reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hej dziewczynki:)
Młoda przysnęła, więc ja na chwilę bo zaraz muszę chałpę ogarnąć,bo dziś brzydko więc nici ze spaceru:( tak więc wykorzystam czas na porządki....
Moja Nika co noc do 23 musi się obudzić z płaczem na chwilę, zastanawiam się dlaczego , czy za gorąco , czy jakiś ząbek atakuje? Pewnie się niedługo wyjaśni, a tak to 5 na mleko i śpi do 7:) to mamusia też troszkę snu załapuje;)
Kurcze wczoraj po południu znowu mnie jakaś chandra załąpała, fryzjer pomógł na chwilę, czasem czuję się jak robot, o tej godzinie to, o tej tamto i tak codziennie, gadałam z mężem ,że może powinnam mieć chociaż godzinę dla siebie bo inaczej zwariuje.....Czy Wy też tak się czasem czujecie?

​Gratuluje chłopakom wstawania i tańczenia:)
 
reklama
Leżaczek, bujak, fotelik 3w1 Fisher Price (3654329000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. może ktoś z Waszych znajomych byłby zainteresowany?

Gabula nie zainteresowana więc chcę się pozbyć.
Zasnęła teraz po wielkich krzykach a ja spożywam kawkę.
Zuzkon widocznie przyszła na niego pora :-)
Deizzi czekam na filmik, wielkie gratki dla Ignasia :-)
Ewciulek koniecznie zacznij gdzieś wychodzić, przynajmniej raz w tygodniu, może w weekend jak mąż ma więcej czasu by pobyć z córcią.
Żabka super wieści odnośnie usg :-)
 
Ostatnia edycja:
hejka

dziękuję dziewczyny za troskę :)
Mati przede wszystkim super dzielny pacjent :-):tak:na ząbkach ma drucik, który ma utrzymać sztywno - zwłaszcza tą górną STAŁĄ jedynkę, bo jednak nieco naruszona jest. Poza tym za tydzień do kontroli i przez dwa tygodnie ma jeść miękkie rzeczy, w sumie powinien jeść to co Melka najlepiej, ale weźcie go namówcie..matkoooo jakbym co najmniej truciznę podsuwała ale dajemy radę :)
Po każdym jedzeniu mycie ząbków i płukanie specjalnym plynem. Bo teraz głównie chodzi o to żeby żadne zarazki nie wdarły się w ranę pod ząbka..bo to byłby problem poważniejszy..

nie wiedziałam tylko co z przedszkolem, ale dobre wieści :) Mati może chodzić, będą mu gotować specjalne żarełko, młody przeszczęśliwy, zwłaszcza na myśl o jutrzejszym piątku. Bo to luźny dzień w przedszkolu, bez nauki, zabawki można własne przynosić i Mati już od soboty poprzedniej siatkę szykuje :laugh2:mój mały wariat:laugh2:

Mama moja też po zabiegu, wszystko dobrze poszło ufff..dochodzi do siebie w domu :) ale kciuki jeszcze proszę potrzymać, bo za trzy tygodnie wyniki badań :)

Agula hehe i dobrze dogadałaś teściowej :p
gratki dla młodego:-):tak: Moja mała też tak zjada łóżeczko, zresztą wszystkim się zajada:laugh2: wczoraj się wspinała po półkach, i mam wrażenie że nawet nie chodziło jej o samo wstawanie, tylko właśnie żeby być wyżej i móc mi meble ogryzać:laugh2:
Kania super wieści od neurologa :tak:cieszę się :) i jeszcze raz buziak dla Gabrysi za 8 miesiączków :*

Zuzkon myślę podobnie jak dziewczyny, mały sam wstaje więc czuje się gotowy, ćwiczy. Popatrz ile tu dzieciaków już w pionie stoi, nikt ich nie zachęca, ale spróbuj powstrzymać :p
co do ojca Kuby, to on sam tak bardzo zabiega żeby Kuba u niego zostawał? ja bym się nie zgodziła..nie wiem jakie macie relacje, jak często widzi młodego. Ale moim zdaniem szkoda narażać malucha na stres, jak się obudzi w nocy a tu mamy nie będzie..

