reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny powiedzicie mi kochane kiedy kupiłyście pierwszą rzecz dla swojego maleństwa?? Ja planuje z mężem po wypłacie pójść i kupić jakies śpioszki czy kaftaniki. Chyba nie za wczesnie?? Poza tym lepiej chyba rozłożyć takie zakupy na kilka razy niż tak na raz. Tak bardzo juz bym chciała mieć w domku takie małe cudeńka... :)
buziaczki dla wszystkich brzusiów :)
 
reklama
Witam Was mamuśki ja po wizycie u gina :-)
Jestem happy z niepewnego chłopaczka dziś zrobiła się dziewczynka :-D pięknie się rozkraczyła i nie było śladu po jajkach :-)
Mała waży już 330g, główka i inne organy pomierzone wszystko oki. Morfologia i mocz również bez zastrzeżeń. Kolejną wizyte mam dopiero 24 listopada mam zrobić morfologie, mocz i krzywą cukrową bleeee:sorry2:
Kurcze ale jestem szczęśliwa chyba dzisiaj nie usne :-)​

Gratuluję córeczki:-):-):-):-):-) Ja już w czwartek na usg i może pokaże się ładnie dzidzia:-):-)
 
Mnie właśnie męczy już golenie maszynką.. ;/ dlatego szukam innego sposobu. A taka depilacja za 35zł, to na jaki czas wystarczała? :)
spokojnie mi starcza na miesiąc czasu, mojej kleżance, której włosy na nogach i wszędzie indziej rosna jak oszalałe na 3 tyg.Przy czym jest to okres, w trakcie którego masz totalnie gładkie nogi, potem pojawią sie delikatniejsze włoski a po którejs depilacji z kolei sa juz prawie niewidoczne
 
Czesc dziewczynki:-)
Bylam u poloznej dzisiaj,malutka dobrze sie czuje,porusza sie szybciutko,cisninenie ok,mocz tez,juz polmetek za mna to jeszcze 20 tyg i bede trzymala ja w ramionach:-)))!!!
Troszke brzuch na dole mnie pobolewa,pojde do fizjoterapeuty na masaze to moze pomoga.W piatek mam zrobic badanie na cukier,jakies swinstwo musze wypic i siedziec tam dwie godziny,chyba jajo zniose:-)

Moni27..kochana gratuluje dziewczynki:-)Kokardeczki,spodniczki..oj jak fajowo:-)
 
Czesc dziewczynki:-)
Bylam u poloznej dzisiaj,malutka dobrze sie czuje,porusza sie szybciutko,cisninenie ok,mocz tez,juz polmetek za mna to jeszcze 20 tyg i bede trzymala ja w ramionach:-)))!!!
Troszke brzuch na dole mnie pobolewa,pojde do fizjoterapeuty na masaze to moze pomoga.W piatek mam zrobic badanie na cukier,jakies swinstwo musze wypic i siedziec tam dwie godziny,chyba jajo zniose:-)

Moni27..kochana gratuluje dziewczynki:-)Kokardeczki,spodniczki..oj jak fajowo:-)

Orientowałaś się jak to jest z masażami w ciąży? Bo jak ja poszłam na masaż, to wróciłam niestety z kwitkiem tj. niewymasowana. Masażystka powiedziła mi, że jedyna część jaką może mi wymasować w ciązy jest kark i nic więcej, ewentulanie jeszcze sam dół kregoslupa i to też przez 3 minuty bo często masaż wywołuje skurcze.To się wystraszyłam i wróciłam zdygana do domu ze luksusów mi się zachciewa:sorry2:.Ale w sumie może tylko ona ma takie zdanie, orientował się ktoś?
 
Orientowałaś się jak to jest z masażami w ciąży? Bo jak ja poszłam na masaż, to wróciłam niestety z kwitkiem tj. niewymasowana. Masażystka powiedziła mi, że jedyna część jaką może mi wymasować w ciązy jest kark i nic więcej, ewentulanie jeszcze sam dół kregoslupa i to też przez 3 minuty bo często masaż wywołuje skurcze.To się wystraszyłam i wróciłam zdygana do domu ze luksusów mi się zachciewa:sorry2:.Ale w sumie może tylko ona ma takie zdanie, orientował się ktoś?

Też słyszałam ze masaży podczas ciąży sie nie wykonuje. Juz od ilku osob wiec cos w tym jest :)
 
uciekam na kolacje chlebek z paszczetem :) trzeba dbac o linie :-D 83,6 kg to juz nie smiechy to szokkkkkk
Potem kapiel w wannie i przed snem goraca czekolada :)
milej spokojnej nocki
 
reklama
no, no - kolejna dziewczynka :-)
Ja sie dowiem w srode, choc w sumie 2 razy jzu na 90% byl chlopak, wiec na zmiane nie licze, no ale kto wie... :cool2:

dobrej nocy :-)
 
Do góry