reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Firehead fajnie ze juz w domku.

U mnie tez nic nie chce sie ruszyc a mala szaleja jak rzadko.

A ja dzis dosc kiepsko sie czuje. Mala co chwila uderza mnie w rozne narzady, az czasami z bolu sie zwijam. Ech, ten 9 miesiac naprawde jest ciezki.

No no Kaczuszka a jednak... A ktora to przed chwila wykrakała:)?
 
!!!!!!!! Trzymamy kciukasy, kaczuszka dużo siły życzę :) ale super!

polubiło Dańca albo i nie, że taka reakcja była hi hi hi


magmil - moja dzidzia też wali gdzie popadnie, chyba na dobre odkryła do czego służą rączki i się chyba dotyka po buzi, główce ... przy ułożeniu główką w dół nie jest to zbyt przyjemne...
 
Ostatnia edycja:
Julia to moze warto pojechac to sprawdzic jesli dluzej sie nie rusza (no chyba, ze to kwestia bardzo slabych ale odczuwalnych rucow bo wtedy to pewnie porod sie zbliza).

Midnight, wiem o czym mowisz. Wczesniej ruszala sie sporo na gorze a teraz to juz wszedzie szaleje, tak jakby raczki wiecej sie ruszały. A Ty nie chcialas wiedziec co bedziesz miala czy na USG nie bylo widac?
 
na początku ok. 20-tego tygodnia dowiedzielismy się,ze dziewczynka ale doktor nie kazał nam się nastawiać a teraz jak pytałam czy nadal dziewczynka bo my się już z mężem tak nastawilismy to lekarz się zaśmiał i powiedział, że najwyżej ciuszki na niebiesko się przefarbuje... uhhhi tyle się dowiedziałam...widziałam,że namierzał maluszka w miejscu genitaliów ale chyba nic nie zobaczył bo nie mówił...

po wadze 3400 myślę, że moze jednak chłopczyk będzie.... tym bardziej,ze wszyscy wokół mi go krakają...

moja dzidzia też mniej nóżkami, teraz więcej rączkami rusza :tak:
 
reklama
Poród się zbliża wielkimi krokami bo i lekarz prowadzący to powiedział 2 marca i w szpitalu 3 marca jak mieli niby wywoływać, a dzisiaj jest 6 i czop zaczął odchodzić. Rozwarcie miałam na 1,5 cm, skurcze miałam regularne ale nieodczuwalne więc tego boje się najbardziej że ich nie czuje tylko KTG wykazuje a dzidzia ważyła 3600 w ciągu jednego miesiąca przybrało 1600g może przez te leki w styczniu juz sama nie wiem
 
Do góry