reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Martuska wlasnie wyslalam mezusia po oilatum zobaczymy moze rzeczywiscie to z powodu suchej skory. Mam nadzieje ze pomoze chociaz troche. Niektore z tych plamek wygladaja tak jak by mnie komar uzarl tylko ze mniejsze. Jedna na szyi to napewno komar bo to nowe z wczoraj i jest wiekszy babel ale reszta to raczej nie bo przeciez tak dlugo bym nie miala. Na szczescie do wtorku juz niedlugo wiec moze jakos wytrzymam. Ta oliwka z J&J fajnie mi nawilzala skore i bardziej podejrzewam ze to moze to mleczko nawilzajace bo oliwke stosowalam dluzej i nie wyszlo mi nic wczesniej dopiero jak to mleczko zaczelam uzywac ale jak mi przejdzie to dopiero wtedy znowu wyprobuje sama oliwke i zobacze jaka bedzie reakcja
 
chyba każda z nas chce już poczuć malucha :-) Jedne już czują i wiedzą , że "to jest to" :tak: A ja miałam w tym tygodniu takie dziwne coś, ale tylko może z 4-5 razy w ciągu całego tygodnia. Takie jakby muśnięcie od środka, delikatne i krótkie. Dziwne uczucie , bo to na pewno nie burczenie w brzuchu :no: a wszyscy mówią (łącznie z lekarzami) , że najwcześniej to w 15 tygodniu można poczuć ruchy i na pewno nie przy pierwszej ciąży. Może lubię być wyjątkowa :rofl2: ale mam wrażenie, że to początki wyczuwania ruchów małej kruszynki :tak:

A mojemu mężowi ciągle się śni mała dzidzia i cały czas ta sama. Mnie śniła się 3 razy . Zawsze są to pozytywne sny ;-)aż człowiek nie ma ochoty się budzić :no:

No i musze powiedzieć, że drastycznie zaczęłam rosnąć :szok: A jem tak samo. Do końca 13-go tygodnia przytyłam w ciąży 1,7kg . A przez tydzień przytyłam kolejne 1,1 kg.

W rosnącym brzuszku od 12-tego do 13-go tygodnia przytyłam 0,5 cm a od 13-go do 14-go 2,5 cm :szok: raczej rosnę :rofl2: Wczoraj na rynku kupiłam sobie takie spodnie ala dresowe , by mi było wygodnie chodzić , bo już mnie zwykłe dresówki domowe zaczęły upijać. Jak skończę 15-ty tydzień zrobię zdjęcie brzuchola i wrzucę do wątku brzuchatego :-)
 
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę, że już czujecie swoje maluszki:) Ja jeszcze pewnie poczekam... Nawet się zastanawiałam kiedyś jak to się dzieje, że maluchy mają po 7 cm i ich nie czuć:-p

Co do wagi to pomijając brzuszek (troszkę już urósł) to cała się jakoś zaokrągliłam - na wadze +7kilo:| na pewno większość to jednak kwestia nie palenia, zawsze przy próbach rzucania waga szła do góry, ale tyle:szok:
 
Królowa ja chciałabym rodzić na Madalińskiego, tam też chcemy z mężem do szkoły rodzenia i tam też chodzę do lekarza, ale to głównie z wygody, mam do tego szpitala 10 min spacerkiem, poza tym znam już trochę ten szpital 2 razy miałam tam zabieg i nie czuje się już tam tak obco. Chodzę też do lekarza do tamtejszej przychodni, więc ze zwykłego lenistwa nie wnikałam w temat innych szpitali.
Choć jeśli któraś ma jakieś opinie to chętnie poczytam.
Gratuluję wszystkim dziewczyna ruchów. Moje odczucia z dnia na dzień są coraz mocniejsze i chyba jednak to jest to, ale zapewne wątpliwości do pierwszego kopniaka pozostaną.
Weekend pracowity mi się zapowiada więc pewnie dopiero w poniedziałek uda mi się odezwać, tak czy inaczej życzę wszystkim udanego weekendu. Zdrówka "zasmarkańcą" . Odrobiny ciepła dla wszystkich bo dziś w Warszawie zimno niesamowicie.
 
mialam dzisiaj straszny sen- ze bylam u lekarza i powiedzial mi, ze cos zrobilam nie tak i moze miec to bardzo zly wplyw na dziecko i nie wiadomo czy przezyje. obudzilam sie roztrzesiona...co za koszmar
 
Królowa współczuję takiego snu... Nie raz jak coś się takiego przyśni, to się później ładnie roztrzęsionym chodzi. Na szczęście to tylko sen :tak:
Trytytka ja w pierwszej ciąży na tym etapie miałam też już miałam tyle kg, ale najważniejsze, żeby dzidzi było dobrze, a po porodzie szybko zrzucimy. Ja na obecną chwilę nie mam ani kg w plusie, nawet powiedziałabym, że -2, ale to pewnie kwestia wag, bo na dwóch różnych mnie ważono :-D ale w spodnie już nie wchodzę, znaczy są na styk w biodrach.
 
Maz przyjechal, kupil mi emolium i zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje ze lepiej. Cos mam chyba dzisiaj gorszy dzien bo ciagle placze z byle powodu :( mam nadzieje ze moj to jakos wytrzyma ale jak mi mowi ze to przez hormony to jeszcze bardziej sie na niego o to zloszcze :( ta dzisiejsza pogoda chyba tez mi nie sluzy i moze jakas jesienna chandra sie zaczyna bo mokro i ciemno za oknem.
Mru ja teraz w ciazy mam dosyc czesto wrazenie zatkanego ucha tylko lewego jak do tej pory i strasznie mnie to denerwuje jak cos mowie i slysze sie dziwnie. Myslalam ze mnie gdzies zawialo czy cos ale moja siostra cioteczna ktora niedawno urodzila mowila mi ze tez tak miala i pomaga jak sie poloze na lewym boku albo glowe przechyle. Mowila mi ze jak tak miala to wyczytala gdzies na necie ze w ciazy sie tak zdarza i ze jest to normalne ale bardzo rzadko wystepuje
 
reklama
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę, że już czujecie swoje maluszki:) Ja jeszcze pewnie poczekam... Nawet się zastanawiałam kiedyś jak to się dzieje, że maluchy mają po 7 cm i ich nie czuć:-p

Co do wagi to pomijając brzuszek (troszkę już urósł) to cała się jakoś zaokrągliłam - na wadze +7kilo:| na pewno większość to jednak kwestia nie palenia, zawsze przy próbach rzucania waga szła do góry, ale tyle:szok:


ja ostatnio -dzieki Bogu ufff_ nie wymiotuję i mam uczucie że nadrabiam całe jedzeniowe zaległości w końcu czuje smak potrawy i mnie już tak nie mdli.
Ja sie w dzinsy jeszcze wbijam w udach sa nawet luźniejsze ale w brzuszku to juz ciezko i muszę tuniki nosić bo bluzeczki sa za krótkie, w każdym razie wygladam na 5 miesiac jak nic:-)conajmniej ...
do szkoły rodzenia tez bym poszła hehe niewiele pamietam z opieki nad noworodkiem kiedy to było jak córcia miała pare dni tygodni....poćwicze na siostrzencu który ma miesiac :-D
 
Do góry