reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej dziewczyny

Jak Wasze samopoczucia???
u mnie w miarę OK :)

a jeśli chodzi o usypianie dzieciaczka to ja mam taką huśtawko-bujaczek, że sam buja i melodyjki różne są (fisher -price'a)
i jak moja niunia będzie taka, że nie będzie chciała lulać to ją położę do tego bujaczka...
bo za bardzo na rękach to mi się nie widzi nosić, bo później się przyzwyczai i jak przybierze na wadze to nieźle kręgosłup mój odczuje te noszenie na rękach...
i tak ciążę przenosiłam i mój kręgosłup ledwo wyrabia "na zakrętach" ;/
 
Witam Was zimowo-wiosennie:-)
U mnie nudy nie ma bo zajęłam sie szydełkowaniem. Postaram sie wkleić załącznik, żeby Wam pokazać moje dzidziowe produkcje.
Piękne robótki.To mi przypomniało,że nasza Mississ też takie śliczności potrafi...muszę się do niej zgłosić po czapeczkę:)..a właśnie co u niej????
 
Czesc dziewczyny!!!
Ale dzis pospalam :tak::tak::tak:, teraz jestem po sniadanku i kapieli....
Zauwazylam, ze mi ciut brzuszek opadl i mam uplawy ale narazie bez krwi....
Jest nadzieja, ze Inga jednak do maja czekac nie bedzie;-);-);-)...
Tabasia od tego dlugiego spania mam podobny zapal do pracy jak ty!:-D
A co tam u Was???
Jakie obiadki dzis planujecie???
 
Hej dziewczyny

Jak Wasze samopoczucia???
u mnie w miarę OK :)

a jeśli chodzi o usypianie dzieciaczka to ja mam taką huśtawko-bujaczek, że sam buja i melodyjki różne są (fisher -price'a)
i jak moja niunia będzie taka, że nie będzie chciała lulać to ją położę do tego bujaczka...
bo za bardzo na rękach to mi się nie widzi nosić, bo później się przyzwyczai i jak przybierze na wadze to nieźle kręgosłup mój odczuje te noszenie na rękach...
i tak ciążę przenosiłam i mój kręgosłup ledwo wyrabia "na zakrętach" ;/

Kingusia coś chyba londynski klimat nie służy nam do rodzenia, ja się już dzisiaj popłakałam, skurcze mam, ale takie nieregularne...przy pierwszym już było lepiej,zaczęło się w dzień terminu, a teraz?!:szok:a mówią, że drugi poród jest szybszy. nawet użyłam wczoraj mężula jako wywołacza i co? wielkie NIC:wściekła/y:
 
:baffled:jej dziewczyny zaraz oszaleje..mała zaczela mi tak główka napierac na dole ze z bolu nie boge sie prawie ruszac:// nie wiem czy mam lezec czy chodzic ale to booooli strasznie..wam tez tak maluchy napieraja z cccaaaalych sil?:baffled::baffled: bo mnie to normalnie boli:nerd:
 
hejka;)

dziewczynki:)

ale fajnie ze IZa i reszta babeczek urodzila...dzidzie.....;):)

Ktora dzis rodzi??? co???eheheh

U mnei oki...pogoda taka sobie...hehe ale za to humrek oki:)
 
Kingusia coś chyba londynski klimat nie służy nam do rodzenia, ja się już dzisiaj popłakałam, skurcze mam, ale takie nieregularne...przy pierwszym już było lepiej,zaczęło się w dzień terminu, a teraz?!:szok:a mówią, że drugi poród jest szybszy. nawet użyłam wczoraj mężula jako wywołacza i co? wielkie NIC:wściekła/y:

hehe trzeba się uzbroić w cierpliwość :))
rady innej nie ma... Nasze maluchy po prostu czekają na wiosnę hahah...
 
adalina Moja nie naiera jeszcze tak zeby bolalo...:baffled:mowisz, ze pozniej mnie to czeka?!?!?!
Dlugo juz tak masz???
gagoda U mnie humorek tez oki ale spalam prawie do 12 i dalej spac mi sie chce!!!:rofl2:
 
reklama
no kurcze nie wiem wlasnie czy to jest normalne bo w poprz3dniej ciazy tak mnie nie bolalo..normalnie jak leze i zaczyna uciska to az mi nogi z bolu sztywnieja...aaaaa!!!..okropne:////
 
Do góry