reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej kobietki:)
a ja dziś spałam jak zabita. Nie dośc, ,ze sie polozylam wczoraj baaardzo wczesnie bo o 20:40 to dzis wstalam dopiero przed 10.:) juz dawno sie tak nie wyspalam.
 
reklama
izulka wiesz chciałabym a z drugiej jeszcze mam 3 dni do skończenia tego antybiotyku, uuu jakie odgłosy mi z brzucha dochodzą bulgotki , burczenie :crazy: i ból

no kurka jak boli nie wiem czy tak żołądek na poród napieprza ://
 
hmmmm jeszcze jestem :-D zasnelam wiec chyba te skurcze to jeszcze nie porodowe. Czekam na konkrety bo narazie nie uważam ich za jakies extra mocne hehe A tego śluzu to było ciuteczka z małymi smużkami krwi wiec moze to tez jeszcze potrwa zanim sie nie rozkreci na całego. Jak na razie bez paniki :tak:
Może weź ciepły prysznic.
 
Witam Was,
Nie doczytałąm wszystkiego co pisałyście, ale nie mam siły....noc mialam koszmarną....wstawałam chyba z 10 razy na siusiu...Ignas pol nocy kasłał....i w dodatku rano bolał mnie brzuch jak na okres no i oczywiście poszłam do łazienki zrobic siusiu a tam pełno śluzu z taką jasną krwią....teraz niby mi przeszło, ale się zdenerwowałam troche....
A w zasadzie to sie dopiero obudziłam i zamierzam dzisiaj lezec plackiem, zeby przypadkiem w tą pełnie nie urodzić;-) Wspomnę jeszcze, ze dzisiaj calą noc księżyc(praiw w pełni) świecił mi prosto w twarz!!!

witam:)

jej nie wiem co mi jest może się zaczyna:-p a może to przez ten głupi antybotyk Augumentin, normalnie tak się okropnie czuję ,
żołądek mnie tak napieprza, mdłości mam i biegunke i nie wiem czy to skurcze już czy tak źle po tym antybiotyku :-(, no ale wczoraj brałam im było dobrze :eek:

wiolonczela42 no ja biorę na paciorkowca Augumentin co 8 h tabl. w sumie aż 3 na dobę

Candy, ja Augmentinu wogole nie moge brac...bo wlasnie od razu mi żołądek wysiada...ból straszny, poza tym wymioty i biegunka. Moj maz ma to samo po tym leku...a jak chcą przepisac Augmentin mojemu dziecku, to zawsze mówię, ze dziekuję.....to jest bardzo silny antybiotyk i bardzo skuteczny o szerokim spektrum działania...tylko ze sporo osób na niego tak reaguje....a szczególnie jak ty bierzesz 3 tabletki na dobe!!

Czemu nikt się nie rozpakowuje??:sorry:
 
izulka wiesz chciałabym a z drugiej jeszcze mam 3 dni do skończenia tego antybiotyku, uuu jakie odgłosy mi z brzucha dochodzą bulgotki , burczenie :crazy: i ból

no kurka jak boli nie wiem czy tak żołądek na poród napieprza ://

No ja też nie wiem.. Każdy inaczej przechodzi.. Może u Ciebie to tak wygląda.. Ja jak miałam biegunke i wymiotowałam jak byłam w szpitalu to mnie też bolało.. :(
 
Witam Was,
Nie doczytałąm wszystkiego co pisałyście, ale nie mam siły....noc mialam koszmarną....wstawałam chyba z 10 razy na siusiu...Ignas pol nocy kasłał....i w dodatku rano bolał mnie brzuch jak na okres no i oczywiście poszłam do łazienki zrobic siusiu a tam pełno śluzu z taką jasną krwią....teraz niby mi przeszło, ale się zdenerwowałam troche....
A w zasadzie to sie dopiero obudziłam i zamierzam dzisiaj lezec plackiem, zeby przypadkiem w tą pełnie nie urodzić;-) Wspomnę jeszcze, ze dzisiaj calą noc księżyc(praiw w pełni) świecił mi prosto w twarz!!!



Czemu nikt się nie rozpakowuje??:sorry:

Pan Czop? He he ;D No ja mogę sie rozpakowac dziś, ale ta moja mała nie chce no.. hehe ;)
 
ja już dziś o 6 rano w wannie siedziałam :tak: troche mi przeszło wiec zobaczymy. Narazie jakiś regularnych skurczy brak, tylko ten ból podbrzusza i napinanie się to cały czas czuje
Ja miałam taką poprzednią noc. Myślałam ze to już. Skurcze mnie wymęczyły były nawet co 20 - 15 min aż w końcu zasnęłam. I teraz cisza.
 
reklama
Do góry