reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hej

U nas wczoraj byl dzien ojca wiec maz zabral nas na pierwsza przejazdzke pociagiem
Jak jestem w DE tak jeszcze nie jechalam pociagiem :-D
Wybralosmy sie do Köln na obiadek i koktajla
Ethan cudownie spal tak mu bylo dobrze ze zamiast o 2 to obudzil sie o 4:30 na butelke:szok:
Powitrze mu sluzy
Laura zachwycona cala wyprawa.
W niedziele jest dzien matki wiec chyba zabiore dzieci do kina. Ethan napewno przespi a Laura bedzie przeszczesliwa

Daffodli moja Laura jest zaszczepiona te szczepionka i wszaytsko jest ok. Ethan pewnie tez bedzie tak szczepiony, bo u nas kasa chorych za to placi wiec nie mam wyboru

Deizzi na upaly jak najbardziej stroj na krotki i przykrycie jedynie tetra bo tak to by sie nam dzieci ugotowaly. A w krem to musze sie zaopatrzyc:tak:

U mnie @ przebiegla bardzo spokojnie i skapo. Pamietam jak po Laurze mnie doslaownie zalalo wiec teraz bylym mega zaskoczona:szok:
 
reklama
kurcze dziewczyny Wy juz po @?? u mnie na razie nic sie nawet nie zapowiada, i szczerze mowiac to sie ciesze bo za @ nie tęsknie ;)

mlody spi w domu, na polu za gorąco mu chyba bylo. pojdziemy na dluzszy spacer dopiero po poludniu.
 
Betina u mnie dosc szybko sie pojawila bo juz 5 tygodni po porodzie.

U mnie pochmurno i zaraz lunie bo jakos ciemno sie zrobilo.
Nakarmie Ethana i jedziemy po Laure a potem po zakupki i na poczte.
Maz dzis rusza po tesciowa i wroci dopiero w poniedzialek:-(
Za to jutro czeka nas imprezka urodzinowa wiec nie bede taka osamotniona:happy:
 
Betina jak się piersią nie karmi to i poziom prolaktyny mały i dlatego @ się dostaje po ok 6 tyg.

Ja byłam u gin we wtorek, wszystko ok. obkurczone i na swoim miejscu, pewnie niedługo dostałabym okres ale, że zaczęłam brać tabletki cerazette to mogą wystąpić nieregularne krwawienia ale okresu brak, jak skończę odciągać mleko to przerzucę się na jakieś "zwykłe" złożone hormony... w związku z wizytą zainicjowaliśmy nasze "pożycie";) wszystko super ale blizna na zewnątrz przy pośladku dalej boli.... pomijam jej walory estetyczne;(

Po szczepieniu wczoraj (infanrix 5w1 + engerix b) odpukać wszystko dobrze:) na rota mamy jeszcze 6 tyg jeśli się zdecydujemy ale sama lekarka stwierdziła, że przy jej problemach brzuszkowych lepiej nie ryzykować póki co... zresztą "sraj" wirusów jest tyle, że zaszczepienie na rotę nic może nie dać... na pneumokoki szczepie ale jeszcze nie teraz żeby nie musiała wszystkich dawek dostawać, a że kontaktu z dziećmi szkolna/przedszkolnymi nie ma to się nie boję póki co.
 
Pokrótce- mała praktycznie cały dzień i noc przespała, budziła się tylko na karmienie i dalej spać. Musiała ją ta szczepionka wymęczyć, ale poza tym bardzo spokojnie, bez gorączki, obrzmień czy innych rzeczy, ale nadal ją obserwuję.

Krem, którego my używamy to Mustella z faktorem 50, ale wiem, że jedna z koleżanek ma z Ziajki 30, a druga z Nivei też 30 i są bardzo zadowolone.

Jutro idziemy na pogrzeb taty mojej przyjacióki...jestem ciekawa jak Agatka to zniesie...no i do tego zabobony mojej mamy "jak przez chrztem iść z dzieckiem na pogrzeb...".
Wy też wierzycie w takie zabobony, czerwone kokardki na wózkach bo ktoś zauroczy...?
 
betina - u mnie tez ani kawałka @ ;) co mnie tez niezmiernie cieszy ;)

Deizzi - co do ubierania to ja się boje az tak na krótki rekaw - młody ma z reguły body z długim rękawem (tez jako osłona od słońca) i półśpiochy, albo dresiki plus skarpetki.... więc już go wtedy praktycznie nie przykrywam... zresztą on biedny głównie podróżuje w foteliku, bo musze starszaki odbierać....
a co do kremu to kupiłam w Rossmanie Nivea 50+ i jest ok ;) jest dla dzieci od urodzenia...

anka - no ciekawa jestem czy rzeczywiście Etrhan Ci przespi kino :tak: aniołki z tych Twoich dzieci po prostu ;)
a co to za imprezka urodzinowa?? Twoja może??

