reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam

cały czas myślę o agnes, to normalnie dla mnie szok, w 16 tygodniu - to po prostu nie do pojęcia, też zaczynam się bać:-(

zawiozłam dziś rodzinkę do babci na zbieranie ziemniaków, oczywiście sama się tylko przyglądałam zbieraniu - przywileje ciąży;-)
kochana babuszka upiekła dla mnie świeżą chałkę drożdżową z kruszonka, mniam,
zaraz zabieram się za jedzenie, bo jeszcze ciepła:-)
 
reklama
witam

cały czas myślę o agnes, to normalnie dla mnie szok, w 16 tygodniu - to po prostu nie do pojęcia, też zaczynam się bać:-(

zawiozłam dziś rodzinkę do babci na zbieranie ziemniaków, oczywiście sama się tylko przyglądałam zbieraniu - przywileje ciąży;-)
kochana babuszka upiekła dla mnie świeżą chałkę drożdżową z kruszonka, mniam,
zaraz zabieram się za jedzenie, bo jeszcze ciepła:-)
wymienimy sie ty mi chalke kawalek :) ja tobie spagetti :)
wczoraj wieczorem tak mnie dziwnie gilgotalo :) jakby motyl mi tam w brzuchu latal nie do opisania :) i teraz tez zaczyna myslalam ze to kiszki marsza graja ale teraz wiem ze to niunia mnie tam tak delikatnie SMYRA :) piekne uczucie chce wiecej :-D
 
Kamika jakoś pozytywnie mnie nastawiłaś do swiata tym swoim postem!
Masz rację, pozytywne nastawienie do połowa sukcesu!!

Ja się dzisiaj wystroiłam w pas ciążowy, koleżanka mi pożyczyła. Fajna sprawa! Jak macie okazję sobie sprezentowac to polecam!

Ja dzisiaj też sama w domku, bo chlopaki pojechali pomagać coś robic w domu u mojej bratowej. Ja uz wszysto w domku zrobilam i trochę mi się zaczyna już nudzic....mogli by już wrócić...
Od środy też jestem sama na tydzien w domku...mąż wyjeżdza...trochę już mi smutno na samą myśl...
 
Wiecie co?mój M zapisał mnie własnie na USG 4D:-)w czwartek, jupi:-D
Zapisał mnie nawet nie wiedziałam, chciał zrobić mi niespodziankę, żebym się już tak nie denerwowała:-Dale się cieszę, może poznam płeć, superowo by było, ale najważniejsze żebym usłyszała ze wszystko jest okey
 
Kamika jakoś pozytywnie mnie nastawiłaś do swiata tym swoim postem!
Masz rację, pozytywne nastawienie do połowa sukcesu!!

Ja się dzisiaj wystroiłam w pas ciążowy, koleżanka mi pożyczyła. Fajna sprawa! Jak macie okazję sobie sprezentowac to polecam!

Ja dzisiaj też sama w domku, bo chlopaki pojechali pomagać coś robic w domu u mojej bratowej. Ja uz wszysto w domku zrobilam i trochę mi się zaczyna już nudzic....mogli by już wrócić...
Od środy też jestem sama na tydzien w domku...mąż wyjeżdza...trochę już mi smutno na samą myśl...
kochana sama nie bedziesz jestescie we dwoje :) szybko zleci i nim sie obejrzysz M bedzie juz w domku a tobie kolejny tc zleci :) ja to zawsze tak licze .
Szukam wlasnie takiego pasa chcialabym brazowy i z motywem stopek malenstwa jak narazie nie moge takiego znalesc :) ale cos sie wymysli .

Staram sie i chce sie podzielic moja pozytywna energia bo jak mi zle to wtedy czerpie ja od was i tak wlasnie sobie pomagamy slowem a to wiele daje :)
 
Wiecie co?mój M zapisał mnie własnie na USG 4D:-)w czwartek, jupi:-D
Zapisał mnie nawet nie wiedziałam, chciał zrobić mi niespodziankę, żebym się już tak nie denerwowała:-Dale się cieszę, może poznam płeć, superowo by było, ale najważniejsze żebym usłyszała ze wszystko jest okey
kochajacego bardzo masz M brawo ma piwko u mnie i przykladem dla innych jest dam posta do przeczytania mojemu :-Dmoze tez mi niespodzianke zrobi a co :-D
 
No kochającego kochającego:)
Jeśli chodzi o wiek dzieciątka, to prawdopodobnie w tym samym wieku są, bo na genetycznym jak byłam to wyszło jeden dzień młodsze niż z okresu, czyli dziś byłby 14 tydz 6 dzień , tak jak u Ciebie:-)
 
reklama
Do góry