reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Heya, ale dzisiaj piekny dzien. Moje Malenstwo zafundowalo mi wczoraj 6h snu :-) Kocham tego smarkacza :tak: Jutro swieto wiec Mezulo ma wolne, pomoc sie przyda, szczegolnie rano, bo Maly zsiusiany tylko sie "skarzy", a ja mam radar na placz ustawiony :-D

Kaniu slyszalam ze masc perlowa jest dobra, ale faktycznie zapytaj lekarza :happy2:
 
reklama
A i owszem - piękny dzien. Szkoda tylko ze młody nie lubi takiej pogody ;) w ogóle nie śpi ;) ogólnie normalnie w dzien sypią tylko na spacerze - a dzisiaj oprotestowal i to.
w każdym bądź razie byliśmy na szczepieniu 5w1 i zoltaczka - ja chyba bardziej cierpialam od gluta. Następnym razem idzie mąż i bierzemy szczepienia refundowane.
Leon rośnie w sile - waży 5600 :) moj chłopak!
 
Mikowata- Leoś właśnie lubi taką słoneczną pogodę, nic tylko by obserwował:) No a rzeczywiście sporo przybrał!:-) Trzymamy kciuki, zeby noc przespał spokojnie po szczepionce;-)

Maryńka-patrz ja zaskakuje Cię Twój Szkrab! Fajnie, ze Wam tak przesypiają dzieciaczki, moja jeszcze nie jest na tym etapie...nawet jeśli śpi 4 h to po przebudzeniu w nocy mamy 2 h przebierania, karmienia, bujania, usypiania:cool:. Jakie jutro macie święto?

Basieniak-trzymamy kciuki, będzie dobrze zobaczysz:)

Anka- Ty zawsze masz tak zorganizowany dzień? Ile razy coś nie zaplanuje tyle razy przy Małej coś wyskoczy, że muszę plany zmieniać:) Śmieją się ze mnie, bo bardzo nie lubię spóźniania się...no a teraz...ech..zdarzy się nie raz nie dwa, że jestem na miejscu nie w czasie:)

Jutro pierwsze szczepienie...oby wszystko było dobrze...zastanawiamy się z mężem czy nie odroczyć na jakiś czas...ona taka malutka, drobniutka...zobaczymy co lekarka powie.
 
daffodil ogolnie jestem zorganizowana. Ethan ma na tyle ustabilizowany dzien ze wiem kiedy i co. Jest na butelöce wiec spokojnie moge wychodzic kiedy chce z mleczkiem w torbie. Oblecielismy mnostwo sklepow z karmieniem wiec dla mnie to standard. Nasew ostatnio bylam z kolezanka na sniadanku wiec i synus mial swoje sniadanko w kafejce :) Trzymym kciuki za szczepienie
mikowata synus rosnie piekna waga!!!
marynka a nie pisalam ze jeszcze troche i tez bedziesz sie cieszyla ze snu;-)

Ethan juz w pieleszach a ja biore sie za ogladanie tvn
Jutro wolne wiec znow pospimy do 10:tak:
 
Cześć kochane kobietki:-)
Zaczęła się piękna pogoda i prawie wcale mnie nie ma w domu, dlatego tak rzadko piszę. Synek rano do przedszkola, a my z córcią na spacerki. Wracamy do domu na obiad i znowu wio w teren. Wracamy do domu na kolacje i kąpanie. Jedyne co to uciążliwe jest to karmienie piersią, bo ja z tych co na ulicy cyca nie wyciągną:-p Dobrze, że miasto małe to zawsze mam blisko do kogoś znajomego i gnamy na sygnale. Nie powiem, bo karmienia nam się w miarę unormowały, ale zdarzają się kilkunastominutowe odchylenia od normy:cool2: Nie wiem ile waży żaba, ale widać że przybiera, zrobiła się pyza na buzi. Uwielbia leżeć na macie, także ten zakup to u nas strzał w dziesiątkę:-) Poza tym wszystko ok, synek mi pomaga przy siostrze i jest bardzo dumny, gdy przychodzę po niego do przedszkola, a dzieci zachwycają się małą. Jedyne co to u Wiki martwią mnie kupki bo robi średnio co 4 dni i często muszę jej pomóc, bo się męczy mimo że nie jest twarda tylko prawidłowa. Będę u pediatry to się o to zapytam. Pozdrawiam Was serdecznie, dobranoc:-)
 
roksaa - a jak pomagasz małej z ta kupką?? bo u nas ostatnia była w piątek :szok:
a potem jak wychodzi to taka bardziej maziowata... ale my tez tylko na cycku....

basieniak - oby wszystkie 3 sprawy sie unormowały!!!!!

ja znalazłam fajne miejsce na chrzciny, bo tesciowa prosiła, żeby w domu nie robić bo ona nie ma siły... nawet nie jest drogo bo 60 zł za obiad z ciastem i kawą... no i 3 min od kościoła.... więc pewnie się zdecydujemy... potem jeszcze kolacyjkę mozemy w domu zrobić, ale z obiadem to najwiecej zamieszania....

co do spanka nocnego to zazdroszczę dziewczyny... u nas jak dobrze pójdzie to młody dospi do 2, a potem pobudki co 2 godz... i jak jeszcze zasnę z nim na rękach, budze sie po godzinie np i go odkładam, to on za godzinę znowu alarm... ale kiedyś mu przejdzie :-) gaduła jest taki i smieszek, ze wszystko mu wybaczam :-D

anka - super, że taka zorganizowana kobitka jesteś :tak: a spanka do 10 zazdroszczę jak nie wiem, bo ja śpioch :-D

mikowata - super waga Leosia ;) niech rosnie chłopak, ale pewnie plecki już czujesz, co??

pozdrawiamy ciepło!!!!
 
Agula ja a te kupki robię kilka rzeczy i patrzę, co pomaga. Najpierw masuję jej brzuszek i robię rowerek nóżkami, jeśli to nie pomaga to delikatnie masuję oliwką koło odbytu (to często wystarczy), a jeśli to nie pomaga to w ostateczności czopek, a po czopku zawsze jest kupka:-) Jak znacie jakieś jeszcze inne skuteczne i bezpieczne metody to piszcie:tak:
 
hejka

fajnie się wszystko czyta :) dzieciaki rosną, cieszą, czasem wkurzają :p ale generalnie jest na plus :D
a jeszcze niedawno z brzuchami wielkimi się kulałyśmy hehehe

dobrej nocki dla was i maluchów :)
 
reklama
Z plecami nie jest najlepiej, ale od poniedziałku wracam na joge. Będę chodzic 2 razy w tygodniu na zajęcia 1,5h. Juz naszykowalam zapas mleka w zamrażalniku :)
wlasnie, ile powinien zjadac 7 tyg maluch na piersi?
 
Do góry