reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczynki,
u mnie na dworze dzisiaj pochmurnie i deszczowo brrrr.Dobrze,że nie muszę z domku wychodzić;-) Wczoraj wszystko poprasowałam, a dziś czeka mnie sprzątanie.Noc miałam znowu przerywaną wstawałam chyba z 4 razy na siku. Mąż się przeniósł do innego pokoju spać, bo za bardzo się kręce.Z jednej strony to dobrze, bo przynajmniej wyśpi się do pracy, a i ja nie muszę się tak cichutko zachowywać.
Jeśli chodzi o mnie,to też się zastanawiam jakie pieluchy kupić. Myślę o pampersach, bo dużo dobrego o nich słyszałam. Jutro pooglądam jakie są w ogóle możliwości.Mam tylko nadzieje, że do jutra pogoda się poprawi.
Madzik nic się nie martw, wszystko jakoś się ułoży i z pracą i z obroną. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze;-)
No dobra, ja pomału uciekam, bo to zaraz południe, a ja jeszcze nic nie zrobiłam:zawstydzona/y:




 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-)
Miałąm dzisiaj kiepską noc zasnęłam dopiero o 2 :szok: leżałam jak kłoda i nic,jak mi się udało zasnąć to co chwile siusiu no koszmar a rano mąż mnie sms obudził,i dobrze bo przecholowałam pomiar cukru i sniadanie.Zaraz idziemy z synkiem do kina na Sezon na misia 2 chociaz tyle mogę dla niego zrobić ma dziciak ferie zimowe tydzień już zleciał,pogoda paskudna,sniegu niema,mama leżąca cóż może być gorszego bidulek a m i nawet ciężko rysorakami po podłodze pojezidzić bo później podniesć się niemogę :-(
Madzik z obroną dasz rade na pewno wszystko ci się przypomni jak zaczna pytać,a co do pracodawcy to normalny szok:szok: jak tak można nie daj się i walcz sąd pracy nie jest taki zły jakby się myslało i zawsze raczej stoji za pracownikiem zwłaszcza że masz racje :tak:
 
Witajcie!
U nas kolejny dzień obrzydliwej pogody - nie posłałam dzieci do szkoły, bo panuje grypa. Podobno nie można dostać się do przychodni. Oby przetrwać ten okres.
Od poniedziałku ferie i wysyłam chłopców na tydzien do dziadków do Wrocławia. To będzie mój ostatni wolny tydzień na wiele miesięcy do przodu.
Ale ten czas mija - patrzę na nasze suwaczki - niedawno obchodziłyśmy studniówki, a tu już niektórym mniej niż 50 dni zostało!
 
HeJ!
Kurde ale dzis pospalam normalnie do 10:30 i tylko o 7 wstalam na siku.
MAdzik nie daj sie im,przeciez nie moga Cie zwolnic jak jestes w ciazy,walcz o swoje.
Maniulka moj m wczoraj Sezon na Misia 2 sciagnal wczoraj z neta i pewnie dzis tez bede ogladac.Mowi ze ten film to specjalnie dla mie sciagnal bo wygladam jak mis,mala i gruuuubbbaaa haha.

Wstawilam dzidziusiowa posciel do prania,juz sie nie moge doczekac kiedy wszystko bedzie gotowe.nie wiem czy nie za wczesnie na rozlozenie lozeczka.
Jak myslicie???
Ooooo dzis juz dostalam kartke na urodziny od tesciow i podpisali "sla rodzice" w szoku nomalnie bylam:szok::szok::szok:
 
Hej dziewczyny , weszlam na chwilke zebyscie wiedzialy , ze jestem w domciu , choc niestety nie mam pojecia jak dlugo bo od wczoraj wieczor dopadaja mnie straszne bole podbrzusza i skurcze:-( dzwonilam do lekarza i kazal mi zwiekszyc fenoterol i brac go co 2 godziny a jesli to nie pomoze to wracam do szpitala:-( Ojjj jestem strasznie nerwowa ta cala sytuacja , czuje ze wpadam w depresje z tej bezsilnosci caly czas becze a do tego mam strasznie zle mysli.
Mam nadzieje , ze przetrzymam to i jutro bede mogla sie do was odezwac:-) buziaki
 
Volcan jak trzeba bedzie to idz do szpitala. Przynajmniej, bedziesz spokojniejsza. Ale wiadomo, nie ma jak w domu. Mam nadzieje, ze skorcze choc troche ustapia. Trzymamy za Was kciuki!
 
reklama
Volcan nie placz,moze jak bedziesz brala wiecej fenoterolu to skurcze mina i bedzie ok,ale jak bedzie taka koniecznosc to wracaj do szpitala tam napewno Ci pomoga.Dasz rade.Pamietaj ze dzidzia to wszystko odczuwa.

Dzis podczas smarowania brzucha dostrzeglam ze jakos mam go chyba nizej niz zwykle.Czy to nie zawczesnie zeby brzuch mi sie obnizyl?
 
Do góry