reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Podobno :D ale są wyjątki, miejmy nadzieję, że nie u nas :D A słyszałam też historie, że bóle były tak małe przy kolejnych ciążach, że rodzące nie zdążyły do szpitala i poród odbył się w domu, tego to bym nie chciała :-p

Po za tym nieduża różnica będzie między dzieciaczkami, to też mówi za siebie :p
 
reklama
te moje to juz zakonczona aukcja ale znalazlam inne od tego samego sprzedawcy
WYPRZEDAŻ - KOSZULKA NOCNA r.M # 8N (879379340) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

tamte tez zamawialam na osobnych aukcjach a zaplacilam za 1 przesylke

oo fajna....hmmm ja ostatnio zamówiłam 2 w rozmiarze xxl :baffled: ciekawa jestem czy będą dobre...ale i tak jeszcze chcę dokupić bo te moje chyba nie bedą zbyt ciepłe.

dzięki za linka :-)
 
tak piszecie dziewczynki szybko,że nie nadążam :tak:

dziewczynki dałyście mi nadzieje,że 34tc jak się urodzi to już nie ma takich komplikacji:-)
Więc jeszcze 1,5tyg i 34tc i będę bardziej spokojna...
czarnuszka ja Ciebie rozumiem jak byłam 29tc to też chciałam już 32tc a teraz modle się o 34tc...ale pewnie w jak będzę 34tc to bedę chciała do 36tc i tak dalej :tak:
Czas szybko zleci zobaczysz zanim się obejrzymy będziemy już w bezpiecznym okresie ciąży.

Obniżenie brzuszka ja nawet niewiem czy potrafiłabym zauważyć to...
moja mała już od 26tc ma pozycję startową :tak: Główką w dół i tak jest do teraz nawet prawa strona jej się bardziej podoba bo tylko tam siedzi :-D
Na jakiej podstawie stwierdzilłyście obniżenie dna macicy :szok:?
 
Ja już po wizycie. Następna będzie 01.02 . USG miałam takie BARDZO szybciutkie. Także nie nacieszyłam się dziewuchami. Ale wiem, że z nimi jest wszystko ok, że mają około 1500g, a na następnej wizycie lekarz sądzi, że będzie już ponad 2 kg. Wgl. dowiedziałam się, że będę rodziła SN:szok:. Poprostu się załamałam. Jak ja mam dwójkę dzieci rodzic normalnie. Bo dziewczynki są ułożone podłużnie - główkowo. I to już się na 99% nie zmieni i cesarki nie będzie. Podobno poród normalny jest dla dzieci bezpieczniejszy, ale ja się boję jak cholera. :baffled:

maborka gratuluję synka. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko ;-). Wszystko będzie OK.
wow :szok::szok::szok: sn :szok: Ale jak nie ma komplikacji, to ja mysle, ze bedzie dobrze. Tak jak dziewczyny pisza, zajmiesz sie dzieciaczkami od razu. A cesarka to jednak operacja.
Ja OD ZAWSZE chcialam cc, a teraz tylko sn. Jednego i drugiego sie boje, ale coz, wyjscia nie mam, musze przez to przejsc :nerd:

Mi też sie to zdarza...To takie niefajne uczucie..Blee jutro powiem lekarzowi że serce mi szaleje i myśle ze Isoptin mi włączy. Bo czasami mam wrazenie że za chwilke mi wyskoczy z klatki piersiowej. Czasami jak leze to wydaje mi się że mi lewa pierś skacze w rytm serca :-) Kochana Ty już jesteś coraz bliżej! Spokojnie do 37 tc dotrwasz!! A wiecie juz kiedy odstawiacie Fenek?
Patinka wspolczuje... Ale juz niedlugo :tak:

O jejku dziewczyny, dobrze, że można was sobie poczytać:tak: To moja pierwsza ciąża i nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że tyle się trzeba nacierpieć, żeby urodzić dzidziusia...
Mam dzisiaj bardzo kiepski dzień,za sobą trochę nieprzespaną noc i dopadł mnie taki jakiś smutek- nie mam już siły:no:
Tak sobie trochę poczytuję forum od pewnego czasu i naprawdę jak widzę, że wszystkie znosicie niedogodnosci ciąży to jakos moje problemy przestają być takie wyjątkowe.
Fajnie, że jestescie!:tak:
Dorotka zapraszamy czesciej ;-) Po to tu jestesmy, zeby sie wspierac i sobie pomagac na wzajem :tak:

Ja wstalam o 12 :szok: Gardziolko jeszcze troszke boli. Ide sie kapac, za 3h Mezu wraca z pracy i do sklepu :-)
Strasznie u nas dzis wieje, ale na szczescie sie ocieplilo :cool2:
 
Czarnuszka ale Twoim zdaniem przepuszcza powietrze ten materiał bo niby 100 procent bawełna ale ...???
Bo faktycznie się opłaca zwłaszcza ,że to będzie tylko do szpitala.
- mysle ze nie jest zła...i racja za 8 zł to chocbym potem ja wyzucila to straty nie bedzie..material mily w dotyku i mysle ze bedzie fajna i jest taka przed kolana mi przynajmniej a wysoka jestem..
 
- o Matko co za szpital!!! to ja lece do Ciebie rodzic hehe :)
u nas za ZZO trza zaplacic 500 zł...:confused:
nie do wiary ze w jedym szpitalu za darmo a w drugim rza placic w jednym kraju...:confused:

Też byłam zaskoczona, że jest bezpłatne. Często spotykalam się z opinią o innych szpitalach, że liczą sobie dużo a i tak nie jest to pewne czy wogóle zostaniesz znieczulona bo np na odziale nie ma anastezjologa:baffled:. W tym szpitalu anastezjolog dyżuruje przez 24h. Jedynie gdy przyjedziesz z rozwarciem powyżej 5cm to cię nie znieczulą bo ponoć jest za późno.
Zanim wybralam szpital to przeczytałam chyba wszystkie opinie o szpitalach z okolicy. Już na samym początku ciaży nad tym myślałam:-p, mam nadzieje, że szpital mnie nie zawiedzie i będę mogła mu wystawić kolejną dobrą opinię bo poród to jedna z poważniejszych rzeczy w życiu:tak:
 
Moja mała też już od 26 t c główką w dół jest ułożona i też najbardziej na prawym boku lubi leżeć i takie duże wybrzuszenie jest, u nas w szpitalu podobno znieczulenie jest bezpłątne, mrozik a Ty nie wiesz jak jest na Czarnowie?
kasia może spróbuj na razie pasty do zębów na opryszczkę, zovirax z tego co wiem jest bardzo mocny
 
reklama
Właśnie oglądałam "Ciąża z zaskoczenia" obie kobiety rodziły 3 dziecko i nie wiedziały, że są w ciąży:szok: Jedna urodziła w wannie, nie wyobrażam sobie jak to jest, że kobieta nie wie o swoim błogosławionym stanie.
 
Do góry