reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Vinniki ciesze się bardzo że z dzidzią ok musisz bardzo na siebie uważać i dbać nie przemęczać się
kaczuszka2 a może ten kaszel jest spowodowany własnie ogrzewaniem centralnym mój syn tak ma też mi sugerowano że to alergia ostatnio bardzo modna i popularna więc co by się nie działo to zawsze można na nią zwalić.Okazało się że to tylko wysuszone sluzówki podrażniały gardło co powodowało kaszel męczący duszący prowadzący aż do wymiotów kupiłam w sklepie zielarskim takie cukierki do ssania i super pomogły co noc mokry recznik na kaloryfer bo bez tego ani róż i jak narazie jest ok :-):-):-)
Uciekam teraz na różaniec z synkiem do koscioła odezwe się później Pa
 
reklama
Vinniki, to bardzo dobrze, że z dzidzią ok - tylko jak każą leżeć to leż a nie sprzątaj czy coś ;-)
mnie też swędzi brzuch - ale to normalne, skóra się naciąga i swędzi... ale oprócz tego swędzą mnie piersi, masakrycznie :baffled: prawa bardziej - mam je takie nabrzmiałe jakbym miała za chwilę karmić dziecko, a nie za 5 miesięcy :confused:... i weź tu się podrap po piersi, toć to boli... porażka po prostu - w pierwszej ciąży tak nie miałam na początku, owszem były większe ale na sam koniec ciąży i zaraz po porodzie
 
Volcan,Vinniki ciesze sie ze z dzidziami wszystko ok.\

U mnie tez dzis lepsze samopoczucie,brzuszek juz mniej boli ale to wca;le nie zmienia faktu ze dzidzia jest nie grzeczna:-):tak::-)..

Kaczuszka mijej znajomej coreczka ma 3latak i wlasnie ona ma takie objawy jak Twoj synek,i lekarka tez mowi ze to alergia....lub...wlasnie od centralnego.
 
Vinniki dbaj wiec o siebie ze zdwojona moca.
Kurcze troche sie wystraszylam bo ja tez mam nisko lozysko.Na opisie USG z 17 tc mialam "lozysko jednorodne w przedniej scianie,dosc nisko u.w.szyjki macicy.Wskazane badanie kontrolne".Ginka kazala mi wiecej lezec,co tez czynie.Krwawien zadnych nie mam.Zmykam wiec do lozeczka,buziaki:baffled:
 
Vinniki - bardzo się cieszę, że z Twoją Dzidzią wszytko dobrze. I tak, jak piszą dziewczyny: leżakuj i nie sprzątaj - porządek w domu nie jest jednak najważniejszy.

Modroklejka - ja podobnie jak Ty gdy czytam o kopniaczkach Maleństw to cieszę się radością dziewcznyn ale jeszcze bardziej nie mogę doczekać się kiedy moje Dziecię kopnie Mamusię :-)
 
miotlica, jeżeli to Twoja pierwsza ciąża i jesteś w 16tc - to pewnie poczekasz jeszcze trochę na te wyraźne kopniaki - w literaturze piszą, że czuje się te ruchy od 20tc, także nic się nie martw, na pewno poczujesz :-)
 
hej dziewczyny. dlugo mnie nie bylo narazie udalo mi sie nadrobic kilka ostatnich stron bo jestem w plecy okolo 40. juz po slubie. nie bylo tak zle, nogi trzesly mi sie strasznie myslalam ze nie wejde po schodach do USC,a pozniej kwiaty sie tak ruszaly ze sie smialam ze zyja. Strasznie sie usmialismy bo jak powtarzalalm przysiege to nie moglam wymowic drugiego imienia mojego meza,ale coz przynajmniej bedzie co wspominac
icon_biggrin.gif
wczoraj pojechalismy na zakupki i wrocilismy z kinem domowym i aparatem, bo stwierdzilismy ze nie ma na co czekac bo kasa sie szybko rozejdzie i nic z tego nie bedzie. pozatym strasznie boli mnie cale podbrzusze,ledwo chodze a jak sie zginam to normalnie plakac mi sie chce...ma ktoras z Was tak??? pozatym czuje sie dobrze

trzymam kciuki za was wszystkie i za dzidzulki przedewszystkim:happy2:
 
