reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Bardzo dobrze Was poczytać wieczorem, bo przynosicie same dobre wieści:)
Corazon - cuuuudna beta;) tak jak mówiłam musi być dobrze:)
Pytałyście co podaje Zośce na to zapalenie gardła - Klacid. Ale wydaje mi się, że ma na to uczulenie:(Ma wysypkę na dłoniach, pupie i całych nogach:( Kurde kiedy to Dziecko wyzdrowieje:((((???
Miłego wieczoru:)
 
reklama
betina super, że u Ciebie wszystko ok :-D
Maryjka wpółczuje Ci bardzo bo nie ma nic gorszego nich chore dziecko, dorosły to jeszcze jakoś sobie poradzi a dzieci takie bezradne :-(, powodzenia kochana
 
proszę o usunięcie mnie z listy marcowych mam.. wczoraj na wizycie się dowiedziałam, ze mojemu dziecku przestało bić serduszko. w poniedziałek mam łyżeczkowanie.

życzę Wam spokojnych 9 miesięcy,

pozdrawiam, Ewa
 
ewcik strasznie mi przykro :-(

ktr jak mi 1wsza ciaza obumarla nie plamilam i mnie nic nie bolalo. zaniepokoilo mnie tylko to ze mi minely wszystkie ciazowe objawy. z tym poszlam na usg. masakra jakas:-(

betina gratuluje udanej wizyty
 
Corazon, super wiadomość! Wg mnie urosła książkowo. Idziesz jutro do lekarza?


A nie mówiłam że bezie dobrze, mój maluszek też jest malutki. 2,5 to naprawde cud ale babeczka powiedziała ze i tak wszytsko w porzadku,


Aniulkas, gratuluję! krwiakiem się nie martw, na pewno się wchłonie. Super, że widziałaś serduszko :))))

Też sie ciesze Królowa Dramatu


Ewcik... kurcze nie wiem co powiedzieć, przykro mi bardzo :( Powodzenia i trzymaj się mocno!!
 
reklama
Od wstania z łóżka jest mi nie dobrze :( w kucni zrobiłam szybko meżowi kanapki do pracy i sniadanie i musiałam się połozyć cała byłam oblana potem i czułam ze chce mis ie wymiotowac...ale nie wymiotowałam mdliło mnie az mi się trzęsły ręce, teraz w pracy nadal mdłości sie utrzymuja :(
Oby dzień szybko minął :(
 
Do góry