reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Izula a jak tam się wogole trzymasz?? Bo myślę ze ta biegunka to moze byc na tle nerwowym..
Na biegunkę smecte na pewno można i bardzo pomaga też kisiel z owoców czarnej jagody. Suszone owoce czarnej jagody dostaniesz w każdej aptece...mozesz zrobic z nich kompot do picia albo wlasie kisiel z maką ziemniaczaną i to chyba skuteczniejsza opcja.

Ja mam 3,5 kg na plusie od początku ciązy:eek:

Nie na tle nerwowym :) Myślę że to dlatego że drożdżówkę ze śliwkami popiłam mlekiem pomieszanym ze śmietanką do kawy i stąd ta rewolucja :) ale w południe już mi przeszło :)

Co do kreski na brzuszku, to ja trochu mam :) ale bardziej martwi mnie to iż strasznie owłosił mi się brzuchol ;p no normalnie sama sierść he he ;] ach, ta burza hormonów ;D

Kochane, strasznie krwawią mi dziąsła :( ja już nie wiem co robić :(
 
reklama
M wrocil do domu z

I bylismy na pysznej kolacjo wyzerce :) jestem pelna bardzo pelna jadlam miesko z grilla ,byl ogromny bar salatkowy :) i deser i pilam pysznego orzezwiajacego koktaila bez alkoholowego naturalnie :)
bylo fajowo .
A oto my :)i nasz rok :)

 
Kamikaa slicznie razem wygladacie.Wszystkiego najlepszego.

Agniesiak ty pewnie wygralas w duzym lotku i stad te zakupki.Czytalam ze ktos z Twojej miejscowosci wygral:-D:-D:-D
A ja dopiero ide spac.Wlasnie z mezulkiem z pracy wrocilismy,Tylko prysznic i kimono.Mam nadzieje ze dzis juz cala noc.
 
Witam porannie
Ależ beznadziejna pogoda. Byłam z psami na spacerze. Dobrze, że założyłam kurtkę puchową, bo zimno, jak cholera, a do tego ten deszczyk...

Słuchajcie, jak sie liczy miesiące ciąży?? Ja wszystkim mówiłam,że kończę 4miesiąc, a tu kumpela mi mówi,że jestem w 3,5 miesiącu ciąży :szok: Już sama nie wiem ... Niby rzeczywiście 3,5 miesiąc, bo termin mam za 5,5 miesiąca, więc razem daje 9 miesiecy... Jak to w końcu się liczy?? Naczytalam się sporo, ale im wiecej czytam, tym bardziej jestem niewiedząca...
 
Ehh myślałam że będę dziś pierwsza:-):-)
Witam porannie wszystkie marcóweczki:-)

Pogoda ochydna, a mnie czeka dziś mycie okien:no: Nieznoszę, no ale błagają o już litość, a poza tym w przyszłym tygodniu mój synek ma 5 urodziny, dziadkowie mają przyjść i w ogóle tort, szampan itd.:-)Nie mogę uwierzyć że już 5 lat ma to moję dziecię:happy:

Wczoraj zamówiłam tort w kształcie scooby-doo zobaczymy co z tego wyjdzie, ciekawe jak zareaguje bo to będzie dla niego niespodzianka:-D.

Wczoraj byłam w realu i kupłam trzy bodziaki za 1,99za sztukę :szok::szok:, wcześniej moja mama kupiła dwa:-)W ogóle odkąd dałam pozwolenie na kupowanie ubranek mama szaleje, nie wiem jaki cudem udało jej się powstrzymać od kupienia ślicznej różowej sukienusi.Kusi ją jak nie wiem .Trochę rozsądku ma:-D
Liczą dziadkowie na wnusię, oj liczą:eek:a ja coś czuję że będzie drugi wnuś.

Ważyłam się wczoraj i...:wściekła/y::wściekła/y: 66,5 kg, w ciągu trzech tygodni nabrałam kilogram:eek:I codzień rano jak wstaję i próbuje się ubrać okazuje się że wszystko jest coraz ciaśniejsze. Najgorszy problem mam ze stanikami. Wszystkie już ciasne nawet te największe:no::no:

sylviontkojeśli jesteś w 16 tc to jesteś w czwartym misiącu, nie wiem skąd koleżanka ma takie informacje:szok::no:

Mój suwaczek znowu kłamie jutro zaczynam 15 tc.:no:
 
xXxIzuLQaxXx - podobno dobra dla kobiet w ciąży jest pasta do zębów Meridol i płyn do płukania też Meridol. Własnie ze względu na krwawiące dziąsła
 
reklama
Witajcie,
jak pochmurno za oknem!! Moje drogie, zapowiadali przed chwilą, że jeszcze dzisiaj w pytaniu na śniadanie ma tvp2 będą "najczęściej zadawane pytania przez mamy na porodówkach" - lecę śledzić.
Neskaco do ciasnych staników, to ja mam to samo, a wogóle mój biust do najmniejszych nie należy, więc nie wiem co będzie dalej :-). Jakoś na dniach wybieram się kupić nowy stanik.
Miłego dnia życzę.
 
Do góry