reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

helllo :-) ja zadowolona bo wlasnie zrzucilam z siebie to dziadostwo... a tak swoja droga to jestem uczulona na swiatelka szczegolnie w nocy i wkura mnie np dioda od tv i konsoli jak sie w nocy pali i np z laptopa jak mryga raz mocniej gasnie i znow potem i tak w kolko i jak sie budze w nocy to ciagle na to patrze bbbrrr moja mala fobia no i dzisiaj w nocy wstalam i mi to switelko od tego dziadostwa swiecilo i mnie wkurzalo bbbrrr :-D ale juz po wszystkim :-):tak: nareszcie!!!! ;-) tylko jak to odklejalam to mam rany bo plaster tak mocno trzymal...

kamikaaa podziwiam za silna wole... ja to czasem i sobie i wlasnie Bogu obiecuje ale on to sie chyba zawodzi na mnie :zawstydzona/y: bo nie potrafie miec silnej woli chodzic do kosciola chcialabym ale m nie chce bo mu sie nie chce tylka ruszyc o i sama nie ide ehhh

a ja pisze pamietnik o dniach starania sie i juz jak jestem w ciazy:-) i wklejam tam wyniki z betyhcg i testy powklejalam oczywiscie tylko paski bez plastikow i zdjecia dzidziusia i pisze co kupuje mu i jak sie czuje co mysle i wszystkie przezycia i na 18 urodzinki jesli to bedzie dziewuszka dam jej w prezencie takim dodatkowym mam nadzieje ze sie jej przyda i kiedys odpowie na jej kilka pytan kiedy nie bedzie mogla mi ich zadac :tak:
 
reklama
A ja kupiła taki pamiętnik bobasa,od poczęcia do ukończenia pierwszego roczku:-)
I też go rzetelnie uzupełniam, narazie nie wiele mogę, ale pierwsze 3 czy 2 strony są zapełnione;-)
 
helllo :-) ja zadowolona bo wlasnie zrzucilam z siebie to dziadostwo... a tak swoja droga to jestem uczulona na swiatelka szczegolnie w nocy i wkura mnie np dioda od tv i konsoli jak sie w nocy pali i np z laptopa jak mryga raz mocniej gasnie i znow potem i tak w kolko i jak sie budze w nocy to ciagle na to patrze bbbrrr moja mala fobia no i dzisiaj w nocy wstalam i mi to switelko od tego dziadostwa swiecilo i mnie wkurzalo bbbrrr :-D ale juz po wszystkim :-):tak: nareszcie!!!! ;-) tylko jak to odklejalam to mam rany bo plaster tak mocno trzymal...

kamikaaa podziwiam za silna wole... ja to czasem i sobie i wlasnie Bogu obiecuje ale on to sie chyba zawodzi na mnie :zawstydzona/y: bo nie potrafie miec silnej woli chodzic do kosciola chcialabym ale m nie chce bo mu sie nie chce tylka ruszyc o i sama nie ide ehhh

a ja pisze pamietnik o dniach starania sie i juz jak jestem w ciazy:-) i wklejam tam wyniki z betyhcg i testy powklejalam oczywiscie tylko paski bez plastikow i zdjecia dzidziusia i pisze co kupuje mu i jak sie czuje co mysle i wszystkie przezycia i na 18 urodzinki jesli to bedzie dziewuszka dam jej w prezencie takim dodatkowym mam nadzieje ze sie jej przyda i kiedys odpowie na jej kilka pytan kiedy nie bedzie mogla mi ich zadac :tak:
kochana u nas wtedy bylo na odwrot moj M chodzil a ja nie chcialam .
Sproboj go kiedys namowic ,moj jest dzisiaj szczesliwy ze z nim chodze ,wiesz tez mnie denerwuja rzeczy ustalone przez kosciol i mam czesto inne zdanie ,ktore jest nie zgodne ze zdaniem kosciola i tez nie lubie ksiezy a szczegolnie tych co bzdety pitola itd ale ja nie ide tam dla ludzi ,dla ksiedza i czort wie czego ide do Boga po wiare jeszcze mocniejsza po sile i za kazdym razem prosze o donoszenie ciazy o zdrowe dziecko o zdowie i milosc w rodzinie :)
Sa tacy co do Boga przychodza i o dobra materialne prosza ja marze tylko o dziecku ,zdrowiu ,kochajacej sie rodzinie takiej jaka ja zawsze chcialam miec :)

A z tym pamietnikiem super sprawa ,mam taki album kiedys kupiony i lezy nie otwarty i tez pomyslalam ze tam bede dla dzidzi wszystko wklejac hmmmmmmmmm nawet mnie podkrecilas jak tylko znajde klej w domu i uporam sie z oprzatnieciem chaty tez biore sie za album :) bede miec swietne zajecie :tak:buziak za pomysl ;-)
 
Igi - daj link do tego pasa ciazowego :-)

Milego dnia dziewcyzny :-) U was tez taka piekna pogoda???? :tak::sorry2:

Mysz, ja mam taki...jakiś zwykły prosty i używany przez moją koleżankę, ale fajnie się w nim czuję i chyba wyglądam;-)
Ja mam czarny w biale kwiatuszki....

Teraz sie zastanawiam czy sobie nie kupić jakiegoś nowego, porzadnego na allegro w jakimś pasującym mi do wiekszości rzeczy kolorze..ale jeszcze pomyśle:-)
 
moz-screenshot.png
Zobaczcie jaki słodki ze stópkami, jest jeszcze z wesołym bobasem
 
A ja kupiła taki pamiętnik bobasa,od poczęcia do ukończenia pierwszego roczku:-)
I też go rzetelnie uzupełniam, narazie nie wiele mogę, ale pierwsze 3 czy 2 strony są zapełnione;-)
Własnie ja musze sobie sprawic taki pamiętnik. Widziałam u babeczki (mamy Filipka, którym się opiekowałam) i tam były świetne strony, np. Ile mama przytyła w czasie ciąży, co lubiła jeśc, kiedy musiała kupic większa bieliznę, co czuła jak się dowiedziala, że jest w ciąży, kto prowadzi ciąże itp.:tak: Własnie takiego szukam. Bo taki na zdjęcia maluszka i parę danych to mam. A chodzi mi o taki wiecie..:sorry2::-)
 
reklama
Poprawka do mojego dzisiejszego dlugiegoooooo postu :) testowalam i 2 kreseczki byly w lipcu doklanie 9 .07.09 :) dwa dni po spodziewanej @ a pamietam ze robilam 2 dni przed @ i bylo negatywnie a tu prosze niespodzianka :) i pamietam jeszcze ze 7 .09 .09 bylam w pracy i powinnam wtedy dostac @ i niby ja dostalam tylko tak bardzo skapo i na pare godzin a potem juz nic nie bylo i 2 dni potem musialam zatestowac :) ach mi sie przypomnialo a napisalam to dlatego bo tam gdzies u gory w poscie zamiast lipiec palnelam czerwiec :)
 
Do góry