reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kaczuszka...a do kogo chodziłas? mysle ze nie bedzie ci zus robił problemów jesli chodzi o zmiane lekarza...moja kolezanka chodziła cała ciaze na nfz i praktycznie co miesiac miała wpis od innego lekarza-co prawda przychodnia była ta sama, i swiadczenie rehabilitacyjne dostała
 
reklama
Jeździłam do Lubonia do Pani doktor - może nazwiska nie wymienię bo dziwnie znikają negatywne opinie na forach, a nie chcę aby się doczepiła i coś mi skomplikowała:no:
Właśnie muszę się szykować - na 18 idę na kurs - w przedszkolu synka zorganizowano bezpłatne z NFZ 10 spotkań ok 3 godzinnych pedagogika z psychologią dziecięcą połączone. Super...jestem już po 3 i widzę zmiany w swoim zachowaniu - potrafię inaczej podejść, zapytać. Ostatnio mieliśmy o uczuciach - każde uczucie ma cechy pozytywne i negatywne i nie można zabraniać dziecku ich wyrażać.... super - ostatnio Kubala się złościł - byłam zła na niego, pogadaliśmy i okazało się że jest zmęczony bo dzieciaczki w przedszkolu przeszkadzały w czasie leżakowania... i takie tam różne sytuacje, które zaczęłam inaczej analizować niż dotychczas
tylko smutny jest fakt iż na kursie stwierdziliśmy że jak się jest dzieckiem, czy pannicą mówi się że ja inaczej wychowam swoje dziecko - a i tak popełniamy błędy, które nasi rodzice popełniali...
lecę pa...
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Nie pamietam kto pisal o bolu brzuszka,aale na Twoim miejscu wcale bym sie tym nie martwila i nie szla na wczesniejsza wizyte,bo ja tez tak mialam.
Czesto mnie bolal a najbardziej wieczorem i jescze glowa do tego:-:)-:)-(
Brzuch boli dla tego ze dzidzia rosnie i sie rozpycha:-):-):-).

Ja dzis po pracy,jestem wsciekla i zmeczona juz tym wszystkim,rozwarzam pojscie na jakies chorobowe.
Moja super wajzerka jest taka obludna baba zakochana po uszy w sobie i lubi sie wyrzywac na ciezarnych,z dnia na dzien jest co raz gorsza:-:)-:)-(

Pobolew mnie brzuszek i glowa.
Daria Ty za posprzatanie calego mieszkania powinnas dostac jakis order,najlepiej usmiechu:-):tak::-)
 
Mnie też dzisiaj dziwnie pobolewał brzuch ale wiem że to normalne więc nie panikuj trochę odpoczynku i jest już lepiej.
Jutro rano wreszcie odbieram prawo jazdy i wyruszam w pierwszą podróż do SKLEPU :-):-):-)muszę mężowi zrobić paczkę wiec trochę ciężko by było to wszystko w rękach przyniesć.
Daria ocena bdb dla ciebie za prace domową :-):-):-)Tylko nie przemęczaj się za bardzo.
 
Mnie dzis tez i brzuch boli i głowa, a w dodatku od rana mi niedobrze. Chcialabym aby ten dzien juz sie skonczyl, a jeszcze czekam az chlopcy wroca z treningu i dopiero jak zrobia lekcje , zjedza kolacje i pojda spac to ja tez sie poloze.
Chcialam nawet do mojej ginki dzwonic z tym brzuchem, ale poczytalam Wasze posty i postanowilam poczekac do czwartku - mam wtedy wizyte.
Pozdrawiam!
 
Hej

Mam pytanie boli mnie dzis tam gdzie dzidzia ma wyjsc:zawstydzona/y: te kosci miednicowe czy co tam jest jak chodze jak leze siedze to nie czy to cos zlego mam isc do lekarza moze mialyscie juz cos podobnego ??????????? martwie sie
 
ja mam takie zdanie,ze warto mowic o bolach lekarzowi...warto tez wybrac sie na wczesniejsza wizyte jesli to bol przewlekly jakis nieustepujacy i bardzo mocny...ale takimi ukluciami czy pobolewaniem w roznych czesciach brzuszka raz na jakos czas nie ma sie co martwic...macica rosnie,wszystko sie rozszeza ,zmienia...to dlatego....w 1 ciazy tez mnie cos gdzies czasem zabolalo...ale to normalne....
 
widze ze nie jestem sama z bolem brzucha dzisiaj to nawet tak mnie zabolao jak sie nachylilam jakby ktos mi dal kopniaka w pecherz porzadny az mnie na dole zabolalo....noi kuje w pachwinach czasem....
nie panikuje bo nie jest o bol caly czas...poza tym od ana mi nie dobrze....moze ten spadek cisnienia tez na nas ma wplyw? ;)
musze isc zrobic badania ale jak pomysle o wypiiu tej glukozy...ile sie czeka po jej wypiciu zeby znowu krew pobrano...w pierwszej ciazy nie pamietam ile czekalam....mam 50 gram do wypicia.....
 
reklama
No nie boli az tak bardzo ale juz cos tam czuje i mnie uwiera dopiero od dzis popoludnia zobacze co bedzie jutro i jak bedzie moze zeczywiscie cos tam sie powieksza czuje sie jakby mnie czol rozjechal:-D mialem takie mysli ze moze cos mi sie tam roztwiera i dziecko sie obnizylo czy co juz sama nie wiem tak to jest ze jak cos dolega sa zaraz :szok: dziwne mysli
Nic kobietki ide do lozka jutro sie odezwie pozdrawiam spokojnej nocy;-)
 
Do góry