reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ale śliczna:-):tak::tak::tak:

Ja też nie chcę jeszcze rodzić, ale boję się porodu jak cholera:baffled:
I w przeciwieństwie do mareli mam okropną cerę:no: Ostatnie 2-3 tygodnie tak mi się przetłuszcza, że non stop się świecę i zrobiło mi się mnóstwo pryszczy:angry::angry::angry:
Zastanawiam się, czy mogę posmarować się moim kremem sprzed ciąży "Siarkowa moc", bo już mycie samym mydłem siarkowym nie pomaga...

ja tez mam straszna cere od kilku tygodni i wogole czuje sie okropnie wielka
 
reklama
no ja też zauważyłam, że mi się cera na samą końcówkę zepsuła, zawsze miałam w ciąży ładną w miarę a teraz eh posypało się. '


a co do oleju to z tego co czytałam ma też on inne zastosowanie niby kosmetyczne :)
 
Wiolonczela, mag007 była na wizycie, ale nie miała usg z tego co pamiętam i nie wie czy mały się obrócił, dziwne nie?
Ja czekam na obiad jeszcze z 10 min, głodna jestem. Trochę sobie dzisiaj sprzątamy tzn jakies niepotrzebne rzeczy wywalamy z szafy i nawet jedna półka się zwolniła.
A jeżeli chodzi o cerę, to u mnie ok nawet bardzo ok, na poczatku bywało kiepsko.
 
hej kochane, nie miałam wczoraj neta, więc wpadam dopiero teraz:-D

M sprząta całe mieszkanie, a ja odpoczywam, bo strasznie puchną mi łapy i stopy (rano normalnie nie mogę zgiąć palców i bolą mnie)
zdarza mi się też wysokie ciśnienie
we wtorek mam wizytę, ale jak dalej będę puchnąc to raczej podjedziemy na IP:-(

a tak w ogóle, to wczoraj zapomniałam wam napisać, że się strachu najadłam w nocy
po małym bzykanku w nocy dopadły mnie takie skurcze, że myslałam, że urodzę:laugh2:

masakra, ból brzucha i krzyża połączony ze strasznymi mdłościami

ale to był fałszywy alarm:-D

moniSkaBe- fajnie, że już jesteście:-D
sylviontko, mcgosia
- no trzymam kciuki za wasze rozpakowywanie się, dalej dziołchy!!!!:-D:-D
tabasia - teraz nie chcesz rodzić, a potem będziesz w siódmym niebie, jhak zobaczysz małego:-D
ccaroline - dobrze, że już ci przeszło :-)


dziewczyny wiecie może czy dzidzius mag 007 sie obrócił

niestety wciąz nie wiem, we wtorek mam usg:-D

Witam sie kochane ;)

Ja już w domku z malutką :) Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek ;)

Ccaroline, dodaje foteczke, jakbyś mogła to wrzuc ją na liste rozpakowanych cieżarówek ;)
to pierwsze godziny życia malutkiej :)

Zaraz zabieeram sie za pisanie opowieści, o ile mała mi na to pozwoli ;]

Buziam!


witamy,witamy

prześliczna córeńka:-D
 
Dziewczyny napisałam do aneczki, wiadomość od niej na odpowiednim wątku .
Biedna:szok: , może jednak zacznę się bać tego porodu :szok::szok::szok:.
Mam nadzieję że jednak dalej pójdzie już szybciej i łatwiej. :tak:
 
reklama
właśnie wróciłam od gin poszłam prywatnie za 30zł :)
i zapisała mi globulki na drożdże , ale to nie wszystko haa okazało się że mam 0,5cm rozwarcia huraaaa:-D:-D:-D i tylko czekać na skurcze oby przyszły :))
 
Do góry