reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Truskaffka my też wybywam na weekend ale dzisiaj wieczorem już więc też za chwilę wszystko będę ogarniać i pakować :)

Kania nie wiem co Ci powiedzieć, doradzić... Jak będzie tak wymiotować to jedynie lekarz wchodzi w grę i podawanie antybiotyków poprzez zastrzyki. Wtedy dziecko szybciej reaguje na antybiotyk.

Zuzkon nie masz sie na razie co martwić dziecko jest malutkie i jego miejsce jest u mamy. Ale gdy Kubuś będzie większy to niestety ale nie unikniesz tego - chyba że tata nie będzie chciał.
 
reklama
Udanych weekendów poza domem Deizzi, Truskaffka.
Asinka a ile dostała tych zastrzyków?
Na szczęście dziś przyjęła, z oporami ale wypiła, mam nadzieję ze się jej polepszy, bo już sił mi brakuje.
Żabka trzymam mocno kciuki za usg.
Zuzkon chcieć to nie wszystko, jeśli tatuś uczestniczy kilka razy w miesiącu w życiu dziecka to dla mnie to za mało, by mógł je zabierać na nocki do siebie. Ufasz mu na tyle, by pozostawić syna pod jego opieką na całą noc???
 
Ostatnia edycja:
No my dotlenione megaaaa:) poszłyśmy po tatusia do pracki , teraz tatuś z córą drzemią sobie , a ja chwilę odpoczywam:)
Mam nadzieje,że szybciorem się przebiją te dwójeczki:)

Dziewczyny ja również życzę udanych weekendów poza domem:) Gabi życzę zdróweczka :)a za Arturka również trzymam kciukasy:)
 
melduję się :)

weekend super, dzieciaki wybawione pełne wrażeń :) a i my się nagadaliśmy, trochę aperitif wypiliśmy :p

Melcia kończy dziś 7 miesięcy..normalnie nie dociera do mnie że już tyle czasu minęło..

pozdrawiam :)
 
Dziewczyny, dawno mnie nie było i nie dam rady Was nadrobić. Tyle się u mnie ostatnio działo, że nie miałam nawet kiedy Was podczytywać. Jesteśmy między podróżami - wróciliśmy z jednej a za tydzień lecimy w drugą, czteromiesięczną (uciekamy przed zimą :) Więc wiele załatwiania zakupów, itp. Do tego w międzyczasie Laura bardzo nam chorowała. W nocy dostała 40 stopniowej gorączki, wymioty po paracetamolu, wycieczka do całodobowej apteki po paracetamol w czopkach i do lekarza. Na początku pediatra myślała, że to trzydniówka (innych objawów chorobowych brak) ale zleciła badanie moczu - na wszelki wypadek. I okazało się, że miała infekcję układu moczowego (bakterie, leukocyty w moczu) i dostała antybiotyk. Po kilku dniach dostała alergii na ten antybiotyk (biegunka okropna, nie nadążałam ze zmianą pieluch - oczywiście w nocy oraz typowo alergiczne plamy na twarzy). Pediatra kazała odstawić antybiotyk. Kolejne badania moczu wyszły dobrze, czekamy jeszcze na wyniki posiewu. Jak wszystko będzie ok to w czw szczepienia a w pon za tydzień wyjazd. Będę Was czytała z dalekiego, cieplutkiego kraju :)

Kaniu przytulam mocno i współczuję choroby, doskonale rozumiem przez co przechodzisz.

Mam nadzieję, że teraz się trochę uspokoi i będę mogła więcej się udzielać.

Truskaffko widziałam filmik Amelki na fb - gratuluję postępów. Dziewczyna jest niesamowita :) My dopiero zaczynamy raczkowanie.

Mam do Was pytanie - ile razy karmicie dzieci? Są to stałe pory? I ile stałych posiłków jest? Nie wiem czy to karmienie dobrze robię.
 
reklama
Hej :)
Ja również witam po weekendzie, u nas w rozjazdach w końcu był, sobota u teściów , niedziela u moich rodziców, a wieczorkiem wczoraj odwiedziła nas koleżanka z 1,5 roczną córeczką, to się dziewczynki pobawiły:)
Kurcze jak ja nie lubie zmiany czasu:( moja budzi się po starym czasie i automatycznie wcześniej wieczorem się robi śpiąca......u was dzieciaczki też odczuwają różnicę? My kładziemy Nikolę o 20 to teraz by wypadało o 19 masakra, ale będe się starała jednak o tej 20,zobaczymy....
truskafffka najlepszego dla Melci z okazji 7 miesięcy:) super ,że udał wam się weekend
królowa dramatu wspólczuje choróbska i Laurze ,że się dziecko wycierpiało:( ściskam Was mocno.....
Ja daje Nikoli rano kaszkę , póżniej mleko, następnie obiad, znów mleko, póżniej deserek owocowy i przed spaniem mleko:) a i co jakiś czas piję wodę...
 
Do góry