Hej dziewczyny!
Vinniki , ten idiota nie dal sobie przepowiedziec , ze boli mnie brzuch i stwierdzil ze panikuje a to niczemu nie pomaga tylko szkodzi i na odchodne powiedzial , ze ciaza to nie choroba ale niech juz lepiej pani lezy.Wszystko!Nawet mi USG nie zrobil tylko rutynowe badanie.Do mojego gina dzwonilam i ma teraz urlop:-( wiec chyba przejde sie prywatnie bo martwie sie niesamowicie.Moj M tez stwierdzil , ze lepiej dmuchac na zimne a i jemu to wszystko sie nie podoba.A ten niby lekarz zalecil tylko lezenie i kazal czesciej brac luteine!Jak tak dalej bedzie to opakowanie bede miec na dwa dni!Juz teraz biore 3 razy dziennie!Jestem zapisana prywatnie ale tez musze czekac do poniedzialku:-(
Ciesze sie ze z Twoja dzidziunia wszystko dobrze , odpoczywaj i mysl pozytywnie:-) mnie tylko to teraz podtrzymuje na duchu i oczywiscie chwile gdy czuje ruchy mojego skarba:-) wiec chyba nie jest az tak zle skoro fika koziolki.Ech...
modroklejka , dziekuje za rade napewno poslucham i nie pojade juz na Polna , zreszta po tym jak zostalam tam potraktowana chyba i tak bym tam nie pojechala.Czyli Lutycka?Jestes pewna , ze tam jest inaczej?Bo ja juz chyba trace wiare w lekarzy!:-(
 
Daria 1986 - ogromne gratulacje!!!!!!

Maniulka - co to za tabletki, chętnie przetestuję, bo już mi ręce opadają - lekarka mówi "dziecko może chodzić do przedszkola", a rodzice w czasie odprowadzania bądź przyprowadzania małego do przedszkola mordują wzrokiem za kaszlnięcie.

Vinniki- Mały miał testy - uczulony na roztocza, chwasty, pyłki traw, ale w średnim stopniu i nigdy nie miał aż takich objawów (może to ogrzewanie nasila objawy) Królika też sprawdzaliśmy, wynik ogólny brak uczulenia, ale lekarka która robiła testy mówiła że może na ten konkretny gatunek, typ sierści...

dziś ranek okropny mglisty i zimny... podobno ma być niedługo lepiej, bo obiecałam małemu że pójdziemy na kasztany i zrobimy ludki.

Volcan- słuchaj siebie, znasz swoje ciało, a lekarze są jacy są i lepiej iść do jakiegoś innego... Ja też miałam wątpliwości i zmieniłam lekarza, bo czułam że coś nie tak i okazało się dobrą decyzją

Jutro mam wizytę u ginki - to dobrze bo się martwię........... wczoraj spadłam ze scodów:-( i się martwię o maluszka, łożysko itd. Szukałam wszędzie inf na ten temat - jeśli nie ma krwawień ok, ale zjechałam na tyłku po kilku stopniach i pobolewa mnie brzuchalek:no:
Chyba przywiąże się do łóżka i spędzę tam najbliższe miesiące - bo jestem niebezpieczna dla dzidzi i dla siebie... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki!!!Byłam wczoraj u mojego gina i powiedział że wszystko jest super!! Dzidzia rośnie, wyniki super i w ogóle wszystko dobrze.. :) a byłam pełna obaw i strasznie się o nią martwiłam.. i jeszcze jedna fajna wiadomość!! Będe miała drugiego SYNKA!! ale co ja zrobię z tą różową sukienką i skarpetkami w motylki??
 
Do góry