reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Właśnie oglądałam "Ciąża z zaskoczenia" obie kobiety rodziły 3 dziecko i nie wiedziały, że są w ciąży:szok: Jedna urodziła w wannie, nie wyobrażam sobie jak to jest, że kobieta nie wie o swoim błogosławionym stanie.

ccaroline mnie najbardziej dziwi że te kobiety nie dbając o siebie i dziecko w łonie (bo w końcu nie wiedziały o ciąży) - że rodzą zdrowe dzieci.:confused:
 
reklama
Kochane jestem!!
Juz po wizycie..:tak: Dziubasek lezy główką w dół i wszystko jest bardzo dobrze:tak: Dostałam skierowanie na ostatnie badania w ciąży no i czekamy na poród:-) No i będe rodzic SN:tak: Kurka teraz to mam pietra przed porodem...:-)


 
Agniesiak świetnie ze wszystko z wami w porządku :-D
Ja w następnym tygodniu idę na badania krwi i moczu a 22 do gina z wynikami...zobaczymy co powie :sorry2:
 
tak tak mialam lezec w szpitalu bo szyja skrocona no ale na szczescie leze w domku...tylko czasami mi sie to nie udaje bo Sebus...:cool: mi lekarka powiedziala ze do 34 tygodnia rozwiajaja sie plucka i po 34 tygodniu nie ma ryzyka ze cos teges sie stanie....wiec ja musze do 34 tygodnia lezec minimum.... :) a to jeszcze 4 tygodnie :(( kurde jak juz bym chciala chociaz 32 byc :(

Rybke to ja normalnie podziwiam...od poczatku ciazy i dotrwała juz tak dlugo...zreszta Patinka to samo bez szyjki a daje rade...:szok:
Pewnie że dajemy rade!! Jestem bardzo ciekawa czy coś sie zmieniło u mnie tam na dole. Jutro sie dowiem.

Ale się wkurzyłam:-(

Wyskoczyła mi opryszczka na ustach:szok: Wiecie może czy można coś stosować ? Zovirax czy coś takiego?
Ja stosuje Hascovir. Kiedys pytałam lekarza i powiedział ze moge to stosować ale najlepiej jak juz czuje że coś sie tam robi. Teraz jak byłam w spzitalu to już czułam że swędziało itd i smarowałam i tylko troszke mi wyskoczyło:tak:

Jejku dziewczyny ja dzisiaj cały czas śpie hehehehe. Teraz ide ugotować ryż i jabłuszko sobie potre z cynamonem i taki obiadek zjem. Tylko nie wiem co dla M mam zrobic na wieczór. Mały gmera mi fajnie po brzuszku ale czasami to taaaaak zaboli...aaaaaa ;-) mi wczoraj kumpela powiedziala że mam nisko brzuch...zdziwiła mnie bo mi sie wydaje że nie mam wcale tak obnizony. No ale co tam.
Agniesiak ciesze sie że wszystko OK. Teraz tylko badanka i wielkie oczekiwanie:-):-):-):-)
Mój Franuś jest ułozony pośladkowo. Ale lekarz mówil że mamy jeszcze czas. Mam nadzieje ze się przekręci...OBY!!
Ide do kuchni...i musze cos popisać do mgr.
Spokojnego popoludnia!:-)
 
Też się cieszę, że dobrze wszystko u nas:tak::-)
Tylko jakoś mnie zaczął ten poród przerażac.. Tak zawsze się wypowiadałam, że mam próg bólu bardzo wysoki i dam radę itp. to teraz myślę, że przy pierwszym skurczu polegnę:zawstydzona/y: I że woóle bardzo długo będzie trwał ten poród itp..:zawstydzona/y: Jutro mam szkołę rodzenia. Uff... zawsze po niej jestem dobrze nastawiona do porodu.. więc oby do jutra;-)
 
Dzięki za podpowiedzi co do opryszczki. Na razie posmarowałam pastą a jak mężuś wróci to podjedziemy do apteki.Mam nadzieję, że nie rozrośnie się:-(

tak czytam i już dużo marcówek ma dzidziusie ustawione główką w dół.:-) A wiecie do kiedy dziecko może się przekręcać? Mi się wydaje, że mała ustawiona jest na razie w poprzek. Mam taki szeroki brzuszek i najczęściej czuję jak coś twardego napiera na prawy bok - ta jakby główka czy pupa. A pleckami jakby była do góry - bo tak do dołu czuję jak stuka. Ale może tylko tak mi się wydaje:-) Zobaczymy na USG 22 stycznia.
 
kasia mi też się wydawało że mała jest w poprzek ułożona, bo ciągle po bokach kopie i raz się z jednej strony wybrzusza raz z drugiej, a tu okazało się że jest główkowo ułożona
 
reklama
witajcie

u mnie dzisiaj byla siostra i wybralysmy sie na zakupki do sklepow dziecięcych i zakupiłam 2 spioszki i 2 koszulki na rozmiar 62 oraz 3 spioszki 2 bodziaki i jedną koszulke na rozmiar 68 i wydalam na to wszystko jakies 200zł
kosztowny ten dzidzius :)
ale przeliczylam ubranka i mam jeden komplet na rozmiar 56 i jakies 10 kaftanikow i 5 spioszkow na 62, mysle ze na początek to wystarczy, na 56 nie planuje juz kupowac bo moj M urodzil sie dlugi na 60 ja cos kolo 55 wiec obawiam sie ze maly pojdzie po tatusiu bo teraz caly czas wychodzi starszy o prawe 2 tygodnie w porownaniu do terminu z OM

musze zaraz naszykowac obiadek dla męża :)
 
Do góry