reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
melduje się po wizycie :) dzidziol ma ponad 93 mm :) strasznie urósł od ostatniej wizyty, był bardzo ruchliwy niestety nie dowiedzieliśmy się o płeć, ale za to mamy 20 min filmik na DVD i doktor dokładnie obejrzał i pomierzył maleństwo :)
Betinka jak ciasto ?
Kiniusia mam nadziej, że niedługo nadjedzie :)
 
Iwonas super, że wizyta się udała, na poznanie płci jeszcze dużo czasu będziecie mieli a Maluszek już spory faktycznie:-)

Kania, Heledorka ja nie spałam ze Szczepkiem, On od 6miesiąca w swoim łóżeczku, ja przy nim na kanapie, po prostu zminimalizwoałam jak tylko się dało dystans do pokonywania po 3 czy 4 nocnym wstawaniu.
Heledorka u nas też mnóstwo płaczu było trochę ponad tydzień, Szczepcio w łóżeczku a ja pod drzwiami(wchidziłam najpierw po 3min potem po 5 i potem już co 10) ale się zaparłam i się udało. W ciągu pierwszych 2miesięcy jeszcze się zdarzało,że popłakiwała ale wtedy tak sam robiłam, teraz jak mnie nie chce puścić( rękę moją przytrzymuje obiema swoimi przy sobie) to wiem, że coś nie tak i zostaje ale zdarzyło się to może ze 3-4razy jak mu coś dolegało.
Kania u nas tak, że nawet jak Szczepcio miał wysoką gorączkę i płakał do wzięty do naszego łóżka poprzytulał się trochę po czym jak chciał spać to chciał iść do swojego łóżeczka.

Kiniusia życzę miłego spędzania czasu z Mężem, naciesz się Nim trochę:-)

My dziś intensywany dzień, najpierw spacer i zakupy, odebrałam zamówione bluzki ciążowe-super są, ze Szczepciem, potem się trochę przespaliśmy a po południu na zakupy tygodniowe już z Mężem więc trochę padnięta jestem.
Dobrej nocki Kobietki:-)
 
Melduję się z rana ;)
Mężulek dotarł cały i zdrowy aktualnie odsypia, a mnie ściągnęło z łóżka siusiu i oczywiście zasnąć już nie mogę :wściekła/y:
Pierwszy tekst męża jak wszedł do domu, to ani cześć, ani cokolwiek takiego tylko, ale ci cycki urosły :eek:...faceci :-p
 
witam sie i ja :)
mnie siku obudzilo juz po 5:confused2:wstalam i jak juz sobie herbatke zrobilam to musialam sobie ciacho ukroic i sprobowac:)no moj stwierdzil ze jak na poczatkujaca w pieczeniu ciast to mi dobrze idzie:)dzis jade do rodzicow i popilnowac siostrzenicy :-)

kinusia moj tez sie cieszy ze cycorki wieksze;-)
 
Czesc

Ja juz szaleje z tego lezenia:wściekła/y: Noga juz niewiele bolala, a tu - poslizgnelam sie na kuli, cos tam urazilam i znowy boli jak jasna cholera.
Oszaleje...........................................................:-(

Iwona, super, gratuluje wizyty.

O plec dziecka to - przyznam szczerze -nie jest dobrze pytac na tym etapie. Powyzej 16/18 tyg, a najlepiej ok 20go, kiedy wszystko juz sie wyksztalci. Ogladalam zdjecia, jak te narzady NAPRAWDE wygladaja w 12/13 tyg i nie ma wielkiej roznicy... To jest wiec takie zgadywanie.
Moj doktorek tak zgadywal na podstawie widoku pupki malenstwa i powiedzial CHLOPIEC. Okay, przyjelam, bedzie maly urwis. Jednak w jakis sposoib nie zgadzalo sie to z moimi przeczuciami, wiec wyslalam zdjecia na in-gender, zeby popatrzyl na nie specjalista od USG. Powiedzieli mi, ze na tych zdjeciach wlasciwie nic nie widac, zdjecia pupki na tym etapie sa kompletnie niewiarygodne (tylko te profilowe moga dac wskazowki co do plci) i po prostu nie wiadomo co to jest.... Bo dziewczynka 13 tyg moze wygladac dokladnie tak samo. Hmmmm... To juz sama nie wiem - mam tego syneczka czy nie? Wolalabym mimo wszystko wiedziec, co mam myslec o tym wszystkim. Z drugiej strony, doktorek byl tak pewny siebie. No ale na jakiej podstawie? Zglupialam. Nie pytalam o plec, sam mi doc powiedzial. Ale w sumie wolalabym dowiedziec sie na polowkowym i miec sprawe jasna raz na zawsze.

Kiniusia, ha ha :-) Faceci to jednak faceci;-) Milych chwil razem Wam zycze.

Maly laduje u nas w lozku o 4 rano codziennie i nie mamy sily z tym walczyc...
 
Ostatnia edycja:
My dziś cały dzień na wyjeździe a za pół godzinki idziemy na grilla, wpadłam tylko zobaczyć co się dzieję...a tu cisza;-)
Kiniusia aż się zakrztusiłam na herbacie po przeczytaniu Twojego posta:-D
Kociatka faktycznie dziwna sprawa z tym Twoim ginem, może w takim wypadku jeszcze się za bardzo jednak na drugiego synka jeszcze nie nastawiaj?
 
reklama
Rzeczywiście pusto:) Przynajmniej nie miałam dużych zaległości. Dziewczyny, spędziłam cały dzień na nogach w biegu i padam:( zmęczona okrutnie ale załatwień i zakupów dużo trzeba było dzisiaj zrobić, od jutra tygodniowy urlop!!:-D

Trzymam kciuki za Was wszystkie, udanych przyszłotygodniowych wizyt, ja odezwę się za tydzień bo nawet nie biorę komputera:D:D:D
 
Do góry