reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam nowe marcóweczki :-) Fajnie, ze tak nas dużo!
A ja sie chcę pochwalić, ze czuję jak się dzidzia rusza! Na początku czułam tylko wieczorem, ale wczoraj w pracy "rozprostowało nogi" Strasznie się cieszę!
 
Witam dziewczyny:-)
Ech co za piekne sloneczko mnie dzis obudzilo:-) Az chce sie zyc!

maniulka , u mnie caly czas bylo i jest ok z Twoimi suwaczkami:-) nie marudzisz:-)
Cholipka w taka pogode to ja chce na spacer!!!
Mam nadzieje , ze wytrzymam miesiac i w gorach wybycze sie za wszystkie czasy , nawdycham sie cudownego gorskiego powietrza!

A jaka u was pogoda? buziaki dziewczynki:-)
Kurka , slonce dziala na mnie strasznie dziwnie , wiec sie mna dzisiaj nie przejmusjcie!Ja w takie dni swiruje:-)
 
Dziewczyny , czytajac o synku Trudy pomyslalam czy nie zalozyc nowego watku...wiem ze nie jedna z nas zmaga sie z chorobami , czy choroba dziecka (dzieci).Moze ten nowy watek pomoze nam , mama dzielic sie swoimi problemami jak i radosciami zwiazanymi z dziecmi:-) Co o tym myslicie!
Moj syn np.cierpi na dziwna chorobe , lekarze w szpitalu na oddziale hematologii pierwszy raz spotkali sie z czyms takim!Ma zmienna krzepliwosc krwi.
Moze ten nowy watek pomoze nam , mama zmagajacym sie z klopotami zdrowotnymi naszych dzieciakow!Rozmowa na takie tematy tez pomaga!
 
Witajcie,
A u mnie cały czas pochmurno i szaro-buro i tylko chce mi się spać i jeść. Jak tak dalej pójdzie to opadnę z sił i tak przytyję, że nie dam rady urodzić. Tak bym chciała móc już chodzić! Od tego siedzenia w domu, braku świeżego powietrza, bardzo popsuła mi się cera.:-(
Maniulka, ja Twoje suwaczki od początku dobrze widziałam, teraz jest między nimi spora luka.
Volcan, myślę, że to dobry pomysł taki wątek. Moje dzieci odpukać nie mają groźnych chorób, ale jeden ma astmę oskrzelową, a drugi ma atopowe zapalenia skóry wywołane alergię i też chętnie czasem bym podzieliła się swoimi opiniami czy wątpliwościami z inną Mamą. Trzeba tylko sprawdzić czy nie ma takiego wątku w części forum dotyczącej dzieci.
 
vinniki , na szybko sprawdzilam czy moze jest juz taki watek.Typowego o chorobach dzieci nie ma.Sa o szczepieniach i wizytach u lekarzy.Wiec co robimy:-)? Zakladamy?
 
Dziewczynki, wrórciłam od ginka, jestem happppppppppy. Moje maleństwo rośnie dobrze, ma teraz ok 86 mm, ale to nie było dokładne, bo tak się wierci, ze szok:-D Pan doktor pooglądał sobie wszystko dokładnie. no i, ....to będzie chyba chłopak:-) bo coś tam między nogami pływa:szok::laugh2: Ale jestem szczęśliwa:tak: ale przy okazji zła, bo nie mogę odtworzyć filmiku, który nagrał mi ginek....żaden mój program nie może sobie z nim poradzić:-(
 
Miroslava bardzo się ciesze ze z dzidzią wszystko ok. teraz to chyba pochwalisz się wszystkim:-)
Maniulka gratuluję prawa jazdy, ja tez wiem jaki to stres więc dobrze że masz to już za sobą, ja też widziałam dobrze twoje suwaczki
Kaczuszka ja tez mam jeszcze mdłości mam nadzieję że już wkrótce się skończą,
dziewczyny o dziwo u mnie nie pada tylko szkoda że do pracy trzeba iść:-(
Pozdrawiam was i wasze brzuszki, :-)
 
reklama
Witam sie z wami po dluzszej nieobecnosci
U mnie wszystko ok.
W srode mialam kolejne usg i dzidzia rosnie ma juz 13cm.,,KOLOS":-):-):-)
Brzuszk mam spory,prawie w nic sie nie mieszcze od dzis zaczynam chodzic w spodniach ciazowych:tak::tak::tak:.
Przytylam 1kg,jem czesto a malo,przewaznie mam ochote na jablka,sliwki ostatno nawet powrocila ochota na platki z mlekiem.
Wczoraj robilam leczo-PYCHOTA.
Bedac w PL prawie codziennie jadlam hot-dogi i zapiekanki-poprostu nie moglam sie oprzec,tutaj po wujsciu ze szpitala w srode zaciagnelam mojego na frytki:-)

Zaraz zmykam bo do pracy ide a jeszce musze obiad zrobic-dzis rybka:-)

Caluje i zycze milego dnia:-)
 
Do góry