reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
U mnie chyba dzis beda na kolacje nalesniki,bo m dzis wspominal ze ma na nie ochote.
tez kawalek ogladalam rozmowy w toku,na poczatku byla laska co w wieku 12 lat wyszla za maz:szok::szok::szok:.
przeciez ona sie jeszcze do "niczego nie nadaje"(czyt.sex)wybaczcie mi to zboczenie ale taka mam ochote ze szok,a tu jeszcze trzeba sie wstrzymac i nogi zaciskac:sorry2:
 
Ewelcia zaciskaj zaciskaj:-D jeszcze kilka tygodni:-D a wiesz ja tez nie mogę sexu bo od dziś globulki zaczynam brać i przez 12 dni napewno nie bedzie nic:baffled:

dziewczynki a co tu tak wywiało?? wszystkie na porodówkę poleciały??:szok:
 
a propos porodu, to jak urodzę, to z kim mam sie skontaktować, żeby podać dane, czy mogę dostać jakiś nr tel.....sorki, ale jestem jakaś albo zielona albo nieprzytomna, ale szukałam i nie wiem gdzie mam się zgłosić po wszystkim.....a i jeszcze te dziewczyny, które urodziły umieszczają na "zamkniętym" tzn. że trzeba mieć jakies specjalne zezwolenie żeby tam wejść (jeśli tak to u kogo?) czy po prostu też nie mogę znależć?.....będę wdzięczna za wskazówki.
pozdrawiam wszystkie oczekujące :tak:
 
Dziewczyny cofnelam sie poczytac coscie napisaly przez caly dzionek i cos mi mozg szwankuje:-D,zapomnialam co mialam napisac:-D.
Co tu zrobic by sie tak do meza nie przytulac:sorry2:...az mnie skreca ...a tu tyle czekania jeszcze.
Malenstwo zaciskam nogi zaciskam:tak:,musze dotrzymac nie ma to tamto.
Krzyz mnie nawala i czuje sie jak 90 latka:baffled:.
Madzik ja tez na WS tzn na WSTRZEMIEZLIWOSCI SEKSUALNEJ:-D
Midka to choc sie zamienimy,ja jeszcze sie wstrzymam ,bo juz poczulam jak to krzyz potrafi napierdzielac to mi sie odechcialo przyspieszaczy i czekam na termin.
Miroslava no bez tv to jak bez reki,a moze trzepnij o kolano to zadziala?Ja kiedys tak zrobilam..i bylo o.k.:-)
Ja dzis wcielam buraczkowa i zaraz bede jesc chinszczyzne,ogolnie zjem trzy lyzki i jestem najedzona a za godzine glodna..jak to jest:confused:.
Znowu sie dowiedzialam o tym ze kolezanka w ciazy alez ten rok plodny:-)
 
M*R, nawet w biurko waliłam i nie chce zadziałać, ale jutro mężuś pojedzie i kupi nowego pilota, a dzisiaj to może w końcu wieczór spędzimy na przytulaniu się do siebie, ale jak narazie to on jest już 12 godzinę w pracy i jakoś nie chce skończyc, bo tyle ma roboty.... ech, tak to już jest, jak się jest samemu sobie kierownikiem....
 
reklama
witam z wieczora :-)
po spacerku czekam na rozwój akcji może dzisiaj pójdę rodzić :tak: bardzo bym chciała ;-) a kilometrów dzisiaj narobiłam dużo aż mnie nogi i krzyż bolą :-p
 
Do góry