reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Bioparox jest po prostu rewelacyjny brałam go w pierwszej ciąży pomógł mi bardzo :-):-):-)Później już jako nie ciężarna też go brałam i tez mi super pomagał no i jest bezpieczny dla dzidziulek tak że spokojnie możesz go brać:-)
 
reklama
Volcan, Mamusia założyła nowy wątek o lekach w ciąży, dziewczyny piszą tam o bioparoxie, że spokojnie można brać, możesz zajrzeć na ten wątek
 
maniulka, gratulacje :-)
mam do Ciebie prośbę - czy byłaby możliwość żebyś Twoje suwaczki miała jeden pod drugim, a nie obok siebie? Twoje posty nie mieszczą mi się na ekranie... przepraszam, ale byłoby o wiele wygodniej czytać...:zawstydzona/y::sorry2:

volcan, przykra ta sytuacja z Twoją mamą :-(

ja na szczęście leżeć nie muszę, ale luteinę biorę od 14 sierpnia (11tc), mam nadzieję że tylko do końca września
 
Ola, Maniulka, mi się też suwaczki Maniulki wyświetlają, jeden pod drugim, bez problemu, są przecież osoby z dłuższą sygnaturą niż Maniulki, więc może to kwestia komputera?!
 
Maniulka ja tez mam Twoje suwaczki obok siebie, może wejdź w podpis i zrób enter pomiędzy jednym a drugim:tak:

Mirosłava a Ty jesteś na podtrzymaniu ciąży?
 
maniulka, gratulacje :biggrin2:
volcan przykro mi z powodu mamy... moja też nie była zadowolona z mojej ciąży.. bo to drugi tatuś, bo dzieci nie mają wspólnego tatusia i takie tam.. ale już jej się odmieniło...nawet ze mną dzisiaj na zakupach była i kupiłyśmy kocyk..
Dziewczynki ja na zwolnieniu od pierwszej wizyty u gina.. (8 tydzień), niestety nie mogłam pracować w ciąży w dużym markecie..chociaż nie było źle bo jako "pani od zamówień" sobie siedziałam ale czasami trzeba było towar przyjąć i ponosić ciężkie rzeczy..
a co do apetytu to mam za czterech!! zjadłam dzisiaj 2 kg winogron.. mniam..a na słodycze się ślinię... mniam...a lody to muszę trzy razy dziennie...
a wyglądam jak w 7 miesiącu!! spokojnie metr w pasie hehe..
normalnie kofffffaaammm jeść...
 
Ja też mam takie obawy ze nie poradze sobie z dwójką tym bardziej ze moj syn jest niepełnosprawny tym bardziej mam obawy ale bardzo chcielismy mieć drugie dziecko tym bardziej ze synek tez chce miec siostrzyczke:tak:Myśle ze wszystko z czasem sie uloży i człowiek nabierze takiej wprawy zeby z trójka dałby rade wierze w to bardzo. A teściowymi nie ma co sie przejmować tak myśle:tak::-D;-):-)
 
reklama
No tak tylko oprócz teściów nie mam nikogo bliskiego, a ciąża zagrożona i synek ma AZS więc będe potrzebowałam pomocy w III trymestrze:baffled:
 
Do góry