reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny wogole mam takie dziwne przeczucie ze bede podzielac los miss i beda blizniaki nie wiem czemu ale tak czuje, ta moja beta tez dosc wysoka jak na koniec 3 tygodnia od zaplodnienia 833,5 i testy przed @ wychodziły ładne i wyraźne
 
reklama
Katrinka o przeczuciach kobiet można by napisać kilka tomów rozprawy naukowej :tak: sprawdzają się dokłądnie 50/50 ;-) ale napisz koniecznie, co lekarz wypatrzył :-)

MoniSka mnie tylko na słodkie odrzuca. A pasztecik mogę przyjąć, zresztą teraz popołudniu to już mogę nawet wymówić słowo: czekolada ;-), ale apetytu na nią nie mam.

Ubrania ciążowe: ja tam liczę, że do zimy wejdę w moje 36, a później będę chodzić w stroju snowboardowym - bo jest taki luźny ;-) - a na serio: cieszę się, że teraz taka moda, dużo luźnych ciuszków w sklepach, bo te ciążowe są często okropniaśnie :angry: . Poza tym allegro wydaje się sensowną alternatywą dla tradycyjnych sklepów ciążowych. (idę tam własnie się rozejrzeć, kaloszy szukam:-)).


Uściski :tak:
 
Czesc dziewczyny,
Jestem nowa na forum (8 tydzien ciazy, mala fasolka jest przewidywana na 1 marca). Chcialam sie zapytac czy tez odczuwacie nieprzyjemne bole podbrzusza? Od kliku dni mnie mecza, takie jak przed okresem. Mieszkam na stale w UK, i spotkanie z polozna mam jutro, czy powinnam wspomniec te bole? Czy powinnam sie martwic??
 
katrinka7 ale super by było !!! :-) nie byłabym sama z bliźniakami :-D czekam co lekarz powiedział... ja sie zastanawiam czy mnie na izbie przyjec lekarz wezmie na moja prosbe na to usg jak mu powiem ze tydzien temu jeden wypatrzył u mnie zagrożenie (chociaz mnie nei zbadał ale to pomine) muze zobaczyc czy z dzidziami wszystko ok jest oby sie tylko go udało naciągnąć:-(
 
dzisiaj mnie mdli i to straszie. strasznie goraco jest siedze caly dzien w domu. po poludniu byla mala drzemka z corka. do poludnia robilam ogorki.

co do ubran to mam z poprzedniej ciazy ale nieduzo bo cala ciaze prawie przelezalam a ubranka dla dziecka to mam po corce.

witam nowe marcoweczki

strasznie duzo piszecie nienadarzam. ale to dobrze ze jest nas tak duzo.
pozdrawiam
 
reklama
Ja mam dzis wizyte na 18.40, takze wieczorkiem napisze wam co i jak, wydaje mi sie ze w miare wzrostu bety kreska powinna byc mocniejsza, ale w sumie to stezenie bety w moczu jest uzaleznione od innych czynnikow, np ile pijesz i czy jest dokladnie ten sam rodzaj testu.
Trzymam kciuki za wizytę:) Ja mam wizytę i pierwsze USG dopiero w piątek, a już dziś się boję i ciągle myśle

alez mam jakies wzdecia i po brzuchu mi tak cos jezdzi jakbym miala rozwolnienie miec, ale co pojde do toalety to nic :(
Też tak mam niestety

Witam​

chcialabym dolaczyc do marcoweczek 2010!! jestem w 8 tygodniu ciazy!!
!!!!​
Witamy:)
A mnie coś mdli, od paru dni tak mam że zawsze po południu i przed spaniem mnie mdli.
 
Do góry