reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A ty już wstałaś? Brałaś jakieś leki? Odstawiłaś je? Czujesz już jakieś skurcze? Jak długą masz szyjkę?
Sorki za ten nawał pytań:-D
Tak ja już od wczoraj chodzę;-)
Odstawiną mam luteinę od 37tc a fenoterol odstawiam teraz stopniową jutro biorę ostatnią dawkę o 18:laugh2: Czuje skurcze ale nie są one bolesne takie napinanie brzucha nieprzyjemnie...są teraz troche silniejsze i częstsze od kiedy chodzę:sorry:oraz mam ból spojenia łonowego jak dłużej poleże i wstaje a jak się rozchodzę to jest ok.
Szyjki ponad tydzień temu prawie nie miałam+1,5cm rozwarcia...i tak sobie chodzę drugi dzień a bałam się,że jak wstanę to odrazu urodzę:szok:
Lekarz kazał mi w sobotę wstać i rozruszać się przed porodem i czekać na skurcze:-D
Wczoraj opisałam pierwszy dzień jak wstałam z wyrka na wątku leżące fenoterowe mamusie.Nie było łatwo tak wstać hop siup odrazu.
 
reklama
Kurcze, kolejna urodziła :) Gratuluję :)

Ja kochane urodziłam się w 33 tc, i też leżałam w inkubatorze bo za mała waga i problemy w oddychaniu. Miałam tylko 6 pkt.. dopiero w 10 minucie mi dali 8 pkt. No ale żyje i mam sie dobrze :)
 
Gratulacje dla Marti! Ależ fajnie:-)
Ja dzisiaj sama, samiusieńka, pomalowałam sobie paznokcie u stópek:szok: depilacja zrobona, więc jestem przygotowana do porodu:-p
Ciagle tylko zagladam w ubranka dla Maleństwa i sobie je wącham...już mi się chce tej Julci:tak:
 
jejku ale malutka jest śliczna :-) super, że ma 10pkt.

a ja dziś znowu miałam skurcze - ale co 13min. :tak: lekarz mi powiedział, że nie urodzę jeszcze bo dzidzia wysoko i jedynie te skurczyki mogą mi pomóc by dzidzia się obniżyła...
 
reklama
Do góry