Kania - zaciskam kciuki, zeby Gabrysia jak najlżej przeszła tą ospę!!!!! dawaj znac jak sie czujecie...

trytytka - mój ma styczność z dzieciakami szkolno-przedszkolnymi cały czas, więc niestety szczepienie na pneumokoki będzie miał.... ale w innym przypadku to rzeczywiście nie ma sensu - dopiero jak dziecko 2 lata skończy bo dawka jest 1....

daffodil - ja w zabobony nie wierzę, ale niestety starsi ludzie potrafią zasiac ziarno niepewności...
my chrzcimy dopiero w sierpniu, więc nie wiem jak mielibyśmy nigdzie z nim nie wyjeżdżać do tego czasu - bo taki tez słyszałam....

ja musze Mai buty kupić, a jeszcze niedawno jak szukałam dla Adama to pytałam jej, czy nie potrzebuje... a teraz nagle krzyk, ze stare już za małe.... :-p
 
Agula moja dopiero w lipcu
Jutro jedziemy do kolegi. Od mojej kolezanki brat ma urodzinki a ze sie wszyscy super dogadujemy to zapraszamy sie na wszystkie imprezy. Smiejemy sie ze to nasza druga rodzina.
Daffodil ja tam nie wierze w takie zabobony, kokardki przy wozku nie posiadam
Trytytka mi odrazu w szpitalu powiedzeli ze nawet po 4 tygodniach moge dostac @:tak:

Plan na dzis wykorzstalam i dodatkowo zrobilam porzadek w Laury zabawkach.
Jutro za duzo nie mam do zrobienia wiec od rana moge szykowac sie na imprezke.
Oby Ethan mial dobry dzien i spal jak Aniol:tak: Laura grzeczna wiec o nia nie musze sie martwic
Dzis dostala domek Filly FILLY domek na drzewie PAŁAC z wodospadem simba (3213071538) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wiec grzeczna az za bardzo:rofl2: Ciekawe na jak dlugo:-D
 
anka26 udanej imprezy!

No i zostaliśmy z synkiem sami, maz na delegacji. Najblizsze kilka tyg spędzamy we dwójkę, az syn będzie miał mnie już przesyt ;)
my dziś rano zaliczyliśmy usg bioderek, i na szczęście wszystko ok.
A wieczorem mama wybywa na impreze.. mleko jeszcze odciagne i lece się szykowac ;-)
 
agula my też zakupy butowe robiliśmy wczoraj. Antosiowi trampki i sandałki. Ignaś dostał w prezencie takie malusieńkie sandałki ale chyba nie zdążymy ich założyć.
anka domek superancki też muszę zrobić czystkę w zabawkach ale nie mam czasu jak na razie zawsze coś a czas leci w mgnieniu oka.
betina a z kim wieczorkiem zostawiasz synka? dobrze jest móc się tak wyrwać :) ja tylko do szkoły się wyrywam ale i tak miło :) a jutro idziemy na komunie a z racji tego że długo trwać nie będzie to na 18 umówiliśmy się ze znajomymi na basen. Zobaczymy jak Młodziak zareaguje.
 
reklama
hejka :)

biedne maluchy z tymi szczepieniami, ehhh jedyne pocieszenie że szybko zapominają o bólu w maminych ramionach, oby żadnych komplikacji po szczepieniu nie było u nikogo. Trzymam kciuki

Anka fiu fiu jaki domek wypasiony :) młody jak coś dostanie to też dziecka nie ma, aż trzeba zaglądać czy żyje :-D
ja dziś zrobiłam porządek w zabawkach matikowych, już dłuższy czas się za to zabierałam i dziś w końcu się zmotywowałam, od razu w pokoju przestronniej i przyjemniej :p
Daffodil ja nie wierzę w te zabobony
Agula szacuneczek za sprawne ogarnianie swojej gromadki :)
Betina baw się dobrze :) zazdraszczam :-p ja póki co wychodzę sama do sklepu hahaha oo i do łazienki, choć czasem bywa że młody pod drzwiami czatuje:-D
a synuś nigdy nie będzie miał Cię dość, takie to mamine stworki:-p

pozdrawiam ;)
 
Do góry