reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja rodziłam na jaczewskiego a chodze do prof. Leszczynskiej. jestem zadowolona i z miejsca porodu i z prowadzacej chodz wiele osób ma do niej jakies ale...

a ty jakie masz plany co do porodu i kto ci ciaze prowadzi

Ciążę prowadzi dr Taczała. On pracuje w szpitalu na Kraśnickich, no i chciałabym tam rodzić. Ale jak się trafi na zapełnioną porodówkę, to drugim szpitalem jaki odwiedzę będzie Jaczeskiego, bo to najbliżej mojego domu i też właśnie ma niezłe opinie ten szpital. Najbardziej boję się Lubartowskiej. Mam koleżanki, które tam rodziły i nie polecają.
 
reklama
Ciążę prowadzi dr Taczała. On pracuje w szpitalu na Kraśnickich, no i chciałabym tam rodzić. Ale jak się trafi na zapełnioną porodówkę, to drugim szpitalem jaki odwiedzę będzie Jaczeskiego, bo to najbliżej mojego domu i też właśnie ma niezłe opinie ten szpital. Najbardziej boję się Lubartowskiej. Mam koleżanki, które tam rodziły i nie polecają.

kurcze tylko wiesz co szpital na jaczewskeigo jest przepelniony i zapewne w marcu tez bedzie...to jest wlasnie najgorsze a na lubartowskiej rodzila moja przyjacółka i powiem szczerze jak poszlam do niej w odwiedziny to poprostu masakra!!!!!!!!!!!! ja tez bym nie chciala tam rodzic!!!
dlatego chodze do tej prof. bo to tak jakby "gwarantowało" miejscówke w szpitalu a jakim cudem to nie wim:)
 
Witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja dzis pospalam do 8 moj sebus tez tak wstal....odziwo pierwszy raz tak dlugo spal zawze mam pobudki juz o 7 albo nawet o 6 a potem w dzien jestem taka spiaca ze masakra.....ehhhhh.....trzeba jakies sniadanie zjesc ale wogole nie mam pomysli chyba se jeje ugotuje mam takie prosto od kury najlepszej klasy pyyyycha....ale to tesciowej kury hehe ma byc dzisiaj u nas 8 stopni wiec moze wyjde na dwor....

Beatrix- gratuluje synusia...kolejny;D moze bedzie nas wiecej :))


Czarnuszka88 pozwoliłam sobie zajrzeć na twoje konto na naszej-klasie. Super pazurki robisz, bardzo mi się podobają. Gratuluje umiejętności. Pozdrawiam :-)​
- dziekuje bardzo.....
 
Siemaneczko,
co do bólów pleców, to ja nie mm typowych , ale często po nocy bolą mnie biodra:eek: pupa:eek:dziwne uczucie:confused2:
ja podobnie jak ccaroline85 przytyłam 10 kilo, ale żadnych opuchlizn nie mam , i podobno wszystko jest w porządku, takie po prostu mam skłonności, a dochodzi do tego jeszcze moje leżenie od 3miesięcy...
Mnie dzisiaj jakoś po obu stronach na dole brzuszek boli, zwłaszcza przy wstawaniu i zmianie pozycji, mam nadzieje że to więzadła się rozciągają....

aaaaa ruchy czuję coraz częściej i coraz wyraźniej, co mnie bardzo cieszy:-D
 
Cześć marcóweczki :-D

Dziś to ja wstałam z bólem głowy kurcze :crazy::wściekła/y: a na dwór trzeba wyjść z psem, Boooooże jak mi się nie chce ... :wściekła/y:

Od poniedziałku chodzę tak szczęśliwa i uradowana moją małą Kornelią :-D:tak:że ciągle mam uśmiech na twarzy :-) hihi
 
Cześć dziewczyny!!!
Ja dopiero co wstałam, ale i tak mam wrażenie że jestem jakaś taka niedospana, może dlatego że w nocy często się budziłam:-(

Jeśli chodzi o wagę to ja już jestem około 7 kg na wadze, i mój gin na ostatniej wizycie powiedział żebym ograniczyła białe pieczywo, tylko jest taki mały problem bo ja prawie w ogóle nie jem pieczywa:-D
 
kurcze tylko wiesz co szpital na jaczewskeigo jest przepelniony i zapewne w marcu tez bedzie...to jest wlasnie najgorsze a na lubartowskiej rodzila moja przyjacółka i powiem szczerze jak poszlam do niej w odwiedziny to poprostu masakra!!!!!!!!!!!! ja tez bym nie chciala tam rodzic!!!
dlatego chodze do tej prof. bo to tak jakby "gwarantowało" miejscówke w szpitalu a jakim cudem to nie wim:)

No ja też chodzę do tego doktora z nadzieją na miejscówkę;-) No ale oprócz tego jest świetnym specjalistą. Żona mojego szwagra dostała skierowanie do tego szpitala, w którym jej doktorka pracowała. U nas to nie wiem czy coś takiego praktykują... Ona jest z Warszawy i moze tam to jest normalne..
 
a u mnie narazie 3,2 kg apetytu nie mam moze przez luteine:) w kazdym razie zostalam pochwalona przez gin ostatnio ze nie tyje bardzo. w 1-szej ciązy przytylam 20 kg a startowalam z 73kg a teraz zaczynam z 80 kg:zawstydzona/y: takze tyje w sam raz:)
 
Dzięki za odpowiedzi... No właśnie - EVELLCIA białkiem w moczu mnie straszyła - oby go nie było, badania robię dopiero przed kolejna wizytą, którą mam 17.11
BLUEBERRY, CCAROLINE , MIRONIA - ja startowałam z wagą 63,9 a wczoraj jak stanełam na wadze pokazało się 70.5:szok::szok::szok: takie własnie oczy zrobiłam, szok!!!! tymbardzoej, ze w zeszłyt tyg we wtorek wazyłam 69.1 - nie wiem o co chodzi, ruszał tyłek na spacer i na pomiar ciśnienia... muszę też jakąś wagę nabyć do domu - mam się regularnie ważyć... I przez najbliższe 4 m-ce będę pilnie studiować etykietki wszystkie, damy radę - a co!!!
Gratuluję wszystkim mamom synków i córeczek! Fajnie, że wiecie coś na pewno:-) U nas na pierwszysch 3 usg był synek a teraz na kolejnych 3 córcia - no i?????;-)
 
reklama

Gratuluję wszystkim mamom synków i córeczek! Fajnie, że wiecie coś na pewno:-) U nas na pierwszysch 3 usg był synek a teraz na kolejnych 3 córcia - no i?????;-)[/QUOTE]

kurcze a dlaczego mialas tyle usg????
 
Do góry