reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Handel jest fajny, nieproblemowy, ale w czasach kryzysu pewnie warto pomyslec nad czyms bardziej kreatywnym:)
Powodzenia w wymyslaniu przyszlosci:)

No właśnie dlatego napisałam że przydałoby się coś niepowtarzalnego....;-) Będziemy myśleć i myśleć;-)

Ooo czyżby Eve pojechała jednak na porodówke? czy śpi może ?? no ciekawa jestem:tak:

U mnie w miare ok, śniadanie zjedzone, teraz ide jeszcze poleżeć do łóżeczka, zmierzyć ciśnienie i zjeść tabletke na nie.
Kurde mam taką ochote na sex że normalnie śni mi się po nocach ze sie kocham z mężem:-( a tu buuuu infekcja się przyplątała i jak to napisała M*R jesteśmy na WS czyli wstrzemiężliwości seksualnej:-( ehhh
Męża wczoraj chciałam zmolestować ale się nie dał bo powiedział ze mi ciśnienie podskoczy a i tak mam już wysokie!!:szok::no::angry: ale to fakt miał rację cisnienie mi wtedy strasznie podskakuje. Chyba trzeba zapomnieć w ogóle co to sex bo na samą myśl mi ciśnienie się podnosi:sorry2:
No i dopiero od dziś zaczynam brac te globulki bna infekcje bo wczoraj zasnęłam i nie zaaplikowałam tego.
 
reklama
eve jest w szpitalu...

midka-zeby miec dostep do zamknietego watku musze cie zgłosic do adminki...

poczytałam co u was ale nie mam narazie weny do pisania...ide cos zjesc i sie ubrac bo jeszce w pidzamie jestem...
 
Dzien dobry ;-)

Ojjj ja mialam dzis nie zaciekawa nocke:-( Czesto budzilam sie na siusiu jakies takie dziwne skurcze lapaly mnie w brzuszku ze sie ruszyc nie moglam uczucie mialam takie jakby dzidzia w poprzek sie prostowala (myslalam ze skora mi peknie) jeszcze czegos takiego to nie mialam:-( Ciekawa jestem jak wygladaja te prawdziwe skurcze:confused:

No ciekawe co tam z EVE ? :confused:

Ide zrobic teraz jakies sniadanko bo dzidzia sie domaga :-p

Zycze wszystkim milego dzionka i moze jakiegos rozpakowania tym co juz w terminie :-)
 
Cześć dziewczynki!!!
Ja dzisiaj się wyspałam, wstaliśmy nawet po 7, co nam się rzadko zdaża, a jednak:-) Upiekłam już placka ze śliwkami ( z mrozonki:-D) ugotowałam kompot truskawkowy, a za chwile wezme się za obiadek, dzisiaj burgery rybne, surówka z kiszonej kapusty, ziemniaczki i sos serowo pieczarkowy:-)
 
Witam was serdecznie noc minęła na snach o porodzie odchodzących wodach itd.
U nas pogoda brzydka i nic się nie chce.
Super że Eve w szpitalu jej to już się należy tulić maluszka oczywiście tak jak nam ale ona już z takim terminem fajnie.:-D
Życzę miłego dnia.
 
No właśnie to takie bóle jakby na miesiączkę, powoli z tlących zmieniają się w coraz częstsze i silniejsze..... Ja również czekam na nie bo termin mam wczorajszy... Miłego dnia!!
 
Hej dziewczynki,
ja też już po śniadanku, ale chyba zaraz sobie jeszcze kromeczkę dokroje, bo jakoś się nie najadłam:zawstydzona/y:
Nocka minęła dobrze, chociaż miałam takie lekkie bóle jak na miesiączkę, ale przeszły.

EVE w szpitalu, pewnie niebawem zostanie szczęśliwą mamusią.

Mirosława obiadek to robisz super. Ja mam dzisiaj ruskie pierożki-też lubie:tak:

Madzik z tym trecim S, to jednak musisz poczekać, bo ciśnienie mogłabyś mieć naprawdę wysokie;-)

Nik-a wtakim razie miłego weekendu z braciszkiem.
 
eve81 miała nam napisać ile powinno wazyć niemowlę ale jej chyba nie ma...

a mój dzidziuś waży juz 3400 tochyba dużo no nie? :szok:
 
reklama
Do góry