reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Mikowata jak dzisiaj? Nadal macie rozwolnienie?
Herbata ja mimo ze Ethan okolo 3 razy przewraca sie z brzucha na plecy mam wrazenie ze glowa mu pomaga ale on to robi dosc dziwnie bo podwija sobie raczke kladzie glowe a potem obraca reszte ciala odbijajac sie nozka:eek: O ile dobrze pamietam to w 3mc dzieci dopiero obracaja sie na boki:tak:
Asinka czyli masz luzik:tak: Fajnie ze z cycem mozecie spobie tak ladnie pospac:rofl2:
Marynka super wiesci i do tego zazdroszcze ci wyjazdu


Wczoraj mielismy ostatnia wizyte poloznej a na wadze 6460g Uwierzcie ze noszenie Ethana w Maxi Cosi to masakra. Jak ide do przedszkola wyciagam stelaz z bagaznika bo nie daje rady:sorry:
Dzis slonecznie ale popoludniu zapowiadali burze:cool:
Ehhh kolo 11:30 Ethana nakarmie i jade na zakupki a teraz odwale cwiczonka i troche ogarne:-)
 
reklama
Witam!
Anka Można powiedzieć, że mam luzik :p My wczoraj też po ważeniu - równe 5 kg. Ale Ethan wagę ma niesamowitą :-) ja też ledwo daję wnieść Ninkę w foteliku na 4 piętro, a nie raz jeszcze Tymka na górę (13 kg).

A ja siedzę teraz znowu na krzywej cukrowej. Kontrola od diabetologa czy w późniejszym wieku będę miała cukrzycę. Glukoza jest ohydna :-/
 
U nas juz ok. Ponoć jakiś wirusek nas dopadł. Młodemu wyskoczyla wysypka, a potem to rozwolnienie. Ładnie przespał noc i dzisiaj tez sporo spi, pewnie nabiera sił :)
 
Asinka fakt waga niesamowita bo moja Laura ur. 21.07 osiagnela wage 6470g 2.10:tak: no ale ona wazyla mniej przy urodzeniu o 540g. Ciekawa jestem ile Ethan bedzie wazyl na U4 ( na bilansie)

Mikowata Leonek napewno zbiera sily, a jak spi to tez rosnie:tak:

Cwiczonka zaliczylam, ogarnelam, powiesilam pranie, wypilam kawusie, skompletowalam dokumenty, napisalam rachunek dla klienta i teraz czekam na pobudke synusia. Pijemy mleczko i jedziemy na zakupki, potem po Laure a na 15:30 mamy wizyte u dentysty;-)
 
hejka.
Artur wazy 6kg:)jutro szczepienie mamy poza tym wszystko ok.malo pisze ale spacerujemy z mlodym. wczoraj taka jedna mamusia ktora czekala w kolejce do lekarza dala Artkowi 4 miesiace. byla w szoku ze on teraz 13 bedzie mial 2:)wiekszy od jej cory byl ktorej idzie 5ty m-ac.:):*
 
My po pierwszym szczepieniu wczoraj. Piotruś waży już 5260g, a że on z tych mniejszych przy urodzeniu to nieźle, bo w miesiąc przybrał 1,5kg;) No i w końcu byliśmy u naszego lekarza a nie w zastępstwie i okazuje się, że Piotruś ma wodniczki jąderek:( No ale mam nadzieję, że mu to samo przejdzie do 2 roku. Tak więc mamy już trzecią rzecz która mamy nadzieję, że przejdzie sama...
 
Ja dzisiaj zobaczyłam córeczkę sąsiadki któa urodziłą 01 marca a Ignaś jest z 19 lutego więc 10 dni różnicy między nimi a różnica ogrmona. Jej córcia to taki noworodek jest jeszcze. Maleńka. Urodziła się z wagą 2.6 kg i taki okruszek z niej w porównaniu do mojego "klocka".
 
Melduję, że żyjemy ale nie mam na nic czasu, pobudkę codziennie mamy koło 5 jak nie jedna to druga.
Jak wychodzę z Gabrysią koło 9-10 to wracamy popołudniu by obiad jakiś sklecić i znów na spacer, wracamy na kąpiel.
Jak córy idą spać to wpadam na szybki prysznic i do łóżka, ze świadomością że pobudka za kilka godzin.
Gabrysia śpi różnie, ale budzi się generalnie raz lub dwa w ciągu nocy jak jej nic nie dolega (w sensie brzuch).
Oliwia wróciła do żłobka, znów dużo emocji więc śpi gorzej, krosty powysychały, strupki odpadają ale paskudnie sobie kilka rozdrapała niestety też na buzi i mam pytanie do Was, znacie jakąś maść na blizny, którą mogłabym stosować na te "dziury".
Pozdrawiam Was gorąco i znikam, bo alarm...
A dziś taka u Nas palma że się już topię a jest dopiero 9....
 
reklama
Basieniak trzymym kciuki za wszystkie trzy sprawy. Jestem razem z Wami, bedzie dobrze!!
Deizzi 18 dni:-D:-D:-D:-D
Kania na blizny sa rozne masci, najlepiej zapytaj lekarza ktora bylyby najbardziej odpowienia dla Oliwki:tak:

U mnie za oknem deszcz:-(
Jestem po sniadanku, Ethan spi:-) jak zawsze:-D
Nic trzeba ogarnac mieszkanko, zaliczyc cwiczonka i zrobic obiadek
Potem musze wyskoczyc na poczte i po Laure do przedszkola
W piatek maz jedzie do Polski i znow bede sama, ale nudzic sie nie bede :))
 
Do góry