reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

karolka84 co do wstawania ja mialam termin na 1 marca i do tej pory nie wstaje w nocy " na siku" .

Ja idę dziś do szpitala także trzymajcie kciuki ,żebym szybko wróciła z kolejnym Marcowym dzidziusiem. :))
 
reklama
No to Maagda strasznie mocno trzymam kciuki żeby poszło sprawnie:-)

Gabrysia właśnie tak się rozpycha że mam wrażenie że mi skóry na brzuszku brakuje...a ja szperam na allegro w poszukiwaniu wiosennego kombinezonu:-)
 
Maagda, ale dzis tylko idziesz na kontrolne KTG czy chca Cie juz zostawic na wywolanie?

Midnight, a moze brzuch sie obnizyl tylko nie zauwazyłas tego? Ja mam wrazenie, ze mi obnizal sie stopniowo.A teraz spowrotem mam zgage, bo dziudzius spowrotem urósł.

Fajnie, ze znacie chociaz przyblizona wage dziecka. Ja miala ostatni raz USG na ktorym powiedzieli mi ile bąbel waży w 32 tygodniu. Wtedy Hania ważyła 1900.

Myfa a ja myślałam, że sie juz dokurowałas. Dobrze, ze masz jeszcze troche czasu. Trzymam kciuki zeby synus sie szybko wykurowal.
 
Witajcie Kobitki,
wszystkiego najlepszego w dniu Naszego Święta.
U mnie nocka w miarę dobrze zleciała. Teraz jestem już po śniadanku. Jakiegoś lenia dzisiaj mam, nic mi się nie chce robić i na dooatek te zachmurzone niebo za oknem:-(
Ciekawe, czy dzisiaj jakiś dzidziuś zrobi swojej mamusi prezencik?
Miłej niedzieli.
 
Hej wam ... jak pisalam dziś się lenię co najwyzej moge wyjśc do sklepu a najlepiej jakies cukierni po ciacho jakies:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie wiem co mnie tak napadlo ale jeszcze mogę potem post i dieta bede jadła tylko to co trzeba. :happy:
 
Witam Was moje drogie w ten wspaniały dzionek U mnie bez zmian nocka minęła super 3 S nie było ale co tam chyba dopiero po porodzie się doczekam . U nas dość przystępna pogoda więc może wyskoczę na spacerek .Czy mamy jakiegoś nowego maluszka nic nie wiadomo?:-) żadna się nie rozpakowała dzień dopiero się zaczyna więc powodzena.:-D
 
Dokładnie! teraz jeszcze ostatnie dni podjadania mega ilości słodkości, więc trzeba korzystać!
Jak dla mnie dzień bez słodkiego to dzień stracony:-) w sumie to od kilku miesięcy takich dni nie ma:-D
 
witam, wreszcie o normalnej porze:-Dnawet sie w nocy nie obudzilam ,hihih:tak:co do obnizania sie brzucha, to ja juz sama nie wiem, od 7 mca slysze, ze mam nisko brzuch, ale dopiero ostatnio mnie meczy okropna zgaga i mam wrazenie, jakby brzuch sie podniosl...:confused: i ciezej mi sie oddycha, sapie jak smok:baffled:
Dziś Dzień Kobiet, ale bym chciala prezencik dostać od synka:rofl2: ale się nie zapowiada:-(czekamy, czekamy, choc moja niecierpliwość sięga zenitu...
 
reklama
Cześć!!!! Jestem tu pierwszy raz choć czytam was i powiem że miło tu...
trochę późno ale cieszę się że się zdecydowałam
Ja też termin mam na marzec 26 i powiem że ten 9 m-c jakiś długi
 
Do góry