reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć!
Kurcze wczoraj dostałam niby nowego kompa a tak mi muli że szok:szok:!

Marcówki, czy was też tak suszy?? Non stop muszę coś pić, straszne mam pragnienie.
Ja tez przez cały czas coś podpijam,,,a największa ochota mam na gazowane...Lepiej teraz się napic bo po urodzeniu nie ma szans!!!!!!!

Kurde bo ja sie troche boje....ja to musze go na rece podniesc przewinac wsadzic do wanny potem wyjac no czyli ciagle nosic....tez jeszcze na dodatek z niczego nie jest zadowolony ciagle drze tego dziuba caly pokoj zabawek a on lazi za mna krok w krok jak leze to stoi przy lozku i beczy ...tu zaraz otworzy lodowke ( bo mam swoja w pokoju ) szuflade wszystko powyjmuje ja potem musze lazic i spratac za nim...no jest wstretny poprostu i na dodatek tesciowa sie miala nim zajmowac a raptem godzine w ciagu dnia sie nim zajmie :baffled: ja niewiem co to bedzie...nie chce urodzic zbyt wczesnie a moj maz caly dzien w pracy od rana do nocy bo teraz chodzi do dwóch...:-(

Dziewczyno uważaj!! Ja tez mam zakaz noszenia i wiem że trudno! Nie mam tez a bardzo pomocy chyba że w wekendy od rodziców jak do nich pojadę!
Moja córa jest większa od twojego synusia i troszkę wiecej kuma ale jej wytłumaczyć że nie moge jej podnieść czy że muszę chwilkę odpocząć spełza czasem na niczym! Ja się zastanawiam jak podzielić obowiązki jak się urodzi druga córa...bo ta jest bardzo absorbująca:-p!
 
No to wróciłam z basenu i trochę żywsza jestem.
Wy widzę też. Jak można tyle pisać?:-p

Co do przesądów ciążowych, to w żadne nie wierzę, bo ochotę na słodkie mam, a synek w brzuchu rośnie, co 3 lekarzy potwierdziło:-p

Pić też mi się chce okropnie. 2 litry źródlanej codziennie wypijam + jakiś sok czasami. W nocy każde wstawanie na siusiu kończy się wypiciem pół szklanki;-) W końcu trzeba mieć czym sikać ;-)
 
A ja wróciłam z teściowa z miasta tak sie nachodziłam ze mnie to spojenie boli,muli mnie.Kupiliśmy też duzo ubranek.Ide wziąsc ciepły prysznic,może mnie troszke obudzi.Żegnam sie do juterka.
 
Jejku dziewczyny nie umiem Was nadrobić hehehe.
Byłam na wizytce i jest OK. Szyjka dalej 10mm ale ważne ze sie nie skraca. Z leków dodał mi dalej Relanium na noc przez 7 dni a później doraźnie. Mówił że mam je brać bez obaw. Bo to dobrze dziala na uspokojenie macicy a dla małego to zadne zagrożenie. Badań mi nie zlecal bo miałam komplecik w szpitalu. Następna wizytka 10 lutego. Jeśli coś by sie działo czy cokolwiek mam przyjść wcześniej. Nie dał mi Ispotinu w sumie nie wiem czemu hehe. Powiedziałm ze czasami serduszko mi szaleje ale chyba musi sie dziać coś więcej. Bo ciśnienie mam książkowe. No i znowu następny lek na grzybki wiadomo gdzie. Ahh ale zapłaciłam za niego w aptece 2,59 haha wiec spoko hehe.
Rybko ciesze sie bardzo że u Ciebie tez OK!!!!!!! Ja Ci mówie...my jeszcze przenosimy te nasze dzieciaczki hehe
Ide dalej nadrabiać :-)
 
mam to samo, ale M się na mnie strasznie złości, jak widzi, że sięgam po colę

wczoraj kupiliśmy litrową - pozwolił mi się napić 2 łyki:dry::dry::dry:

dzisiaj przychodzę do domu z zamiarem napicia się coli zanim M wróci z pracy, patrzę, a butelka stoi głęboko na najwyższej półce w kuchni:dry::sorry2:

wie, ze tam nie siegam, a stabilnych krzeseł nie mamy, więc nawet na nie nie wchodzę:-D
To cię ukochany załatwił:-D:-D
Widzę,że imię już wybrane dla potomka??


xXxIzuLQaxXx
Gartuluje i życzę dużo szczęścia:-)Pięknie wyglądacie
 
reklama
Jejku dziewczyny nie umiem Was nadrobić hehehe.
Byłam na wizytce i jest OK. Szyjka dalej 10mm ale ważne ze sie nie skraca. Z leków dodał mi dalej Relanium na noc przez 7 dni a później doraźnie. Mówił że mam je brać bez obaw. Bo to dobrze dziala na uspokojenie macicy a dla małego to zadne zagrożenie. Badań mi nie zlecal bo miałam komplecik w szpitalu. Następna wizytka 10 lutego. Jeśli coś by sie działo czy cokolwiek mam przyjść wcześniej. Nie dał mi Ispotinu w sumie nie wiem czemu hehe. Powiedziałm ze czasami serduszko mi szaleje ale chyba musi sie dziać coś więcej. Bo ciśnienie mam książkowe. No i znowu następny lek na grzybki wiadomo gdzie. Ahh ale zapłaciłam za niego w aptece 2,59 haha wiec spoko hehe.
Rybko ciesze sie bardzo że u Ciebie tez OK!!!!!!! Ja Ci mówie...my jeszcze przenosimy te nasze dzieciaczki hehe
Ide dalej nadrabiać :-)
Super wiadomości:-) Dajecie mi nadzieje,że nie szyjka może stanąć w miejscu lub nawet sie wydłużyć;-) Najlepsze stwierdznie u lekarza jakby się cokolwiek działo tam mam przyjść:confused: tylko gdybym ja brała to do siebie do gina chodziłabym co 3-4dni:blink:
 
Do góry