reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

tak już jest z tymi teściowymi i mamami... moja teściowa cieszy się i mówi że będzie pilnować, to nawet dobrze się składa bo zamierzamy się do nich przeprowadzić :(( to jej trzeci wnuczek więc się cieszy... moja mama będzie miała już dziewiątego więc jej te dzieci bokiem wychodzą...hehehe
 
reklama
AZS- a co to jest bo nie mam pojęcia?????:zawstydzona/y:
Ja cały czas potrzebuje pomocy bo synka trzeba dzwigac itp zawozic do przedszkola ubierac i ciagle przy nim być poprostu non top jest mi ciezko bo malec w brzusiu a tu duzy ciezki maly facet juz o oby dwoch sie martwie i jak tu to wyposrodkowac
Lecz kobiety sa silniejsze i nawet jesli mowia ze nie dadza rady i tak sobie swietnie radza (wiem to po sobie) wszystko przezyja i ze wszytskim sobie poradza
Waża jest tez pomoc osob trzecich naszych partnerow szczegolnie ja mam to szczescie ze moj jest poltora miesiaca teraz na urlopie mam takie laby ze szok ale jak pomysle ze niedlugo nie bedzie go przy nas caly czas to az strach lecz coż damy rade bo nie mamy innego wyjscia!!!!!!!!!!!!;-):tak:
 
Truda23 , podziwiam Cie!!!Za sama wytrwalosc i sile jaka masz w sobie nalezy sie Tobie gigantyczny puchar!!!Z tego co piszesz wiem ze sobie poradzisz , myslami jestem przy Tobie!
Wiem co znaczy chore dziecko , bo moja przyjaciolka ma corke z porazeniem mozgowym.

A co do rodzicow , na moich nie moge liczyc! Ale tesciow mam na medal!!! Z tesciowa dogaduje sie super , moze dlatego ze jest strasznie mloda , tesc starszy facet! Zawsze moge na nich liczyc.To ich pierwsze wnuczatko:-) A najwazniejsze jest to , ze choc moj synek nie jest ich wnukiem to i tak traktuja go jak prawdziwego wnuka:-)Inaczej o nim nie powiedza jak wnusio!To jest wspaniale:-):-):-)
 
Truda23 ja tez Ciebie podziwiam nie każdy by się zdecydował, wielkie brawa dla Ciebie.:tak::tak::tak:

AZS to choroba skóry, wymaga szczególnej pielęgnacji.

maniulka nadal masz obok siebie
 
Witajcie:-)

Ja dziś cała w skowronkach! Wróciłam po południu od ginka - zrobił mi USG! Dzidziuś ma 64 mm, widziałam śliczne rączki, nóżki, oczka, serduszko i ... żołądek - tzn uwierzyłam panu doktorowi na słowo, że to był żołądek. Dzidziuś rozwija się zdrowo i rośnie - machał do mnie rączkami! Jestem b. szczęśliwa. Najbardziej jednak mnie zdziwiło to, że mimo, że nie mieszczę się w żadne spodnie i wyraźnie rysuje się brzuszek, to schudłam 0,5 kg! Ale ginek powiedział, że wszystko jest OK.

Następna wizyta za 4 tygodnie - dał mi ponownie skierowanie na morfologię, mocz, odczyn Wassermana i HBs.

Ale się cieszę:-) Padło pytanie o zwolnienia lekarskie - ja na razie pracuję - czuję się dobrze a praca nauczyciela nie stwarza jakichś zagrożeń większych dla kobiet w ciąży:-)

Maniulka - serdeczne gratulacje!
 
reklama
Do góry