Żabka Gratki dla Arturka:-) Melka też najchętniej wspina się po nas haha, wystarczy że ktoś zejdzie na podłogę, a ta już zaczyna wspinaczkę:laugh2: albo raczkuje pod nogi i ciągnie za spodnie próbując wstać:laugh2:
Deizzi czekam na filmik z małym tancerzem :) u nas taki taneczny był Mati, serio jak miał pół roku ledwo siedział..a już tyłkiem wywijał "pingiwnka" cudny był:sorry::-p
poszperam za filmikami to wam pokaże:-)
Ewciulek ja teraz raczej nie mam tak, ale z dwójką inaczej, więcej luzu w sobie mam i spokojniejsze to drugie macierzyńswto :)
Natomiast przy Matim czułam się podobnie jak Ty. Nie miałam za bardzo możliwości wychodzić gdzieś dalej, ale wiesz co było moją ucieczką? Kąpiel...tylko ja, woda, pachnący olejek, książka, czasem lampka wina...mój mały zamknięty świat :)

miłego ;)
 
Truskaffka oj widać że to poważne zderzenie było, skoro drucik na ząbkach, trzymam kciuki by wszystko się pogoiło :-) Za mamę trzymam kciuki, najważniejsze że już po zabiegu, choć czekanie na wyniki chyba jeszcze bardziej stresujące. Moja idzie w niedzielę na oddział, będzie miała wycinany guz tarczycy :-( Ciotka w poniedziałek ma zabieg (macica do usunięcia :-(). Jakiś pechowy rok....
Zuzkon też bym się nie zgodziła... choć nie wiem jakie między Wami są relacje i jak często ojciec Kuby w ogóle go widuje, że nagle zapragnął go zabierać na dłużej.

Gabula kaszle paskudnie, już sama nie wiem co robić, czy zmienić jej ten antybol, po jednej dawce rzyga, drugą przyjmuje :-( Po mucosolvanie jej wydziera też wszystko. Niewiele je..., pije jak już to wodę.

Gorąco polecam Wam http://maszkownia.blogspot.com/2013_10_01_archive.html
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:) Mojej Nice już prawie 2 górne dwójki wyszły,stąd te pobudki do 23 w nocy dziwne, dziś nocka średnia, no , ale teraz ten najgorszy etap, ale cieszę się ,że idą jej zeby im szybciej tym lepiej, mniejsze dziecko lepiej znosi:)
Kania ​chyba jej antybiotyk nie służy....skutki uboczne wychodzą......
 
Zuzkon ale sprawa w sądzie nie jest i to Ty o tym decydujesz czy może go zabrać czy nie.
Myślę że sąd tak szybko by się nie zgodził na nocowanie Kuby u tatusia, zwłaszcza że widuje go tak rzadko. Rozumiem gdyby codziennie przyjeżdżał albo conajmniej 3x w tygodniu.

Ewciulek dziś rano bez leków zwymiotowała od kaszlu, antybiotyk podałam jej rozcieńczony z wodą z butelki (trwało to jakieś 1,5 h) zanim opróżniła te 25 ml ale nie zwróciła póki co mimo iż kaszlała, zjadła troszkę kaszki i teraz zasnęła.
 
reklama
Witam :)

u mnie od rana porządki :) jutro po śniadaniu wybywamy na weekend do znajomych, więc chcę wszystko sobie dziś ogarnąć

teraz przerwa, Melka śpi, a ja z kawulcem odpoczywam :)

Kania no zderzenie pechowe i mocne było. Ale damy radę. Kciuki za mamę i ciocię, kurcze gdzie się człowiek nie obejrzy tam jakiś stresior się czai..
i sama nie wiem co doradzić w sprawie Gabi :( ale kciuki bardzo mocno trzymam żeby się jej polepszyło
bloga poczytam :)
doczytałam że dziś nieco lepiej, dzielna Gabi :) oby tak dalej :)
Ewciulek no proszę :) to niech się zębiska spokojnie przebijają. U nas na razie cisza, Melcia ma te dwie dolne jedynki i czekamy na kolejne :)
Zuzkon ale pytanie o nocki padło? Moim zdaniem absolutnie Kuba nie powinien iść do niego na noc. co to jest 4 dni w miesiącu dla takiego malucha, a jak się szanowny tata będzie dopominał to wytłumacz łopatologicznie że Kubuś jest mały, że w nocy jak się przebudzi to będzie płakał, że to wielki stres, że trzeba małymi krokami..
i dokładnie jak Kania myślę
 
Do góry