reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Evisia, witaj i gratulacje! :)

pisalyscie ze mozna brac no spe ale mam tylko no spe forte czy moge ja wziac?

moja gin mi przepisała właśnie forte, ale nie więcej niż 2dziennie.

znów przespałam pół dnia, a jutro wieczorem mam wizytę, nie mogę się doczekać, ale stresior jest :p
 
Evisia no według kalendarzy to tak różnie między 30.03 a 01.04 pokazują... więc jakoś pod koniec marca (choć rodzić na pewno będę 2 tygodnie wcześniej). Zobaczymy co lekarz jutro powie bo wcześniej nie szłam - czekałam żeby już serduszko zobaczyć i mam nadzieję, że się uda:) No a jak na razie nie mam żadnych objawów - no może trochę zmęczona jestem i chyba brzuszek chce się zaokrąglać już niestety;) No ale jeszcze czekam z nadzieją, że nie będzie powtórki z poprzedniej ciąży kiedy to po 6 tc zaczęłam strasznie wymiotować...
Mru... no już jutro:):):)
 
Evisia no według kalendarzy to tak różnie między 30.03 a 01.04 pokazują... więc jakoś pod koniec marca (choć rodzić na pewno będę 2 tygodnie wcześniej). Zobaczymy co lekarz jutro powie bo wcześniej nie szłam - czekałam żeby już serduszko zobaczyć i mam nadzieję, że się uda:) No a jak na razie nie mam żadnych objawów - no może trochę zmęczona jestem i chyba brzuszek chce się zaokrąglać już niestety;) No ale jeszcze czekam z nadzieją, że nie będzie powtórki z poprzedniej ciąży kiedy to po 6 tc zaczęłam strasznie wymiotować...

Na moim USG serduszko już było widoczne, tak więc myślę, że na Twoim też już powinno być widać :) No i powodzenia na wizycie :)
 
Natalia - dobrze, że napisałaś, bo już się zastanawiałam dlaczego tu tak cichoooo dzisiaj;) Ja miałam wczoraj wesele, na którym zjadłam torta, poprawiając go sałatką śledziową i sokiem z pomarańczy..... Mąż patrzył na mnie jak na wariatkę;) Zauważyłam, że od początku ciązy odrzuciło mnie od ziemniaków, chleba, mam za to ochotę na śledzie i ser zółty, plus sałatki i oczywiście drożdżówki z serem;) Tak ogólnie dalej mnie mdli całymi dniami, czekam na koniec pierwszego trymestru jak na zbawienie. O ciąży wczoraj powiedziałam tacie i moje macosze, teściowa wiedziała od poczatku. Tak, że u nas rodzina juz wie
 
Hej! :) Ja od 7 rano na nogach, ściągnięta z łóżka przez siusiu, no i jak psina zobaczyła, że wstałam to już mi nie odpuściła i musiałam lecieć na spacer. Ja na objawy nie mogę narzekać, bo mdłości mnie omijają szerokim łukiem więc jest git :) tylko śpię całymi dniami. Zaraz jadę odebrać wyniki badań, a w środę mam wizytę, już mnie strach zżera przed wizytą.
 
reklama
Do góry